Skocz do zawartości

mondzio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam do szanownego grona pytanie w okolicy 1 sierpnia wybieram się z rodziną 2+2=13lat/18 mieś do Bułgarii ,miejsce docelowe to SHABLE  szukam  kempingu w tej okolicy .Ponieważ jadę z małym dzieckiem wskazane było by zaplecze socjalne oraz toalety w stanie dobrym .Jeśli ktoś z szanownych kolegów ma jakieś namiary ewentualnie sugestie z miłą chęcią z nich na pewno skorzystam  z góry dziekuję i pozdrawiam



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...w okolicy 1 sierpnia wybieram się z rodziną 2+2=13lat/18 mieś do Bułgarii ,miejsce docelowe to SHABLE  szukam  kempingu w tej okolicy

 

@mondzio

BG < kempingi >  Arapja = zapoznaj się z opisem

...jeżeli pojedziemy w tym roku do BG to na  kemping  Арапя < zerknij

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Nasza BG < zerknij

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam stronę

http://www.camping.bg/pl/

 

w miejscowości Szabla nie ma kempingu jest za to 2-3 km dalej nad samym morzem miejscowość Szablańskie coś tam Jezioro czy cos innego nie pamiętam - miejscowi pokażą gdzie się kierować. My tam byliśmy w 2011, było fajnie, potem pojechaliśmy na południe Bułgarii. Za Szablą trzeba kierować się na starą latarnię morską ale ok 1 km przed latarnią jest skrzyżowanie i trzeba skręcić w lewo, potem już nad samym morzem dojeżdżacie do skrzyżowania. Prosto jest dojazd do morza i miejsce gdzie mozna stanąć ale bez prądu, wc w restauracji - taki duży obiekt w stylu PRL, opłata też w restauracji wtedy 10 Lewów za wszystko, tą samą drogą do morza ale wcześniej po prawej jest mała kawiarnia, restauracja w starym domu i na zapleczu tej restauracji jest mały kemping według mnie najlepszy w Szabli. Jest prąd, toalety i prysznice a cały kemping wygląda trochę "jak u babci na ogródku". Cena za wszystko coś ok 15-20 Lewów. i ostatnia możliwość to na tym samym skrzyżowaniu skręcić w lewo i tam też jest jakiś stary ośrodek z domkami, rozwalającym się placem zabaw i miejscem na przyczepy ale wygląd był bardzo kiepski więc się nie interesowałem.

 

tu jest trochę opisana ta podróż, jak coś jeszcze to pytaj

 

http://forum.karawaning.pl/topic/7950-rumunia-bu%C5%82garia-sierpie%C5%84-2011/?hl=przemoch2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mondzio: W tej okolicy zdecydowanie polecam kamping Kosmos w Durankulak. Poczytaj moją relację z 2011-go (http://forum.karawaning.pl/topic/7794-bu%C5%82garia-sierpie%C5%84-2011/). Mam nadzieję, że przez 3 lata poprawili infrastrukturę kampingu. Zamierzam sprawdzić to osobiście w pierwszej połowie sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.