Skocz do zawartości

Bieruń Nowy k/Oświęcimia - Klaja


mymlon

Rekomendowane odpowiedzi

Jako,ze mam urlop..i akurat jestem w okolicy Bierunia podjadę i porozmawiam ze sprzedającymi.Ciekawe jakie na mojej skromnej osobie zrobią wrażenie.Pojadę oczywiście jako potencjalny klient.

 

:ee: :ee:

Edytowane przez johndoe (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 11 miesięcy temu...

Kilka dni temu kupowałem wykładzinę podłogową BOLON oraz obejrzałem Sterckemana 465 CP Starlet. Byłem miło i profesjonalnie obsłużony przez szefa i żałuję że miałem bardzo mało czasu bo dowiedziałem się ciekawych informacji o Sterckemanach .

Dzięki tej wizycie  może w przyszłości kupię u nich przyczepę.

Edytowane przez Lucek26 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem u nich przyczepę w tym roku. Jestem bardzo zadowolony z zakupu jak i profesjonalnego podejścia do klienta. W 100% polecam ten komis.

 

Kupowałeś auto pod przyczepę czy przyczepę pod auto??

 

Model: GRUAU ESPACE 40 TD 91'

Holownik:Renault Espace III

 

 

:]  :]  :]  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol:  :lol:  :lol:

 

Wiem, ze to nie w temacie, ale nie mogłem się powstrzymać  :blink:  :blink:  :P  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Tyrhen...w sumie co chciałeś osiągnąć swoim postem w tym temacie??? :niewiem:

 

Uważam, że uwagi Tyrhena są bardzo cenne. Mam podobne doświadczenia z tamtym Sprzedawcą. Nie znam sie na przyczepach ale jeśli gość mówi, że ma drogo bo nie mają złomów i sciągają tylko przyczepy w super stanie (a z tyłu/z boku, za budynkiem widzę rozbebeszone 2 sztuki) to wzbudza to moją ostrozność.

Edytowane przez Explorer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja kupiłem u nich przyczepę w tym roku. Jestem bardzo zadowolony z zakupu jak i profesjonalnego podejścia do klienta. W 100% polecam ten komis.

Podzielam zdanie przedmówcy.Są to dwa odrębne komisy i każdy ma swój serwis.Nie kupowałem u nich przyczepy.Z jednego  z serwisów korzystałem przy wymianie zamka .W drugim robiłem zakupy w sklepie.Jestem zadowolony i polecam.Fachowa obsługa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Kupiłem u nich moją pierwszą przyczepę w 2016 roku. Uważam że to uczciwi sprzedawcy a i można sporo utargować. Przyczepa nie miała przedsionka Pan który mi ją sprzedawał poszedł i sam pomierzył rozmiar który ma mi zamówić, tak samo było z lusterkami, przymierzaliśmy ponad godzinę a sprzedawca przynosił kolejne które były by najlepsze. Dodatkowo zamontowałem móver, przy odbiorze przyczepy pracownik przeszkolił całą rodzinkę z obsługi przyczepy i cierpliwie odpowiadał na ( pewnie i dla niego śmieszne) pytania. Reasumując naprawdę polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kupiłem u nich przyczepę i mogę im szczerze wystawić bardzo pozytywną ocenę.

Uważam że mają dużą przewagę nad pozostałymi handlarzami w postaci serwisu i zaplecza technicznego.

Takie rzeczy jak doposażenie przyczepy w bagażnik, czy naprawa klipsu lodówki są w stanie ogarnąć w ciągu praktycznie jednego dnia.

I zrobią to profesjonalnie - ja wystawiam im dużego pozytywa  :yes:  :yes:  :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.