Skocz do zawartości

Bieruń Nowy k/Oświęcimia - Klaja


mymlon

Rekomendowane odpowiedzi

Może i masz rację nie wiem jak z nowymi. Jak przeglądam olx i otomoto z przyczepami to szału nie ma. Te co stały tak stoją wystawione. Pol kempingowych mało niech nie kupują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

47 minut temu, Tomaszsl napisał:

Boom to podobno już był teraz ludzie czekają aż zaczną się wyprzedaże przyczep. Ci co kupili w pandemii i im nie spasowało.

Jak bym tego słuchał, to nadal bym oglądał ogłoszenia, a tak ma już od roku przyczepę. Rok temu też były takie opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Piotrekm13 napisał:

Jak bym tego słuchał, to nadal bym oglądał ogłoszenia, a tak ma już od roku przyczepę. Rok temu też były takie opinie.

A gdybys kupil w 2019 roku to by było duzo taniej:D 

Wszystko drożeje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Tomaszsl napisał:

A gdybys kupil w 2019 roku to by było duzo taniej:D 

Wszystko drożeje.

 

Dokładnie, więc jak chcesz mieć przyczepę to trzeba kupić, bo inaczej można czekać pół życia, że może będzie lepszy moment. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jacek00 napisał:

No o rzetelności sprzedawców niech świadczy fakt, że już od ponad roku czekam na przesłanie oferty Weinsberga 550 QDK ;) 

Myślisz, że czekać dalej czy zamawiać gdzieś indziej? :lol:Bo nie wiem czy się dogadamy ;) 

 

4 godziny temu, Tomii napisał:

Musieli Cię wyczuć, że nie jesteś zainteresowany. Ze mną przeprowadzili wywiad w sprawie Tabberta Da Vinci 500 KD i do dziś oferty nie otrzymałem (na samym wstępie rozmowy gratulowali mi wyboru marki).  Widać chyba też nie byłem godny oferty, szkoda tylko że konfiguracja trwałą jakieś 30 minut (czas poświęciłem ja jak i sam p. Klaja po drugiej stronie słuchawki).

To mój wizerunek , urok osobisty :] i uśmiechnięta gęba  też pasuje do Klubu Olanych Klientów :) 

To już kupę lat jak zmieniałem budę to też miałem po drodze jednego dilera a dokładnie Adrii . Nawet na miejscu byłem  a po rozmowie miał się kontaktować i inne informacje przysłać.

Czar prysł . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2022 o 12:02, Tomaszsl napisał:

Może ja mam trochę inna sytuację mieszkam od nich 30km jade tam i nie mają wyjścia muszą mi zamówić. Może faktycznie macie rację że przez tel olewają. Teraz poszli trochę w mechanikę samochodową dpfy i podstawowe naprawy pojazdów. 

Czyszczeniem DPF-ów Klaja już się zajmowała wieki temu ;) W 2016 roku kupowałem u nich cepkę i pytałem o regenerację bo apka pokazywała spory procent zapełnienia...

Ja nie mam z nimi żadnych problemów. Fakt, z Panem Maciejem mam bliski kontakt i jak coś pilnie potrzebuję to wrzucam 4 litery w dupowóz i bujam się prosto do nich i mam to co chcę od strzała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mandrol napisał:

Ja nie mam z nimi żadnych problemów. Fakt, z Panem Maciejem mam bliski kontakt i jak coś pilnie potrzebuję to wrzucam 4 litery w dupowóz i bujam się prosto do nich i mam to co chcę od strzała 

U mnie podobnie, fakt że czasem trzeba przycisnąć, ale zawsze zrobią. Zdarzało się coś na cito i dało się... Jak nie z Panem Maciejem to z Panem Adamem -królem zakupów:). Kilkukrotnie potrzebowałem czegoś nietypowego i ....znajdywał to. Osobiście bliżej mam do Elcampu, ale dyskusje z tamtejszymi specjalistami przerastają moje możliwości...

P.S. na ofertę Adrii czekam już 3 rok:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.