Skocz do zawartości

II Lubuski spot - Jezioro Kuźnickie 21-23 kwietnia 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Jakby pogoda dopisała to jateż teoretycznie moge być od czwartku powiedzmy 17-18. Stąd właśnie moje pytanie. Głównie chodzi mi o to czy piątek brać wolny czy nie, bo dojazd to raptem godzinka z haczykiem.

No pogoda ważna rzecz...w zeszłym roku prognozy mówiły o deszczu przez weekend, a było ładnie całkiem.

Teraz prognozy są...poszukamy bliżej terminu :)

Będziemy na łączach.

Na PW masz telefona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 259
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Z racji tego, że naszych latorośli będzie spora liczba ( mówię o liście spotkaniowej) postanowiliśmy ich czymś zająć:

 

Kuźnica Zbąska to stara osada, której początki datuje się na XV wiek. Jej dawna nazwa jest związana z wytopem żelaza z rudy darniowej. Nadal stoją w niej zabytkowe domy szachulcowe.  W związku z tym:

 

Ogłaszamy dla dzieciaków konkurs o Puchar Szachulca :

 

3 drużyny będą miały za zadanie zbudowanie szałasów związanych z konstrukcją szachulcową

 

Regulamin konkursu:

1. Dzieci świetnie się bawią

2. Rodzice dopingują i nic nie dotykają

3. Wykorzystujemy materiały znalezione w lesie

4. Czas wykonania 2 godziny

 

JURY, którego skład będą tworzyć osoby przebywające na spotkaniu bez własnych dzieci i wnuków ocenia wykonane budowle

 

Dla każdej z drużyn przewidziana jest nagroda niespodzianka

 

 

 

W wolnych chwilach będzie można zagrać w bule na specjalnie przygotowanym torze do gry.

Będziemy bawić się razem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że naszych latorośli będzie spora liczba ( mówię o liście spotkaniowej) postanowiliśmy ich czymś zająć:

 

Kuźnica Zbąska to stara osada, której początki datuje się na XV wiek. Jej dawna nazwa jest związana z wytopem żelaza z rudy darniowej. Nadal stoją w niej zabytkowe domy szachulcowe.  W związku z tym:

 

Ogłaszamy dla dzieciaków konkurs o Puchar Szachulca :

 

3 drużyny będą miały za zadanie zbudowanie szałasów związanych z konstrukcją szachulcową

 

Regulamin konkursu:

1. Dzieci świetnie się bawią

2. Rodzice dopingują i nic nie dotykają

3. Wykorzystujemy materiały znalezione w lesie

4. Czas wykonania 2 godziny

 

JURY, którego skład będą tworzyć osoby przebywające na spotkaniu bez własnych dzieci i wnuków ocenia wykonane budowle

 

Dla każdej z drużyn przewidziana jest nagroda niespodzianka

 

 

 

W wolnych chwilach będzie można zagrać w bule na specjalnie przygotowanym torze do gry.

Będziemy bawić się razem!

Marcin podjedź do mnie, to dam ci jeszcze 3 komplety "buli".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin podjedź do mnie, to dam ci jeszcze 3 komplety "buli".

 

Podjadę, moze jeszcze w tym tygodniu. A może jak pomaluje mi się bakista to w weekend razem gdzieś, coś :) ? Już dopa mi się rwie :)

Edytowane przez AgaMar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też chyba od czwartku, o pogodę :blagac:

 

Na mszę dałem, Mik media zamówił- będzie dobrze ;) ed , lukas_ka  to chyba będzie nas więcej :)

 

Przypomnę jeszcze raz, że będziemy na polu biwakowym, więc:

 

chciałbym prosić o pobyt na tzw. "małym prądzie"  ( dobrze mówię? ) czyli nie używamy:

  • farelek, 
  • grzejników olejowych, 
  • czajników elektrycznych
  • spawarek i migomatów
  • wszystkiego co zbytnio obciąży sieć :) 

Niestety to nie jest typowy kemping  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z ostatniej chwili z Nadleśnictwa:

 

Mamy pozwolenie na ognisko- oczywiście zgodnie z wszystkimi zasadami BHP ;)

 

Piła motorowa będzie, siekiera również- drewno zbieramy z ziemi, nie ścinamy stojących :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z ostatniej chwili z Nadleśnictwa:

 

Mamy pozwolenie na ognisko- oczywiście zgodnie z wszystkimi zasadami BHP ;)

 

Piła motorowa będzie, siekiera również- drewno zbieramy z ziemi, nie ścinamy stojących :)

 

jeśli byś coś potrzebował typu siekiera, piła, agregat, oświetlenie to daj znać mogę zabrać, drewna też mogę przywieść  jak potrzeba   :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piła będzie, ale  jak zabierzesz dodatkową będzie super!! :yes:   Drewna leży po lesie więc szkoda pchać w budę, czy bagażnik kg dodatkowe ( chyba, że będzie mokro to ogłosimy, żeby choć po worku na orlenie czy gdzieś zakupić)  

Dodatkowe światło  też będzie ok.

Ja mam tylko  dwa dość dobrze świecące HQI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, to wezmę  piłę ,  dwa halogeny na rozkładanym trójnogu a z drewnem się zobaczy przed wyjazdem , jak ten czas szybko leci nim się człowiek obejrzy  będziemy się pakować :yay:

 

Świetnie!! Ja już się zapakowałem. Jak zdążę złożyć budę, to w weekend jadymy !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazdraszczam, moja buda jeszcze zimuje, odkopię ją na święta ale kusi mnie żeby szybciej ją przywieść  :slina:

 

Nie ma czego, jedź, pakuj i wyjeżdżaj. Na święta też jedziemy w kilka zestawików :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.