Skocz do zawartości

kemping TRAMP - Świętouść


bodzioklb

Rekomendowane odpowiedzi

W Międzywodziu jest jeszcze kemping FRASZKA

http://www.campingfraszka.pl/

Właśnie z niego wróciliśmy, znaleziony przypadkiem po rozczarowaniu nagraną miejscówką w Świnoujściu.

Ogólnie cisza i spokój, fajny plac zabaw dla dzieci, sanitariaty specyficzne bo całe w drewnie ale bardzo czyste i na bierząco sprzątane. Gość który tym obecnie zarządza wpuszcza głównie rodziny z dziecmi. Ceny - jak na warunki to wydają się adekwatne do warunków nad morzem. Ze swojej strony polecamy :)

 

PS: duże zadrzewienie, więc właściciele wiekszych budek muszą trochę pokombinować z manewrowaniem.

Edytowane przez kartrait (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A jak wygladają w tym roku sanitariaty? Nadal jak za Gierka?


własnie musiałem uciekac z dzieciakami z tego pola nie miałem zamiaru ryzykowac zyciem ,drzewa łamały sie jak zapałki pod naporem wiatru ,z tego co  widziałem na własne oczy to ucierpiał jeden namiot na który spadło złamane drzewo ale nikomu nic poważnego sie niestało ,na szybko sie spakowałem do przyczepy i wyjaz z tego pola i urlop zrąbany i powrót do domu może jeszcze wybiore opcie gór ale na to polę szybko się nie wybiorę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Międzywodziu jest jeszcze kemping FRASZKA

Witam, przejeżdżałem parę dni temu przez Międzywodzie. Chciałem tam zakotwiczyć więc stanąłem przy Fraszce. Wiele pisał nie będę, ot leśne pole na skraju miejscowości. Ale gdyby ktoś szukał to nieco dalej - idąc ścieżką w stronę morza - znalazłem jeszcze drugie poletko przy jakimś pensjonacie. Nazwy nie pamiętam ale również biorą przyczepy i namioty. Aha obok jest ośrodek Relaks, wspomniane poletko leży powiedzmy między Fraszką a Relaksem.     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Byłem na Trampie na początku lipca 2016. Super klimat. Nowe sanitariaty bardzo czyste i regularnie sprzątane. Ciepłej wody nie brakuje. Fajna okolica. Świetna plażą, Animacje dla dzieci. Bardzo dobra kuchania domowa lokalnej restauracji. Nie drogi sklep spożywczy + warzywniak. Przez te 10 dni tłumów nie było, nie mniej jednak stali bywalcy uprzedzają ze po 20 lipca jest już ciasno ...

W weekendy fajne imprezy taneczne. Jak dla mnie super miejsce..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odzew :) .

Po przeczytaniu całego wątku pytania mam następujące?

Czy łazienki są już na jako takim poziomie i jak jest z oblężeniem tego obiektu w sezonie. Warto tam się zatrzymać na parę dni w sierpniu, czy lepiej dołożyć i szukać szczęścia na Vikingu?

Jak Wasze ogólne wrażenia z tego mejsca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sanitariaty główne e centrum kempingu na 6:

  • czyste, dużo kabin, dużo pryszniców, dużo umywalek, osobne pisuary, 
  • stale na bieżąco sprzątane, 
  • ciepła woda cały czas
  • w ten weekend ludzi masa, ale jakiegoś oblężenia nie było, kolejek nigdzie też nie

Sanitariaty w kontenerach po prawej stronie w głębi- krótko powiem: takie se

 

Sanitariaty po lewej stronie przy jadłodajni/restauracji/ barze   - niestety nie byłem, ale są kolejne więc +

 

Jak dla nas ocena campu bardzo pozytywna, czysto, spory teren, spory plac zabaw, boisko do siatkówki, sklep, kiosk, bar, smażalnia rybek i zaplecze sanitarne, blisko do czystej plaży z niedużym klifem, 

 

Minusy: właściciele wrośniętych w ziemię budek, albo tych na cały sezon postawionych zajmują trochę miejsca parawanami, taśmami i innymi palikami, ale nie jest źle, bliskość drogi Międzyzdroje- Dziwnów ( nie stawać za blisko niej) 

 

Tylko, że to weekend BC, a w sezonie...myślę, że będzie tłoczno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Dziękuję bardzo.

Planuję tam 3-4 dni, żeby Wolin objechać, a potem chyba Pogorzelica na chwilę :hmm: .

W okolicy nie ma chyba nic ciekawaszego?

Uważam, że to dobra pozycja...W Dziwnowie te tańsze i mniejsze- uciekliśmy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dwa tygodnie tj. 30.06 chce tam wysłać rodziców z moimi dziećmi. Ciekaw jestem czy w tym terminie znajdę tam jakieś przyjemne miejsce. Mam na myśli miejsce w cieniu, nie przy szosie, w miarę blisko sanitariatów itp. Czyli takie wymarzone. Jak myślicie? będzie już pełno 30.06 czy da radę?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dwa tygodnie tj. 30.06 chce tam wysłać rodziców z moimi dziećmi. Ciekaw jestem czy w tym terminie znajdę tam jakieś przyjemne miejsce. Mam na myśli miejsce w cieniu, nie przy szosie, w miarę blisko sanitariatów itp. Czyli takie wymarzone. Jak myślicie? będzie już pełno 30.06 czy da radę?

 

Pozdrawiam

W okresie wakacji - ten camping jest bardzo popularny, miejsce będzie, ale "wymarzone" = "marne szanse" ...... ale i tak tam warto pojechać.

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.