Skocz do zawartości

kemping TRAMP - Świętouść


bodzioklb

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Astrah napisał:

Osobiście nie bardzo rozumiem dlaczego ten kemping cieszy się aż taką popularnością.  Dla mnie kojarzy się on tylko z wszechobecnym  chaosem i zapachem podpałki do grilla. 

Też tego nie rozumiem,jestem tu pierwszy ,a zarazem ostatni raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

19 godzin temu, tomala napisał:

Po przeczytaniu tych opini jednak wybierzemy coś innego ,a mieliśmy w niedzielę tam pojechać........

Nie polecam,jest wiele lepszych miejsc.A do tego biegające bezpańsko psy załatwiające swoje potrzeby gdzie popadnie.Sam mam psa,ale to już przesada.

Edytowane przez ampere (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.
Pytanie do aktualnie korzystających z Trampa.
Jak z wolnym miejscem (auto z przyczepa)? Jaka atmosfera i czy da się tam odpocząć z dzieckiem? Oraz na koniec, czy warto tam się zatrzymać, czy szukać innego miejsca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej jest problem z miejscem,ogólnie zamieszanie,nie polecam.Posty powyżej opisują co i jak.

Edytowane przez ampere (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie uwagi i informacje dot. kempingu. Jednocześnie informujemy, że jesteśmy do Państwa dyspozycji na kempingu przez całą dobę i tym samym zachęcam do natychmiastowego zgłaszania wszelkich usterek i nieprawidłowości. Telefonicznie, messenger lub osobiście czy to na recepcji czy nawet w barze. My także (jeśli ktoś miał okazję poznać nas - właścicieli) cały czas przemieszczamy się po obiekcie i działamy. Proszę nas po prostu zaczepić i dać znać. 

Na ośrodku, przez cały sezon, pracuje kilkadziesiąt osób, w tym odpowiedzialnych za utrzymanie czystości w sanitariatach oraz na samym kempingu. Zwykle codziennie rano wykonywany jest obchód i sprzątamy to co pozostało po dniu poprzednim. Dotyczy to kempingu jak i zejścia na plażę. Sanitariaty są sprzątane i uzupełniane na bieżąco. Jeśli zabraknie papieru zanim serwis go uzupełni, także można to zgłosić szybciej. Nie prosimy o to, aby stać i pilnować kogokolwiek, a jedynie o krótką informację, nawet telefonicznie na recepcję lub przez messengera z krótkim opisem "awarii". 

Na początku lipca został oddany do użytku drugi sanitariat. Wykonaliśmy kompletny remont - tylko ściany są te same. Tym samym wszystkie sanitariaty zostały wyremontowane. Remont salonu gier, placu zabaw (w tym wymiana nawierzchni z ziemi na piasek). Nowe ścieżki brukowane. Utwardzenie, wyrównanie i przygotowanie terenów pod przyczepy i namioty. Zakończyliśmy remont domków. Wymieniliśmy ich wyposażenie wg. sugestii Klientów. 

Zdajemy sobie sprawę, że interesuje Państwa efekt końcowy i dlatego nie tłumaczę co zawiodło, a zapewniam, że nic z tego co napisaliście, nie jest nam obojętne. Faktycznie, lipiec - szczyt sezonu, sprawia, że jest znacznie większy ruch a zarazem wzmożona eksploatacja ośrodka. M.in. z tego powodu każdy sezon zaczynamy od nowych inwestycji i podniesienia standardu kempingu, przygotowując go na kolejne miesiące. 

Temat pilotów do telewizora to problem znany nie od dziś. A jeśli mogę pozwolić sobie na ten komentarz w tej grupie, to tylko dodam, że jest on tak samo popularny jak temat żarówek, słuchawek prysznicowych, naczyń, a nawet krzeseł. Niestety. Telewizor posiada regulację w obudowie i przepraszam a zarazem zapraszam do korzystania z tej opcji. W przypadku innych braków lub problemów, proszę o informację na recepcji. 

Lipiec zawsze jest miesiącem wzmożonego ruchu, dlatego krótka i przydatna informacja: jeśli planujecie przyjechać z namiotem, przyczepą lub kamperem, zachęcamy do przyjazdu w niedzielę popołudniu lub w tygodniu. Weekend, jak to weekend (od piątku), to największy ruch, dlatego niewykluczone, że "ustawienie się" wg. własnego uznania może być trudne. Po lewej stronie (po przekroczeniu bramy kempingu) są przygotowane nowe tereny (wyrównane, obsiane trawą) i tam także zapraszamy do rozbijania "obozu". 

W odniesieniu do jednego z komentarzy dot. skarp, tj. także i wydm, przypominamy, że wchodzenie na nie jest zabronione. Z tego właśnie powodu część z nich jest oddzielona płotem. Jest to teren Wolińskiego Parku Narodowego, którego zadaniem jest m.in. ochrona wydm. Apelujemy podczas zabaw na plaży, aby korzystać z toalet na ośrodku (tuż przy zejściu na plażę), a w celach widokowych, zapraszamy kawałek dalej, w stronę Międzyzdrojów gdzie znajdują się punkty widokowe. 

Serdecznie wszystkich zapraszamy w sierpniu i we wrześniu na wakacje. W czwartki na scenie przy barze występuje zespół - gościliśmy ich już rok temu, zostali bardzo ciepło przyjęci przez Gości kempingu. Na sierpień szykujemy jeszcze kilka dużych niespodzianek, przede wszystkim z naciskiem na dzieci, ale też nie zapominamy o dorosłych. Tak. Bywa u nas głośno, bywa u nas tłoczno i nie ukrywamy tego. Kierunek w jakim rozwijamy ośrodek, jakie atrakcje organizujemy to są Wasze sugestie, sugestie Gości ośrodka. 

W przypadku pytań lub uwag, jestem do Państwa dyspozycji na forum. Zachęcamy także do zgłaszania sugestii dot. rozwoju ośrodka. Jeśli macie jakieś odniesienie do innych tego typu obiektów, śmiało, zapoznamy się z tematem. Pozdrawiam. 

 

Edytowane przez CampingTramp (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, infer napisał:

My w tym roku Trampa odpuscilismy. Stoimy u Arka w Gaskach. Już wiem że do Trampa nie wrócimy

Jestem w Trampie pierwszy raz i napewno ostatni.A jak tam w Gąskach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Nie wiem o co chodzi z tym kempingiem. Byłem tam 3lata z rzędu. Ludzie super obsługa też. Animacje- właśnie dla tego tam jeździmy. Lepszego miejsca na wakacje z dziećmi brak. Zawsze rozbijamy się za barami i wcale muzyka nie przeszkadza. W tym roku też jedziemy. Chcecie jakiś dokładniejszych info pytajcie. No poza tym czy miejsce jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.