Skocz do zawartości

Alternatywne spotkanie na południu.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

petek zgadzam się z Tobą. Ale jak organizować zloty i spotkania to może raz na Północy a raz na Południu. Nie wszyscy mogą pozwolić sobie na jazdę 500km z różych powodów ( praca, rodzina itp ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie zje ....(przepraszam ale nic innego mi nie pasuje)Nie wiem czy się śmiać czy płakać Już nie pasuje co niektórym .Nawet jak by było ze cztery spotkania w różnych częściach Polski w tym samym czasie to co się stanie .przecież nie każdy może dojechać z różnych względów na zlot a na spotkanie z kolegami z forum w pobliżu na jeden dzień można wpaść . Skoro admini zdecydowali ze zloty będą w różnych częściach kraju to co mają robić ci którzy chcą się spotkać a mają np. mało czasu ,czasem samochód nie przystosowany do długiej trasy, czasem mniej funduszy itp. To dlaczego już kombinujecie żeby tym którzy chcą się spotkać przeszkadzać. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę problemu by było kilka spotkań. Na siłę nie ma co się uszczęśliwiać. Takie wyjazdy kosztują więc raz się będzie raz nie. Wyjazd jest kruciutki więc jak ktoś ma ochotę zorganizować coś bliżej siebie może być i tak.

 

Zlot jest zawsze jeden, a spotkań może być wiele :-]

 

PS. Sam nie wiem jakbym się zachował jakby zlot był np. gdzieś w górach, a mini spot na północy. A wyjazd od piątku popołudnia do niedzieli. Dojeżdżam w piątek w nocy a w niedziele w południe powrót. Ani poszaleć ani wypocząć :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek, nie ma nic złego w tym, żeby się spotkać z kolegami z forum. Każdy wybiera sam i albo uczestniczy w zlocie, albo też nie.

Uważam jednak, że zlot jest imprezą, którą powinno się tu na forum promować. Organizowanie w tym samym czasie osobnej dużej imprezy dezorganizuje właściwy zlot. Mnożąc spotkania alternatywne doprowadzimy w skrajnym przypadku do tego, że nikt nie przyjedzie na zlot, bo wszyscy porozjeżdżają się po swoich kątach.

Poza tym zauważ, że jak tylko pojawia się info o zlocie, natychmiast i to w tym samym terminie ktoś chce organizować alternatywne spotkania. Moim zdaniem byłoby najfajniej, gdyby zlot był jeden i uczestniczyło w nim jak najwięcej załóg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku o co się spieramy?! Na chwilę obecną termin najbliższego zlotu jest podany i miejsce też. Po tym zlocie można myśleć gdzie zorganizować następny zlot. Wrzućmy na luz, jak ktoś nie może to trudno, następnym razem przyjedzie. :-]:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma o co kopi kruszyć :-].

Moim zdaniem spotkania mogą być dwa i nawet więcej i w tym samym terminie bądź w różnych. Maj pokazał nam że jedne drugiemu w niczym nie przeszkadza - byle podchodzić do wszystkiego z dystansem i nie dać się wciągnąć w niezdrową rywalizację tych imprez.

Ważne jednak żeby każdy kto czyta forum znał "rangę" danej imprezy. Określić co jest zlotem (o ile nasze spotkania można nazwać zlotem :) ) , a co spotkaniami alternatywnymi dla osób które mają za daleko, i tego się trzymać. Ważne jest żeby znalazła się również osoba w pewnym stopniu odpowiedzialna za imprezę. Która dogada się z właścicielami kempingu, określi czy dany kemping się nada, oraz udzieli wszelkich niezbędnych informacji na forum.

 

Kochani, za każdym razem kiedy pojawia się temat nowego spotkania dochodzi do jakiś niepotrzebnych dyskusji. Umówmy się raz na zawsze:

Zlot jest jeden, imprez alternatywnych jest ile się żywnie podoba.

Zlot ma swój oddzielny kącik, imprezy alternatywne umieszczane są w dziale Inne imprezy.

Nazwa Zlot zarezerwowana jest dla jednej imprezy, po to aby nie było ogólnego zamieszania.

Starajmy się nie robić atmosfery rywalizacji tych imprez, czyli nie czepiamy się gdzie będzie pijaństwo, a gdzie będzie łamany regulamin kempingu.

Przypominam: w tym wszystkim chodzi o to aby poznać ludzi siedzących po tej drugiej stronie klawiatury i dobrze się z nimi bawić :-].

 

Jeśli atmosfera się nie poprawi będzie to ostatni "zlot" do którego przykładam rękę.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot jest jeden, imprez alternatywnych jest ile się żywnie podoba.

Zlot ma swój oddzielny kącik, imprezy alternatywne umieszczane są w dziale Inne imprezy.

Przypominam: w tym wszystkim chodzi o to aby poznać ludzi siedzących po tej drugiej stronie klawiatury i dobrze się z nimi bawić .

dokładnie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii napisał/a:

Przypominam: w tym wszystkim chodzi o to aby poznać ludzi siedzących po tej drugiej stronie klawiatury i dobrze się z nimi bawić .

I to jest najważniejsze !!!!!!!!!

do tego forum dołaczyłem w marcu tego roku gdy trwała "walka" o zlot w Sandomierzu i Sławie , wybrałem Sławę , ze względu na bliższą odległość , nie interesowało mnie co wcześniej na tym forum sie wydarzyło , a gdy czytałem włosy sie jeżyły jak niektórzy byli zatrzetrzewieni w obronie swoich miejsc na zlot . Trzeba zrozumiec , że na tym forum jest już liczna społeczność z całej Polski ( nie jest to garstka ludzi) a co za tym idzie podział robi sie naturalny i myśle , że jeśli jedno spotkanie bedzie na północy , a drugie na południu nie powinno się robic z tego problemu ( chyba , że chodzi który ma nazywać sie zlotem) .

Moja propozycja jest taka , aby ewentualne nazwać to spotkaniami , a nie zlotem ( może , nie bedzie sporu) , bo nie nazwa jest tu wazna , a spotanie

sie ludzi . Bardzo miło wspominam to spotkanie w Sławie , bo własnie atmosfera była miła i tylko czytałem było podobnie w Sandomierzu .

Można zrobić w róznych terminach, bo naprzykład , może będą chetni by być i tu i tu , może tak ja właśnie zrobie :-] o ile coś takiego wypali .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że jeśli jedno spotkanie bedzie na północy , a drugie na południu nie powinno się robic z tego problemu ( chyba , że chodzi który ma nazywać sie zlotem) .

Moja propozycja jest taka , aby ewentualne nazwać to spotkaniami , a nie zlotem ( może , nie bedzie sporu) , bo nie nazwa jest tu wazna , a spotanie

masz troszkę racji ale dla prestiżu forum powinien być jednak jeden zlot a spotkań nawet kilka . Najlepiej było by wydzielić wątek o dyskusji na temat zlotów i spotkań jako oddzielny i wtedy dyskusja była by spokojna a nie wchodzić z naszymi postami do miejsc nie przeznaczonych do tego .To jest jednak wątek w temacie o spotkaniach ,wątek o zlotach też ma swoje miejsce ,a taka dyskusja powinna być w części porządkowej i wtedy na pewno dyskusja była by spokojna .Bronię spotkań bo wszyscy maja prawo do tego żeby zaczynać i konczyć sezon jednak zlot to zlot -wiem bo bylem na trzech :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek czym sie różni zlot , a spotkanie????? - moim zdaniem tylko mazwą i z tego powodu dochodzi do sporów ( tak sądze) , nie byłem jak Ty na trzech a w Sławie ( nie wiem jak to nazwali) , bo mało mnie to obchodziło - jak wcześniej pisałem ważne jest spotkanie sie i ja tak to traktuje , a jak to sie nazwie mało mnie to interesuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek czym sie różni zlot , a spotkanie?????

Właśnie, ciężko na to odpowiedzieć bo naprawdę i tu i tu wspaniali ludzie( byłem też na kilku spotkaniach), w sumie to samo ale ......no właśnie .zlot to zlot i tyle .....Teraz mam bardzo daleko i nawet jak pojadę zamiast na zlot na jakieś spotkanie to i tak będę żałował troszke że nie mogłem być na zlocie .Może niech inni wyjaśnią co byli ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z uporem maniaka bede powtarzał nie ważne jak sie zwie "zlot", czy "spotkanie" czy jeszcze inaczej , ważne jest to wspólne spędzenie czasu.

Kto mnie przekona , że na zlocie jest milej a na spotkaniu nie??????????

Dla mnie jest to różnica tylko i wyłacznie w nazwie.

Rozumie yu starszych foruwiczów, którzy , że tak powiem zaliczyli 3 zloty i dumnie brzmi , jak zaliczy sie kolejny , ale trzeba zrozumieć , jak zaczynaliście na tym forum była garstka ludzi i szybciej mozna sie w małej społeczności dogadać . Forum sie rozrosło , jest nas coraz wiecej i naturalna rzecza jest ( jak w każdej organizacji) , że powstaja odłamy , rozłamy , ale w dalszym ciągu jest to jedna organizacja.

To co wcześniej proponowałem , aby nie dochodziło to sporów obie imprezy nazwać np. spotkaniami .- spotkanie pólnoc, spotkanie południe w różnych terminach .

Co Wy na to???? może uniknie sie czegos podobnego jak wiosną , bo każdy z organizatorów znajdzie swoich popleczników ( choc na południu takowego jeszcze nie ma ) i znów może dojśc do zgrzytów - a po co ????

W końcu spotykamu się tu na wymiane poglądów, ocen, doświadczeń i aby się spotkac gdzię w terenie i trzeba zrozumieć , ze nie każdy może z róznych powodów jechać wiele km .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.