Skocz do zawartości
swi3ty

węgry koniec pazdziernika jaki kemping

Rekomendowane odpowiedzi

swi3ty

Od 4 latach regularnie. W sumie to pogoda różna, jak  i u nas. 2 lata temu było +10 i słoneczko, w ub. roku pochmurno i dwa razy postraszyło marznącym deszczem i śniegiem, ale tak że nic nie zostawało na ziemi, a 3 lata temu w przeciągu godziny spadło z 30cm śniegu i leżało aż do wyjazdu :)

Ale wg nas naprawdę warto. Fajny klimat świąteczny na kempingu, choinki na parcelach, przyczepy i kampery przybrane w światełka i wbrew pozorom w Bukfurdo kemping w 1/3 pełny

poki co przeraza mię wizja jechania z przyczepa po sniegu ;))) Kamperkiem łatwiej. No ale może kiedys ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
krystian186

Bartek dokładnie wie jak to działa, ja doprecyzuję, że na baseny wewnętrzne dodatkowo płatne będąc gościem campingu Termal można wchodzić po opłaceniu w kasie campingu biletu - przez cały dzień i wychodzić. Tam ma to znaczenie. Na baseny wewnętrzne da się przejść przez baseny siarkowe i jest to dobry skrót.

Czy tylko baseny zewnętrzne lecznicze są w cenie kempingu ? Myślałem że wewnętrzne siarkowe też..... a tylko za aquapark trzeba dopłacić.......

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maarec

Czy tylko baseny zewnętrzne lecznicze są w cenie kempingu ? Myślałem że wewnętrzne siarkowe też..... a tylko za aquapark trzeba dopłacić.......

Chyba masz rację, bramki są po minięciu wew. siarkowych tylko my z nich nie korzystamy dlatego o nich zapomniałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bartosz_b

Dokładnie tak aquapark czy jak to Węgrzy nazywają erlebnisbad jest dodatkowo płatny i sauny. Wewnętrzne siarki i jeden basen ze zwykłą wodą do pływania jest w cenie kempingu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Daniel DJR

poki co przeraza mię wizja jechania z przyczepa po sniegu ;))) Kamperkiem łatwiej. No ale może kiedys ...

Auto masz z dołączanym napędem, budkę w miarę lekką nie powinno być źle .

Pozdrawiam  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bartosz_b

No to my dzisiaj ruszamy ktoś się wybrał do Buku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
swi3ty

w koncu zdecydowałem sie jednak na Rewal ;))) Nie żałuję było super.

Co do tego haldex'a w golfie no to terenowka to to nie jest;) Daje rade w blocie i na mokrym , no ale snieg to inny level. Hamowanie mnie martwi. Takie krótkie podjazdy po blocie przeciez nijak sie maja do podrozy "biala" droga. Naczytałem sie ze przy hamowaniu najazdowy robi swoje i cepa cisnie bokiem. Moze kiedys zweryfikuję . Poki co raczej nie. ;))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TomekKnaus

w koncu zdecydowałem sie jednak na Rewal ;))) Nie żałuję było super....

... a gdzie Swi3ty stacjonowałeś w Rewalu w październiku ?!?! - na campie jakimś ?!?! ... jest tam coś otwarte o tej porze ?!?!

TOM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tomii

... a gdzie Swi3ty stacjonowałeś w Rewalu w październiku ?!?! - na campie jakimś ?!?! ... jest tam coś otwarte o tej porze ?!?!

TOM

Nie odchodźmy od tematu jakim są Węgry w październiku  :skromny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TomekKnaus

Fakt !!!!

.... nie ma co się rozchodzić z tematem ... w takim razie ... aby nastał porządek można śmiało kasować 3 ostatnie wypowiedzi !!!!

TOM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi