Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cytrus

pytanko czy ten kemping co graniczy z kempingiem u Michała przez plot jeszcze działa ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BartoszK

Beriozka - tak działa... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dudek_t

Śmiesznie się ogląda zdjęcia z wyjazdów w miejsca które widzi się na codzień i jest się już nimi znudzonym do cna  :] Jak Wam się podobało to super ale ja jestem potwornie "umęczony" Podlasiem i odległością do cywilizacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pierzasty
Napisano (edytowane)

Śmiesznie się ogląda zdjęcia z wyjazdów w miejsca które widzi się na codzień i jest się już nimi znudzonym do cna :] Jak Wam się podobało to super ale ja jestem potwornie "umęczony" Podlasiem i odległością do cywilizacji.

jestem pewien, że na pewno wielu rzeczy jeszcze nie widziałeś , jak ja u siebie " na podwórku" . Pod latarnią zawsze najciemniej :D Edytowane przez Pierzasty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dudek_t

Na razie wszystko z wątku miałem wielokrotnie przed oczami. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ed

Śmiesznie się ogląda zdjęcia z wyjazdów w miejsca które widzi się na codzień i jest się już nimi znudzonym do cna  :] Jak Wam się podobało to super ale ja jestem potwornie "umęczony" Podlasiem i odległością do cywilizacji.

Trochę przynudzasz i marudzisz. W/g mnie faja relacja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Commander

Oj oj oj... jakże znajome obrazy.

Wakacje wracają w pamięci. Miejsce Mocy było?

Czekamy na cd...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
stef

Fajna relacja. Tereny znane ale fajnie poczytać i pooglądać wszystko Waszym okiem. Dawajcie dalej - czekamy na cd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szary11

Również podzielam zdanie Stefana :) Miło poczytać fajną relację :ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bodi

Kolego widocznie nie dla ciebie jest ta relacja.  Unikaj umęczenia , połóż się i odpocznij. Jednak jak już czytasz , to doceń wysiłek  i poświęcony czas który jest niezbędny do napisania takiej relacji .

Jakoś nie kojarzę  nika "- dudek_t" jako źródła informacji  o regionie podlasia (gdy takowych szukałem) a jako znudzony mieszkaniec który dużo widział , mógłbyś pomóc.

pozdrawiam Bogdan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dudek_t

O matko, totalnie źle odebraliście mój wpis. Przepraszam najmocniej. Relacje bardzo chętnie oglądam i czytam, jest bardzo fajna. Wyszedłem na jakiegoś zblazowanego marudę a serio taki nie jestem i nie chcę nigdy być. 

Chodziło mi tylko o moje podejście do miejsca w którym mieszkam od urodzenia, nie o relację czy strikte wartości tych miejsc. Jeszcze raz przepraszam. Postaram się po prostu ograniczyć pisanie, wszystkim to pewnie wyjdzie na dobre. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bodi

Z Białowieży chcemy jechać do Kruszynian, gps uparcie kieruje nas przez Białystok i Supraś ( wręcz dookoła ) , za cholerę nie chce jechać przez Bobrowniki.

Natomiast My  chcemy zaliczyć jeszcze - Zalew Siemianówka. Mam dylemat co do jakości dróg. Znikąd porady. Co będzie to będzie ,jedziemy skrótem na Bobrowniki

Białowieża- Hajnówka- Narewka- Bondary- Plaża Bondary- Michałowo- Gródek- Bobrowniki- Jaryłówka- Łużany- Kruszyniany.  To nie był najlepszy pomysł !!!

Plaża Bondary. Pole biwakowe z elektryką ( nawet sporo skrzynek). Jest też automat z prądem elektrycznym (2 zł za 30 min) jak dobrze pamiętam.

Woda w zalewie ma odcień brunatny, nie zachęca do kąpieli. Ale teren bardzo fajny. 

post-16780-0-15693400-1495622551_thumb.jpgpost-16780-0-84928100-1495622571_thumb.jpgpost-16780-0-15515500-1495622581_thumb.jpgpost-16780-0-08646300-1495622592_thumb.jpgpost-16780-0-57275000-1495622603_thumb.jpg

Po drodze zaliczamy jeszcze Gródek

post-16780-0-59157200-1495622990_thumb.jpgpost-16780-0-28662900-1495623003_thumb.jpgpost-16780-0-07135400-1495623026_thumb.jpgpost-16780-0-86721600-1495623041_thumb.jpg

Dojeżdżamy do Bobrownik i żadnego kierunku na Kruszyniany. GPS chce jechać przez Białoruś. Dramat.Przed nami zjazd z górki, gdzie widać już tylko granicę i żadnej możliwości zawrócenia. Ostrożnie cofam do ostatniej krzyżówki i jedziemy w lewo. Gps podejmuje trop ! tylko ja nie jestem pewny czy dojedziemy.

post-16780-0-87682800-1495623563_thumb.jpgpost-16780-0-79680700-1495623569_thumb.jpgpost-16780-0-26836100-1495623579_thumb.jpgpost-16780-0-29841600-1495623590_thumb.jpg

Po około 8 km drogi przez mękę!!! dojeżdżamy do Kruszynian . Niestety są też straty trachnięta szyba w Hobbitce , prawdopodobnie kamień spod kół auta jadęcego z przeciwnego kierunku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mac

Fajna relacja :]:bravo: dobrze się czyta, zdjęcia zachęcające do zwiedzania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gusia-s

O matko, totalnie źle odebraliście mój wpis....

Ja to odebrałam dokładnie tak jak tłumaczysz :) coś, co ma się na wyciągnięcie ręki od lat już nie zachwyca i nie fascynuje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pierzasty
Napisano (edytowane)

O matko, totalnie źle odebraliście mój wpis.

eee. Ja też odebrałem Twój wpis/przekaz w sposób o jaki Ci chodziło. Nie demonizuj bo dopiero teraz wyjdziesz na marudę :) Ciekaw jestem kiedy ktoś napisze relację z mojego Ostrówka i wizyty w domu Św. Faustyny Kowalskiej i jak ja na nią (relację) będę wtedy patrzył :)

Swoją drogą już pisałem że kręcą mnie te podlaskie klimaty, ten spokój, dlatego relacja Bodi'ego dla mnie jest również ciekawa. Teraz mamy tam krótki zlot, więc może uda się coś z check listy Autora wątku zahaczyć

Edytowane przez Pierzasty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi