Skocz do zawartości

Koszty i opłaty na kempingach


jacek l

Rekomendowane odpowiedzi

no i to jest mniej wiecej rozsadna kwota...

byla. Oplaty za prad pozeraja wiecej niz polowe dochodow, a prad to nie caly koszt utrzymania. :blagac:

W tym roku robilismy pomiary kazdego przylacza osobno. W chlodniejsze dni niektorym wlascicielom przyczep zabraklo by 10 zl tyle pradu pobierali.

Mysle, ze wszedzie mogloby byc taniej gdyby np w przedsionku nie stawiac dwoch farelek a pod prysznicem w sanitariatach nie stac pod ciepla woda 20 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Marcin nie mowilam o Waszym campingu ale o innych ktore tyle biora.

jasne Jule, podaje tylko taki przyklad bo wiem jak to wyglada. Niestety

a nowy topik by sie przydal bo szkoda Lidl-owego...
malo kto wierzy w takie koszty.

GOTOWE

ps... chciala bym zobaczyc te baby w tej lazience :blagac:

swiadkiem byla zona kolegi, ktorzy z nami wypoczywali :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zdarzylem edytowac.. marcin przestawil.. :blagac: ... Marcinie tylko ze nie mozwesz (no mozesz bos wlasciciel - ale,, ale) obciazac oplatami za bojler pod prysznicem tych co prad w przyczepie czy namiocie uzywaja... poza tym grzac wode pod prysznicami na kemp pradem to czyste marnotrawstwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(no mozesz bos wlasciciel - ale,, ale)

Nie jestem wlascicielem. Moj klub dzierzawi teren pod kemping.

obciazac oplatami za bojler pod prysznicem tych co prad w przyczepie czy namiocie uzywaja...

Tak jest wszedzie. Kiszon, wiesz, ze latem dwie, trzy smarkule wracajace z plazy do kapieli potrafia oproznic 1000 litrowy bojler z cieplej wody?

poza tym grzac wode pod prysznicami na kemp pradem to czyste marnotrawstwo...

Niestety jest to np. u nas jedyna opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest to np. u nas jedyna opcja
nieprawda.. a solary??? a prund tylko w razie "w" ....?
kiszon napisał/a:

obciazac oplatami za bojler pod prysznicem tych co prad w przyczepie czy namiocie uzywaja...

 

Tak jest wszędzie

no wlasnie a czy slusznie??? a moze oplaty za prysznic za minuty ??? 1 min = 1zł ?? panienka chce sobie te no .. no... no wiecie co wlosek po wlosku wyszorowac to bedzie 30 minut siedziala, i dla innych mimo oplat cieplej wody braknie ...(np patrz zdworz -cwu w zadanych godzinach) ... w innych co bywalem nie bylo z tym problemu, cwu byla 24/h ale to tylko zasluga odpowiednich urzadzen..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to jednak raczej przekraczam te kilowaty przydziałowe, bo wszystko mam na prąd

i korzystam bez opamiętania, nawet w dzień czasem piec chodzi, żeby wilgoć wygonić.

Mam też 2 lodówki, elektryczną kuchnię, sporo żarowek...

 

Prądożerny, Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Polskie warunki turystyczne sa takie a nie inne tz sezon trwa bardzo krotko, pogoda jest przewaznie do kitu i takie tam.

Ale jak czlowiek policzy 10 zl x 30 dni.. to wychodzi niezla sumka, nawet jak mamy na uwadze ciagle uzywanie ogrzewania, gotowanie i inne pierdoly.... tylko ze kurde nie uzywa sie chyba pradu jak w normalnym mieszkaniu z pralka, zmywarka, kuchenka, lampami, kompami itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ieprawda.. a solary??? a prund tylko w razie "w" ....?

OK, ale koszt instalacji nas narazie przerasta

a moze oplaty za prysznic za minuty ??? 1 min = 1zl ??

moze i slusznie - automaty wrzutowe...ale to kolejny koszt zakupu i instalacji, koszt, ktory zawsze ponosi klient a tego my nie chcemy aby utrzymac w miare rozsadne ceny za pobyt

jacek l, zaprawde powiadam ci ze przez takich ta planeta marnie zginie....

Dobre, dobre :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze kurde nie uzywa sie chyba pradu jak w normalnym mieszkaniu z pralka, zmywarka, kuchenka, lampami, kompami itp

no no do przemyslenia :lol: kilka z tych agd juz jest standardowo w przyczepach. Z naszego doswiadczenia na kempingu wynika, ze najwieksze koszty generuja ludzie, ktorzy przyjezdzaja na dlugo, nawet na dwa miesiace. Ci to jak zaczna wyciagac te bajery to.....luu licznik trzeba trzymac lobiema rencami :hehe:

A czas leci i wystarczy sie przygladnac nowym cycepom...piekarniki, mikrowele, dioody bajery cuda na kiju :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez kogoś musi i tak zginąć.

 

Trudno, będę to właśnie ja.

 

Automaty wrzutowe - popularne w Holandii na kempingach, czasem widziałem jak do jednej

kabiny wchodziły 3 osoby i razem, na wyścigi się kąpały, niezły widok a śmiechu ile...

 

Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacek l, ja mam w domu cwu na prund to cos kosztach i szybkim kompaniu wiem... pozniej na kampach sie tak robi aby oszczedzic.. ale wiekszosc niesty tak nie robi.. ..

3 osoby i razem, na wyścigi się kąpały
tak nie zawsze sie da .. w miedzywodziu na kampie byly osobne kibelki dla pano i dla pan :blagac: no chyba ze z panem z sasiedztwa wspolna kopiel hehehehe (pfuj tak na marginesie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.