Skocz do zawartości

"Wiosna z Malwiną " - wstępne pogaduchy i ustalenia wiosennego spotu


Rekomendowane odpowiedzi

Kajtek w tym roku pigwówka się udała jak nigdy wiec sam wiesz.....   Degustacja Cię nie ominie.

A co do prądu to postawię Belmonda przy skrzynce i przypilnuje  :boks:  :boks:

No i mam nadzieję, że pogoda nam jakoś dopisze.

ROBAK !!!!!  Czytasz ten temat??? 

Robak -wyłaź  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam,chętnie dołączę do Was jak tylko ciepło będzie i temperatura na zewnątrz w dzień będzie miała minimum 16 stopni ,by można było posiedzieć na zewnątrz ( tu powielam zdanie Marko 6 ). Osobiście poczekałbym z ogłoszeniem terminu jeszcze 1,5 miesiąca i wtedy go konkretyzował .

Nikt nie jest w stanie przewidzieć pogody ,a to ma tutaj najważniejsze znaczenie.To ,że ludzie się zapiszą w chwili obecnej ,nie oznacza ,że przyjadą.Niektórzy to chociaż próbują wytłumaczyć nieobecność ,a wiele osób słowa nie wypowie i po prostu nie jedzie.

Dla osób ,które nie pracują nigdy w sobotę i niedzielę-ustalenie terminu nie stanowi problemu.Jeżeli chodzi o mnie -trudno mi będzie mieć wolne w święta,potem w pierwszy weekend na ten wyjazd ,a następnie na Częstochowę.Na chwilę obecną  wychodzi,że prawdopodobnie  1 i 2.04 będę miał wolne ,gorzej z niedzielą 3 kwietnia -coś może pokombinuję :)

 

Jak sam widzisz, zaplanowanie weekendu nie jest proste. Nawet jeśli nie pracujesz. Więc część z nas woli mieć już uzgodniony grafik, czasem nawet na dwa miesiące w przód. Ludzie będą się stopniowo zapisywać, w miarę zbliżania się terminu. A ten, jak widać się już klaruje. :]  A  późniejszy też nie byłby dobry, bo coraz bliższy majówce a tu też wielu z nas, ostrzy sobie pazurki na jakiś wyjazd.  :hmm: Poza tym każdego już nosi  :miga:  :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się wpiszę ale czy będę... to się zobaczy bliżej terminu - praca, pogoda, stan maszyn...

 

Lista chętnych na weekend 18-20.03

 

1. Kiełek

2. Kajetan

3. malwa89

4. Misio

Lista chętnych na weekend 01-03.04

 

1. Kajetan

2. BartoszK

3 .Kiełek

4. wersowa+wersal :)

5. Malwa89

6. Misio

  18-20.03.2016;

 

 5.Lucek 26

Edytowane przez Lucek26 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mareczku, myślę, że większość z nas potrzebuje prądu głównie dla potrzeb lodówki. Jeśli się uda (a kombinujemy, żeby się udało), to z nami konfliktu nie będzie - nam na lodówkę wystarczy, a resztą po gazie pociągniemy. Jak będzie bardzo źle to i lodówkę wyłączę. Prądu Ci nie braknie :) Co do terminu, to my pewnie raczej w kierunku terminu cieplejszego. Ale ostateczne decyzje, jak będzie wiadomo jeszcze coś więcej o planach pozakarawaningowych. Moja lepsza połówka musi swoje zobowiązania też poustawiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał w marcu bez lodówki bez problemu przeżyjemy. Gdyby były problemy z prądem to jedynym rozwiązaniem pozostaje gaz.

 

Wypada pierwsze spotkanie zrobić w marcu ,jako pierwsze wiosenne. :ok: :ok: :ok: Powitanie WIOSNY 2016. :winner:

 

Drugi termin to termin kwietniowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swój prąd oddam za browar'a a jeśli ktoś będzie potrzebował np. 12V to mam 7m przyłącze od swojego akumulatora - Przyczepa przez zimę została doposażona w drugi akumulator i jest teraz 100Ah + 62Ah (awaryjny na zimowe pochmurne dni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz masz wydajną "elektrownię"

 

Jak miałem tylko 100Ah i solara to tez tak myślałem - ale 5 dni w mrozach na sylwestra, suszarka żony na 12V, ładowarki do laptopa i tabletów i grający sporo TV, dmuchawa chodząca 24H/dobę i oświetlenie tylko na 12V udowodniło że może go braknąć po 4 dniach - przy pochmurnych dniach i śniegu na solarze prądu nie wystarczy   :]  :]  :look:  :look:  :hmm:  :hmm: i tak wiec po Mniszkowie i Karpaczu stwierdziłem ze dodatkowy akumulator na dupiatą aurę MUSI być...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista chętnych na weekend 18-20.03

1. Kiełek
2. Kajetan
3. malwa89
4. Misio

5. Lucek 26

 

Lista chętnych na weekend 01-03.04

1. Kajetan
2. BartoszK
3 .Kiełek
4. wersowa+wersal  :)
5. Malwa89

6. Misio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja lodówka będzie chodzić na gaz jeśli trzeba :) a prąd tylko wieczorem do oświetlenia będzie potrzebny i naładowania telefonu także wydaje mu się ze wystarczy :)

Nie wiem czy Kielek planuje naleśniki robić i czy my będziemy frytki smażyć ale to da się załatwić bez obciążania prądu z przyczep :D

Jednak już wiem, że 18-20 mamy inne plany wiec chyba jednak spot zrobimy 1-3.04 ale jeszcze poczekamy na innych chętnych towarzyszy :)

 

Lista chętnych na weekend 18-20.03

 

1.Kiełek

2.Kajetan

3. Misio

4. Lucek

 

 

Lista chętnych na weekend 01-03.04

 

1. Kajetan

2. BartoszK

3 .Kiełek

4. wersowa+wersal :)

5. Malwa89

Edytowane przez malwa89 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prądu wystarczy dla wszystkich i na wszystko :D

 

Myśmy mieli włączona frytkownice, gofrownice praktycznie codziennie, sprzęt grający i oświetlenie na wieczorne imprezy chodził w 4 przyczepach, do tego każda przyczepa ładowarki, laptopy i inne pradozerne sprzętu i wszystko smigalo elegancko.

 

Naprawdę prądem nie ma co się akurat tam przejmowac :)

 

Z reszta lato juz prawie będzie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.