Skocz do zawartości

Pokrowiec na przyczepę - sprawdzian po zimie


petek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 468
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ired no własnie szukałem ale nikt mi nie chce zrobić garażu o wysokości 3,5 metra.

Pokrowiec kupiony, ale jeszcze nie zakładam... na razie woda spuszczona bo u nas po -10 w nocy. Ale mam nadzieję - np. jutro zabieram dzieciaki na całodniowe ognisko i rowerowe zwiedzanie Puszczy Knyszyńskiej. 

zakładam, że nie za rok ale za 2 lata zbuduje wiatę drewnianą... wiesz chcę zbudować z zapasem... może kiedyś przyjdzie czas na większego kamperka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stef  > ...szukałem ale nikt mi nie chce zrobić garażu o wysokości 3,5 metra.

              ...za rok ale za 2 lata zbuduje wiatę drewnianą... wiesz chcę zbudować z zapasem...

 

Producenci blaszaków to lenie, też spotkaliśmy się z odmową postawienia nietypowego garażu do naszej przyczepy.

 

Nasza "samodziełka"  →  budowa i powiększaanie...

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie planuję wiatę... ale to za 2 lata. W tym roku robię płot i poddasze. Za rok będę już spłukany z kasy więc jedziemy w nasze góry... ze wchodu na zachód :)

a za dwa lata wiata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optymalnymn rozwiązaniem jest w pokrowcu pod wiatą ........... 3 lata trzymałem w pokrowcu i od roku pod wiatą. W pokrowcu buda była czysta na wosnę a pod wiatą usyfiona jak nieboskie stworzenie :-)

No chyba że ktoś ma wiatę ze ścianami to wtedy inna bajka ale moja wiatka niestety jest zwykłym daszkiem (tyle że długim).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , szukam nieprzemakającego pokrowca w dobrej cenie

znzlazłem takie coś szyte w kraju na olx jest też na alleg ale ma tam ze 3 negatywy że niby przemaka i przymarza

http://olx.pl/oferta/pokrowiec-na-przyczepe-kempingowa-kemping-kampera-s-m-l-xl-mocne-CID5-IDbdrlH.html#cdbe27b23f;promoted

coś może doradzicie.


A może taki wytwór z zagranicy?

http://allegro.pl/pokrowiec-na-przyczepe-kempingowa-nylon-roz-s-m-i5728922671.html


http://allegro.pl/pokrowiec-na-przyczepe-kempingowa-400-450-brunner-i5681568853.html

jeszcze takiego brunera znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja mam tak cepke okryta

Wygląda super a wiosną będzie wielkie łał szyby matowe a i może zdarty lakier z krawędzi dachu  Sam tak zrobiłem kilka lat temu więc mogę polecic tylko pokrowiec dedykowany do przyczep z juli .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda super a wiosną będzie wielkie łał szyby matowe a i może zdarty lakier z krawędzi dachu Sam tak zrobiłem kilka lat temu więc mogę polecic tylko pokrowiec dedykowany do przyczep z juli .

Wygląda super a na wiosnę bedzie wielkie łał bo szyby i lakier zabezpieczone :) Edytowane przez elvis52 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem forumowicze,

 

czytam watek o pokrowcach i zastanawiam się, czy ryzyko porysowania szyb istnieje również gdy używa się pokrowców trzywarstwowych,

które przeznaczone są dla przyczep. Kupiłem taka w Obelink.nl (jest w drodze) i mimo, ze w opisie przeczytałem o miękkiej wewnętrznej warstwie, zastanawiam się czy i ewentualnie czym należy zabezpieczać okna.

 

Z Essen pozdrawia

 

MaK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 zastanawiam się czy i ewentualnie czym należy zabezpieczać okna.

 

Z Essen pozdrawia

 

MaK

 Najlepiej i najszybciej to folią sterczową, po zdjęciu nie zostawia żadnych śladów, sam praktykowałem to rozwiązanie, także polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo, ze w opisie przeczytałem o miękkiej wewnętrznej warstwie, zastanawiam się czy i ewentualnie czym należy zabezpieczać okna.

 

U mnie po kilku latach zimowania pod pokrowcem (miękkim - fachowym, a nie pod plandeką z biedronki) nie stwierdziłem żadnych oznak matowienia okien. Nie nakładam nic na okna i jest ok. Pokrowiec też kupiony z NL i nie był tani.

Okna otwierane można w miarę łatwo zabezpieczyć folią, ale te stałe już nie. Ja odpuszczam, bo nie widzę potrzeby przy moim pokrowcu. Ogólnie to pokrowiec zdecydowanie polecam, choć oczywiście ogrzewana hala byłaby lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem forumowicze,

 

czytam watek o pokrowcach i zastanawiam się, czy ryzyko porysowania szyb istnieje również gdy używa się pokrowców trzywarstwowych,

które przeznaczone są dla przyczep. Kupiłem taka w Obelink.nl (jest w drodze) i mimo, ze w opisie przeczytałem o miękkiej wewnętrznej warstwie, zastanawiam się czy i ewentualnie czym należy zabezpieczać okna.

 

Z Essen pozdrawia

 

MaK

Nie musisz nic zabezpieczać, nie zauważyłem u siebie żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam watek o pokrowcach i zastanawiam się, czy ryzyko porysowania szyb istnieje również gdy używa się pokrowców trzywarstwowych,

które przeznaczone są dla przyczep.

 

Byle by przyczepa była czysta. Bo drobny piasek w miękkim materiale też może sporo narozrabiać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.