Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

bartosz_b

Jedziemy od 11.03 popołudniu do 15.03 do Bukfurdo, wygrzać się po zimie w basenach. Ktoś chętny na wspólny wyjazd ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lucek26

Bartosz skąd taki nietypowy termin wyjazdu?.

Dla mnie jedyny możliwy termin to od 2 do 7 kwietnia . Trochę Tobie zazdroszczę tak szybkiego wyjazdu , widzę ,że Bukfurdo  to twoje ulubione kąpielisko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bartosz_b

Tak jakoś wyszło, myśleliśmy gdzie by się po zimie ruszyć i padło na Węgry. Od 3 kwietnia na 99% też tam zawitamy. Buk najbardziej nam pasuje ze względu na dzieciaka, drugi jest Lipot ale to ze względu na infrastrukturę tylko w lecie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lucek26

Bartosz życzę dobrej drogi i udanego pogodowo pobytu . Jedno jest pewne Bukfurdo ma jedną z najlepszych na Węgrzech wodę leczniczą . Miłego pobytu. Pozdrawiam Lucek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
janus

@ Lucek26 - czyli w tym roku święta w Bukfurdo?

Ja niestety po operacji i zapewne nie będzie mi dane pomoczyć się jak zwykle w termalkach, ale jeżeli okaże się że zdrowie i medycy pozwolą, to będzie to Bogacs.

Miłego moczenia  :banan:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek00

Hej. Jestem właśnie w Bukfurdo. Patrząc na forum to chyba mało popularny kierunek i to mnie dziwi. Ja jestem miło zaskoczony i uważam, że w porównaniu do Lipot ten kemping jest dużo lepszy.

Obecnie na kempingu cisza i spokój. Obłożenie oceniam na jakieś 30-40%.

Na basenach też spokój. W porównaniu do Lipot to jest pusto :-D

Infrastruktura kempingu też jest dużo lepsza. Więcej sanitariatów i zdecydowanie czyściej.

Naprawdę fajny kemping i dodaje go do ulubionych :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Commander

Witam. Czy baseny są w cenie kempinu? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gluszec

Powyżej 3 dni pobytu - tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Commander

A do której można wjechać na kemping, bo na stronie nie znalazłem...

Czyli muszę być min. 4 mocki :hmm: . Jeśli dopłata jest spora, to dlatego Lipot jest pełny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek00

Tak, baseny są w cenie. Ilość dni nie ma znaczenia. Nas nikt wczoraj nie pytał na ile zostajemy. Dostaliśmy normalne ceny, bez żadnej zwyżki + chipy do wchodzenia na baseny.

Jest też zniżka 10% na CCI.

Edit: spojrzałem na stronę i nie ma żadnych zwyżek za krótkie pobyty. Jedynie za pobyt jednodniowy jest dopłata 3 eu

Edytowane przez jacek00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tomii

Powyżej 3 dni pobytu - tak.

A skąd masz takie info? Dwa lata temu byłem tam 2 noce i nic nie dopłacałem za baseny  :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek00

Bo nie ma żadnej dopłaty. Baseny w strefie Zone I są w cenie kempingu bez względu na ilość dni pobytu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maarec

Baseny zewnętrzne są w cenie a za kryte jest dopłata - przynajmniej zawsze tak było, a promocje są głównie w sezonie jesień - zima - wiosna i wtedy faktycznie można było trafić z tego co pamiętam na zniżkę lub gratisa na baseny wewnętrzne.

camping spoko, mnie przeszkadzały prysznice w wersji hardcore - czyli bez zasłonek, kabin, przegród jak i bez bielizny z dziadkami 70+, ciężko mi tam było dziecku wytłumaczyć o co chodzi :)

na miejscu bez znaczenia długość pobytu, wjeżdżać można chyba do 22 a później od 8 rano, w między czasie można zaparkować bezpiecznie przy recepcji i aktualnie już zapłacić za noc - a kiedyś było gratis.

camping znany wśród forumowiczów, znam nawet jednego, którego obsługa rozpoznaje po nazwisku od samych drzwi recepcji - z racji wizyt 5-6 razy do roku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek00

Faktycznie jest jeden sanitariat wspólny, chociaż są już z przegrodami :-D, ale obok jest drugi, już z normalnymi kabinami.

Co do basenów to część krytych jest w Zone I i one są w cenie. Kilka jest w Zone II i one są dodatkowo płatne, tak samo jak Zone III gdzie są sauny itp.

Edytowane przez jacek00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
machoony

możecie wrzucić jakieś zdjęcia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi