Skocz do zawartości

Adria


jacek00

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni miłośnicy Adrii.

A co sądzicie o tej porze sprzedaży używanej Adrii,tj.chyba Adria Altea 432 PX z 2000 r.

Ładnie to wygląda z wnętrza,ale zewnątrz zastanawia mnie kolor tylnego zderzaka,dlaczego jest niebieski,skoro niemal wszystkie tego typu modele mają zderzak tylny w białym kolorze,no i ta cena jest jakby ciut niska w porównaniu do cen przyczep używanych z np.rynku niemieckiego czy choćby holenderskiego.

Jestem w tej chwili na kupnie swojej pierwszej cepy i się miotam,co kupić,żeby się nie pogrążyć w kosztach,nie kupić zgniłka a coś czym będę mógł pośmigać trochę po naszym pięknym kraju.

Proszę o wszelkie doradztwo i opinię jak w temacie.

 

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-adria-b-432-px-2000-rok-piekna-zadbana-CID5-IDofLd4.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były wersje z niebieskimi zderzakami. Cenami z DE aż tak się nie sugeruj. Ja swoją dokładnie taką samą ale z 2006 roku w 2014 kupiłem za 20500 i w tym roku, po 2 sezonach sprzedałem za tyle samo. A w DE też teoretycznie te przyczepy stoją drożej. Może mógłbym wystawić za więcej, ale po 2 latach wyszedłem na 0 więc dla mnie było to ok :-)

 

Edit. Drzwi od toalety oryginalne raczej nie są. W standardzie były normalne drzwi a nie takie od prysznica

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście,ja jako laik nawet nie zauważyłem tych drzwi,a faktycznie po obejrzeniu kilku filmików na YouTube i tam żadna Adria nie ma drzwi do toalety od prysznica!Czyli coś tam musiało być kombinowane,bo drzwi powinny być pełne.

Bardzo odpowiada mi układ wnętrza w tym modelu,bo jak dla nas dwojga to w zupełności by spełniało wszystkie nasze założenia co do cepki.Zastanawiam się nad jej DMC,dlaczego jest tylko 1100 kg skoro wszystkie te modele mają po 1300 kg.Pan w ogłoszeniu nie podaje MW,stąd nie wiadomo jaka ładowność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście,ja jako laik nawet nie zauważyłem tych drzwi,a faktycznie po obejrzeniu kilku filmików na YouTube i tam żadna Adria nie ma drzwi do toalety od prysznica!Czyli coś tam musiało być kombinowane,bo drzwi powinny być pełne.

Bardzo odpowiada mi układ wnętrza w tym modelu,bo jak dla nas dwojga to w zupełności by spełniało wszystkie nasze założenia co do cepki.Zastanawiam się nad jej DMC,dlaczego jest tylko 1100 kg skoro wszystkie te modele mają po 1300 kg.Pan w ogłoszeniu nie podaje MW,stąd nie wiadomo jaka ładowność.

DMC w tym modelu było od 900 do 1300. Ja w 2006 miałem DMC 1000. MW jest na poziomie 800 kg, u mnie było chyba 825 kg więc w tej może być nawet trochę mniej.

 

Układ miałem identyczny. Potwierdzam, że dla 2 osób jest naprawdę idealny. Z jednej strony spanie, a z drugiej wygodny stolik a obok miejsce na TV. W środku miejsca też całkiem sporo dla dwóch osób.

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladna bestia, tylko czy warto dla dwóch osób ciągnąć tak  dużą przyczepkę? Sam się nad tym zastanawiałem i po długim namyśle wybrałem wersję dużo krótszą.Mam wnętrze 3.80 cm i wydaje mi mi się, że to w zupełności wystarczy. Ale jak kto woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przydałby się osobny dział bo przejrzenie tego jednego wątku to masakra, a jest tu sporo ciekawych informacji.

 

Owszem. Już o to wnioskowałem, ale niestety nikt się nie przychylił do mojej prośby :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem. Już o to wnioskowałem, ale niestety nikt się nie przychylił do mojej prośby :(

 

No bo w Polsce już tak jest - słynne  "nie - bo nie" ma się w kraju najlepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.