Skocz do zawartości

Adria


jacek00

Rekomendowane odpowiedzi

Jacek, jak wrażenia po pierwszym weekendzie?

Miałem napisać i zapomniałem :-)

 

Zacznę od tego, że ogrzewanie w ogóle nie śmierdzi. W nocy było żonie zimno więc włączałem na 1 i grzało aż miło bez żadnego smrodu.

 

Obawy przed suwanymi szafkami całkowicie bezpodstawne. Szafki są naprawdę wygodne i co najważniejsze pojemne.

 

Lodówka to jest mistrzostwo świata. Wreszcie wszystko się nam mieści :-D I chłodzi jak szatan. Bardzo szybko się schładza i musiałem ją przykręcać bo jedzenie nam przymarzało.

 

W środku wiadomo. Jest dużo więcej miejsca. Jest wygodniej. Wreszcie jak dziecko pójdzie spać to można posiedzieć przy stoliku, zjeść coś.

 

Kibelkiem zachwycona jest żona. Że nie musi kręcić pokrętłem tylko naciska guzik i się spłukuje :-)

 

Nie trzeba niczego składać i rozkładać. Chcesz iść spać to się kładziesz.

 

Mover to genialne narzędzie. Jak zauważyła żona pierwszy raz nie naszarpałem i nie napociłem się z przyczepą.

 

Kubły są fajnym pomysłem. Wyciągamy i zabieramy do domu, np z zabawkami dziecka.

 

W bakiście też dzięki kubłom mamy po prostu porządek i przestrzeń wykorzystaną w 100%

 

Dużo gniazdek elektrycznych. Wcześniej mieliśmy 2. Teraz mamy 5.

 

Ale żeby nie było to mam kilka minusów.

 

Trochę za mało światła ale raczej w części sypialnej, koło kibelka.

 

Upierdliwe nalewanie wody. Jak nie mamy przyłącza do wody blisko to nie ma za bardzo jak nalewać. Chyba że przez jakiś lejek, ale takiego nie mam. Nalewałem przez otwór w zbiorniku :-)

 

Upierdliwe jest zamykanie schowka pod łóżkiem. Jakoś to średnio działa i nie zawsze zaskakuje. Może muszę się nauczyć.

 

To samo z bakistą. Nie zawsze obie strony mi zaskoczą i muszę poprawiać.

 

Markiza, nie do końca tak sobie to wyobrażałem. Na pewno jest wygodniej, że ona ciągle wisi i stoi na tych nogach. Ale samemu raczej rozłożyć tego się nie da. W dwie osoby trzeba.

 

No to chyba tyle. Generalnie jesteśmy zadowoleni :-) Jest przeskok jakościowy i wreszcie mamy to o co nam chodziło :-)

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czyli przesuwanych szafek bać się nie należy - przynajmniej podczas pierwszego wyjazdu;-)

 

Nie należy. Mało tego. Są dość wygodne. Ja się ich obawiałem ale okazuje się, że zupełnie niepotrzebnie.

 

 

 

A ta markiza (jak rozumiem zamówiona i montowana w fabryce), ma jakieś dołączane ścianki?

 

Nie, markiza już zamówiona u dealera w PL. To najzwyklejsza Fiamma Caravanstore 360. Ściany sobie do niej mogę dokupić oczywiście, bo też występują. Na razie nie widzę takiej potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, focus da rade :)

 

Hehe, to nie jest śmieszne takie ;) W PL legalnie aby ciągnąć takiego kloca o DMC 2800 to auto musi mieć minimum 3724 kg DMC :D Czyli w Polsce tylko auto ciężarowe wchodzi w grę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć to holownik widać. Obok stoi mniejsze hobby a całość wygląda na duże rodzinne obozowisko lub sprzęt na wynajem i cały sezon. W zestawie wielki parasol i hamak na stelazu.

 

Domki z Adrii wyglądają super, nie wiem czy ich jesienią nie nawiedzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości, adria robi cepy na rynek brytyjski? Z drzwiami po lewej stronie?

Tak, i z zupełnie innymi wnętrzami.

Na tym kanale masz trochę brytyjskich cepem, i też Adrii

 

 

Z innych ciekawostek to w Australii też Adria jest i też ma cepy z drzwiami po drugiej stronie. Ale same cepy już mają design europejski. Za to na zewnątrz trochę się różnią.

 

Tutaj moja na rynek australijski

http://www.caravancampingsales.com.au/buy/new/OAG-AD-14621754/2017-adria-aviva-472-pk-sport/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Takie cudo spotkałem w Papie. Wygląda to na model Adria Action 361, ale z mocno podniesioną osią i oponami terenowymi :D Chyba jakiś offroadowy zestaw 

post-19021-0-22577700-1500369277_thumb.jpg

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.