Skocz do zawartości

VII Zlot Sława maj 2010


Wirek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 344
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W najnowszym numerze czasopisma "Caravaning Ekspert" Nr 3(19) marzec 2010 jest artykuł pod tytułem "GŁOŚNO O KARAWANING.PL" mówiącym o naszym zlocie w Sławie oraz o miejscu spotkania czyli mieście Sława i jego atrakcjach.

post-131495-imported-5fa44384-4347-45c6-b8c5-40048fc13005_thumb.jpg

post-131495-imported-18afd17a-7aa1-4274-a512-f6fbe11a5ded_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Pawełku, a powiedz mi jakie by musiało być ognisko by wszyscy się zmieścili?

Ognisko normalne , palone całą dobę.

Jakoś w Warce było o wiele więcej załóg i dostępu do ogniska nie brakowało.

Większość i tak się integrowała przy własnych budkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowują się do sezonu

09.04.2010. Radio Elka

Sława. Turyści, którzy zdecydują się na wypoczynek nad Jeziorem Sławskim będą mile zaskoczeni. Właśnie zmienia się otoczenie miejskiej plaży. Powstało już nowe molo, trwa budowa ścieżek spacerowych, oświetlenia. Pieniądze na inwestycje gmina pozyskała z funduszy unijnych.

Program turystyczny przygotowany przez sławski samorząd uzyskał wsparcie i gmina otrzymała ponad dwa miliony złotych, które wykorzystała na modernizację plaży i całego otoczenia byłego OSiRu, obecnie Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku.

 

W pierwszej kolejności wybudowano molo z nowym oświetleniem i umocniono nabrzeże. Trwa jeszcze budowa nowych chodników, ścieżek dla turystów. Ponadto zostanie wymienione oświetlenie na terenie całego byłego centrum oraz powstanie piękny plac zabaw dla dzieci.

Wszystkie prace zakończą się pod koniec maja. Jednak turyści pojawią się w Sławie już w pierwszy majowy weekend. Będą to uczestnicy krajowego zlotu caravaningowego, największego w Polsce. - Czekamy na opinie, mamy nadzieję, że wypoczynek u nas będzie prawdziwą przyjemnością. Obiekt nabiera życia, wygląda coraz lepiej - podkreśla Piotr Kokorniak, dyrektor Centrum.

 

W Sławie będzie teraz nie tylko piękniej, ale i bezpieczniej. - Przygotowujemy się do objęcia monitoringiem całego obiektu, od mola, poprzez wszystkie alejki spacerowe i pola campingowe. Chcemy żeby turyści czuli się u nas bezpiecznie - dodaje Kokorniak.

(han)

 

http://elka.fm//content/view/41209/82/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam początkiem marca i widać te zmiany , trwały prace i cały obiekt pięknieje nie tylko pole kempingowe, a mam porównanie, bo byliśmy w 2008 roku jak i w 2009 - zmiany są widoczne, Pan Piotr oprowadzał mnie i opowiadał jak będzie to wyglądać w maju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem tam we wrzesniu kilka dni i w grudniu .Prace jakie wykonano byly bardzo duze wykonawca sie stara .Widac tez poprawe w czystosci wody w jeziorze . Licze ze ten majowy zlot ( moj pierwszy) bedzie udany .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.