Skocz do zawartości

Jura, autocamping w Podlesicach


artanek58

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki.

 

Wklepie do odwiedzenia. :tuptup:

 

 

 

Sławcio gdybyś się wybierał do Podlesic daj znać - od nas to rzut beretem

jest szansa na spotkanie na miejscu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 miesiące temu...

będąc w tym rejonie - nie można nie zwiedzić odbudowanego zamku w Bobolicach - byłem dzisiaj - warto.

 

tutaj macie artykuł i fotki - http://czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,88454,10229575,Bobolice_odbudowane__ZDJECIA_.html

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Prawdą jest, że standard campingu jest na Europejskim poziomie. Prawdą jest również, że jest przepięknie położony. To wspaniałe miejsce wypadowe dla turystyki pieszej i rowerowej.

 

Camping ma jednak jedną kolosalną wadę. Są na nim często urządzane imprezy trwające nieraz do samego rana. Wybierając się tam w ostatni weekend, zadzwoniłem i zapytałem panią recepcjonistkę czy coś takiego będzie miało miejsce. Odpowiedziała, że nie więc pojechaliśmy.

 

Niestety nie powiedziała, że w sąsiadującym przez płot hotelu Ostaniec będą firmowe imprezy integracyjne. Muzyka i śpiewy trwały do czwartej nad ranem. Jadąc tam warto wziąć zatyczki do uszu.

 

Tak jak napisałem na początku, wszystko rekompensuje piękno miejsca. Relacje z wycieczek rowerowych po okolicy i trochę historii można znaleźć tu:

 

http://kajman.bikestats.pl/593194,Jesienna-Jura.html

http://kajman.bikestats.pl/594051,Kolory-jesiennej-Jury.html

 

Inne spojrzenie i sporo miejscowych legend tu:

 

http://niradhara.bikestats.pl/593883,jurajska-integracja.html

http://niradhara.bikestats.pl/594378,troche-w-siodle-troche-z-buta.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Wiesiek 7476 - i co planujesz nadal rozpoczęcie sezonu 2012 w Podlesicach ? może dla zaczarowania sezonu - start w piątek 13.04 do niedzieli 15.04 w Ostańcu ?

 

a może Ktoś inny wyjedzie na Jurę ?

 

Byliśmy dzisiaj na miejscu - obiekt nie czynny, według ochrony - mają ruszyć na Wielkanoc - czyli tydzień przed podanym przeze mnie terminem - nie wiadomo, czy później się nie zamkną - jak nie będzie chętnych - ale myślę, że można to ustalić z obsługą....

 

Miejsce ciche, spokojne, urokliwe, zadbane. Dużo skrzynek elektryczny dookoła placu - na środku zero.

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

my wstępnie tak jak pisałem wcześniej - też się wybieramy - jako że z małym dzieckiem i będzie to nasz 1 wyjazd to musi być pogoda przyjazna - więc zdecydujemy po świętach - jak nie tam to do ośrodka w Brzeźnicy - polecanego na forum przez Miodzia - ale byliśmy tam jakieś 2 -3 tyg. temu w weekend - było zamknięte jeszcze po zimie - i jakoś mniej przyjaźnie niż na jurze.

 

podsumowując - jeżeli otworzą w Podlesicach i będzie pogoda - to na 90 % się tam pojawimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Powiem tak,moja żona ma wolne od 27,28,29 w tym terminie na pewno gdzieś wyskakuje.Jeszcze nie wiem gdzie czy Podlesice czy Bobolice bynajmniej gdzieś w rejonie.Majówka nteż w planach ale jeszcze nie sprecyzowane,bynajmniej ja biore wolne do6.05.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla nas było by super - gdyby nie pogoda - bo 12-14 w dzień to luz ale 3-4 w nocy to przy dziecku już trochę za mało.

 

jak będzie bliżej to się określimy - pewnie ok środy jak prognozy będą dokładniejsze.

 

u mnie jest to samo, mam 2latka bardzo ruchliwego w składzie i :bzik:

tak popatrzyłem na prognozy i wygląda to optymistycznie - koło 16 w dzień :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest to samo, mam 2latka bardzo ruchliwego w składzie i :bzik:

tak popatrzyłem na prognozy i wygląda to optymistycznie - koło 16 w dzień :yes:

 

nasz bąk ma 21 miesięcy i słowo ruchliwy do niego również bardzo pasuje :]

 

nie chcę się deklarować - czekamy na prognozy dokładniejsze - teraz to niestety nie do przewidzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.