Skocz do zawartości

Diabla Góra 10-13 listopada


Szaraja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To fajnie że standard jest o niebo lepszy niż na ostatnim spotkaniu bo tam kiepsko było....

Ps wybaczyłaś już mojemu koledze?

Nawet nie pamiętam co miała bym wybaczyć, :] , mam krótką pamięć. A nie napisałeś że komentarz dotyczył campingu w Cisnej, w Diablej Górze zawsze czujemy się dopieszczeni i ugoszczeni. Pozdrawiam i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd do Diablej Góry znowu okazał się bardzo przyjemnym weekendem. Dopisało przede wszystkim towarzystwo. :bukiet::calus:

To, że właściciel campingu wie o co chodzi to już wiedziałem. Ale, że dalej będzie inwestował to dobra wiadomość.

Dla mnie to miejsce i Górna Wetlina to najlepsze miejsca w południowo-wschodniej Polsce.

Ale tutaj lepiej dają jeść. :jesc:

Wybrałem się tam trochę na wariata - nie dotarły nowe opony na czas. Liczyłem na napęd na 4 koła i blokady bo opony letnie i po 95 000 km.   Holownik zdał egzamin na piątkę. Gdyby nie blokady nie podjechałbym na górę, ewidentnie trudniejszy był zjazd gdzie pod koniec opony nie chciały już trzymać. Musiałem wyprostować zestaw dodając trochę gazu.

Potem droga była czarna i powrót bez wrażeń.

Na zdjęciach pierwszy atak zimy na auto i p-pkę.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich uczestników spotkań w drewutni. :hej:

 

 

 

 

post-567-0-95737700-1479327478_thumb.jpg

post-567-0-90410500-1479327526_thumb.jpg

post-567-0-09834000-1479327570_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Karawaning zimowy jest fajny, ale w tym artykule to trochę namieszane jest.

Jacku masz rację, nawet w podpisie pierwszego zdjęcia jest byk i to spory.

 

No namieszane, ale olać to! :]

158% racji Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28.03 do 1.04 na Śląsku, a potem trzeba pomyśleć o Diablej Górze znowu. Na marginesie, chyba lepiej by nam wyszedł ten artykuł jakbyśmy sami napisali. Ale fajnie że w ogóle piszą o zimowym karawaningu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie namieszane w tym artykule ale mniejsza z tym . Cezaremu należy się trochę reklamy ośrodka , wkłada serce w to by nas mile ugościć . Zawsze są jakieś niespodzianki , zawsze jest niepowtarzalny klimat . Ten smak ostatnich flaczków z rydzów to dziś za mną chodzi  . Trzeba tam być by tego doświadczyć . Żadne opisy tego nie oddadzą ......................... Dalej to nie będę opisywał bo mnie nerwa bierze jak pomyślę ze do jesieni na kolejne rydze trzeba czekać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cezaremu należy się trochę reklamy ośrodka , wkłada serce w to by nas mile ugościć . Zawsze są jakieś niespodzianki , zawsze jest niepowtarzalny klimat . Ten smak ostatnich flaczków z rydzów to dziś za mną chodzi . Trzeba tam być by tego doświadczyć . Żadne opisy tego nie oddadzą ........................

Za mną też... Flaczki z rydzów i te powidła.... mmmmmmmm.... A Camping Cezarego można polecić z czystym sumieniem. Dopiero raz tam byliśmy a już zostaliśmy oczarowani tym pięknym miejscem i jego Gospodarzami :-)

Pozdrawiam serdecznie!

Edytowane przez grace (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że Cezary inwestuje w swój camp. Nie dość, że będzie więcej parceli to chyba chce doprowadzić " wifi " do każdej skrzynki z prądem.

Tak zrozumiałem z jego tłumaczenia. Chyba dobrze ale nie jestem pewien bo mi ubyło trzy litry pigwówki.

Może tam zrobić zlot jesienny??  Miejsca dość, restauracja będzie chodzić, cudowne Bieszczady tuż, tuż, opalanie nad Sanem.    Co Wy na to??

Może się podjąć organizacji ? - w zasadzie z campem wszystko gotowe. Zostają naklejki, to mogę załatwić, ale zaproponować wycieczki piesze to już nie.

:hmm: :hmm: :hmm:  :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesienny by pasował . Było by dużo czasu pozałatwiać wyjazd do Lwowa dla chętnych , W ośrodku stoi tyle terenówek że piesze wycieczki mogą być faktycznie tylko dla tych co chcą . Pozostali na pewno nie będą się nudzić . Mam nawet wątpliwości czy było by dużo chętnych na piesze wycieczki gdyby zlotowicze zobaczyli ilość atrakcji jakie oferuje ośrodek i otoczenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.