Skocz do zawartości

Pomocy- jakiego kamperka kupić?


Robson73

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda bardzo fajnie , po kilku wyjazdach sam ocenisz czy jest ok. i czy jest taki jak chciałeś np. ustawienie wnętrza, szybkość jazdy (hałas), czy wszystkie urządzenia są sprawne (bywa różnie ) itd...

Ale trzeba optymistycznie :hmm:

 

zgodze sie z kolega ( znawcą) tego sportu ...

 

ja wiem ze chce niewiadkę i już ... ni więcej mi nie potrzeba póki co ... :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ze szczegółów widocznych to fajny ma patent na wchodzenie do alkowy-to chyba są te okienka

w plecach kierowcy, nie trzeba żadnej drabinki.

I ten bagażnik fajny i, że markizę ma.

W ogóle cały fajny jest.

 

Pozdro, Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pocieszenie :hmm: technicznie to się nie martwie, mam warunki i sprzet do wszelkich reanimacji, z tym to sobie mysle poradze nawet jak cos nie będzie działało, ewentualnie będe pytał i... pytał :ok: Najbardziej boje sie o wszelkiej maści zalania, bo wiem że jak bym juz to ruszył to skończyło by się na rozmontowaniu kampera na części :hehe i zrobieniem wszystkiego od podstaw, a raczej ekonomicznie nie jest to uzasadnione :ok:

Cały następny tydzień poświęce na testy komperka i reanimacje, czyszczenie, przeglądy oraz doposażenie :ok:

Te okienka za kierowcą to schodki i one właśnie są troszke zmęczone, a włąściwie taka gumowa uszczelka w srodku,to jedyny taki ewidentny ślad użytkowania.

Pozdrawiam Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam juz staruszka pod domem :hmm::ok::ok:

w jeżdzie nie ma problemów, wszyscy mnie straszyli że strasznie rzuca, a przy mijaniu z tirem, to wogóle katastrofa, ale jest ok, wczoraj zrobiłem 300km, śrenio spalił ok 12l, przy niezbyt delikatnej jeździe :-] do 80km/h jeszcze całkim się rozpędza, ale wyprzedzenie tira to wyzwanie, ogólnie przesiadając się z osobówki ponad 500Nm to :'( , ale i tak jestem zadowolony z zakupu :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 80km/h jeszcze całkim się rozpędza, ale wyprzedzenie tira to wyzwanie

A czego ty oczekujesz. Pojeździj z ogonkiem to zobaczysz jak to jest. 80 km/h to dla mnie prędkośc niemalże max, a tir`y to mnie wyprzedają, a nie ja je. :ok:

A w ogóle to prezentuje się super :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz zostało wypucować go i ruszać na pierwsze wyprawy :ok: a że pogoda ładna to pewnie i niedługo wyruszysz.

 

Teraz jak już po pierwszej jeździe jesteś to po pierwszej nocy pochwal się jak się spało :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzisiaj było już wstępne pucowanko :D jednak muszę kupić jakies lepsze środki, miałem jakiś płyn do alufelg, ale chyba bardzo kiepski bo nic nie brał, a przy oknach są takie delikatne ciemne zacieki, możeczie coś polecić, zaznaczam że czytałęm temat o pielegnacji :D , okazało sie ze niestety nie ma instrukcji, prawdopodobnie zostały u szkopa, bo sprzedający zapierał się ze były, prześledziłem pod tym kątem forum, ale linki sa pousuwane :? teraz zastanawiam sie jak to całę ustrojstwo przetestować :D

ale zabawka jest fajna i już mam plany co do doposażenia i nie omieszkam atakować w kolejnych wątkach :D Teraz jeszcze muszę przekręcić żone, co by się dała na zlotcik namówić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robson zadawaj pytanie w technicznym :D. W sumie taki temat kiedyś był, ale mogło się pozmieniać (no parę sklepów z akcesoriami więcej) a temat czyszczenia na czasie bo niedługo chyba będziemy z sezonem ruszać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.