Skocz do zawartości

Lista chętnych do przyjazdu na IV Zlot w Bachotku


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam!

Z miłą chęcią wpisuję się na listę jako totalny świerzak. Czytałem w postach o jakiejś procedurze pasowania...czy coś tam? Jakie DOKUMENTY są niezbędne lub mile widziane przez szacownych komisjantów by przejść bez bólu ten proces (o bólu głowy nie myślę ;-) ) ?

Słyszałem ponadto, że nie bedziemy jedyni na terenie ośrodka - szykuje sie integracyjny melanżyk równoległy , hi, hi,hi!

Podsumowująć - proszę o dopisanie do listy dwu osób średnio przygotowanych teoretycznie na czas pasowania uuuuuu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okaryn ! Nie przeżywaj ! Dam Ci Swojego CANONA 40 D i będziesz klepał fotki ile zechcesz . Potem zgramy na płyte ! Zawsze na Zlotach zbieramy karty wszystkich i kopiujemy na jedna płyte DVD. Przekonasz się co to za maszyna , a ja będę miał wreszcie kilka fotek ze Zlotu ! :ok: :ok:

 

ADMINI ! DLACZEGO NIE MA EMOTKA Z APARATEM FOTOGRAFICZNYM ! ?????

Rysiaczku nikon naprawiony DO ZOBACZENIA. :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robercie Fabjański ! Samo pasowanie to zwykła ceremonia połaczona z wypiciem czegoś ostrego z dodatkiem chili ,tabasko itp połączona z wrteczeniem certyfikatu Zlotowca .Kto ma to sie przebiera w rózne dziwne stroje i nakrycia głowy . Pełny luzik . W Tym dniu robimy wspólny stół .Robisz co chcesz ! Nikt nikogo do niczego nie zmusza ! Mozesz łowic rybki , grac na gitarze , smarzyc , gotować lub po prostu nie robic nic !!! :D:ok::niewiem::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak CI się autko popsuło to przyjade po Ciebie... Daleko nie mam

Dzieki bardzo wielkie , ale problem tkwi gdzie indziej, Poprostu jestem jakieś 1200 km czy cós koło tego od Was i przez jakis niekreślony czas , będe tu jeszcze przebywał. Bardzo diękuje jeszcze raz Pinesiu za chęci. Pozdrawiam. :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde w sobote ma byc 13stopni brrrrr oby tylko nie padalo....

Ma być zimno, ale bez opadów :D. Rysiaczek jest już na miejscu :ok:. Coś mi tłumaczył, że przyczepa mu lekko w krzaki zjechała :ok:, a na ośrodku nie ma nikogo żeby mu pomóc :niewiem:. Dziś ma do niego dołączyć jeszcze Lepciak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heehheh oka...My z Kasia podejmiemy decyzje pewnie w piatek....mam nadzieje ze jak dojedziem to jakis domek czy cos bedzie dla nas jeszcze i nie wszystko bedzie zajete bo pod namiot se odpuszczam w taki mroz :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiek mówił, że na całym ośrodku poza nim jest jedna rodzinka grzybiarzy i nikogo więcej :ok:. Niby w weekend ma być jakaś konkurencyjna imprezka integracyjna na ośrodku, ale ile tam osób zjedzie to ja nie wiem :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.