Skocz do zawartości

Dla mnie ?


jacek l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam miłe państwo po 3 miesiącach przerwy. Moim zdaniem kamper dla przeciętnej rodziny w Polsce nie ma racji bytu. Raz, ze kosztuje trochę, 2 ile go będziesz używał, 3 gdzie go będziesz trzymał??????????????????????????????. Ja osobiście mam przyczepę LMC 535 F na campingu Rafael w Łebie i oprócz tego byłem na 14 dni w początku lipca w Bułgarii, w zimę na Kanarach 14 dni z Berlina, teraz jadę do Turcji na 1-2 tygodnie i to jest życie. Jak jesteś młody to takich tras nie pokonasz bez samolotu bo urlop za krótki. Poza tym wyloty z Niemiec ( z Berlina są o 30-40 % tańsze niż z Polski. Pozdrawiam i zyczę jak to zawsze u was bywa sykliwego języka na mnie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to można zrobić luk bagażowy pod nim z drzwiami z zewnątrz. Nie wiem czy to dobry pomysł.

 

To rozwiązanie jest w adrii http://www.adriacaravan.pl/przyczepy/action/zdjecia.asp nad tym dużym lukiem jest spanie.Jest opis tej przyczepki w PC .

 

Marek jest to tak fajne rozwiązanie , ze az musze zapytać : Czy Ty nie myslełes zeby zastosować cos takiego ( luk bagazowy) w niewiadówce???. Wiem ze podobnym odbiciem jest model ENKI ale czy ja bym miał odwage to zrobic . Musze sie nad tym bardzo , ale to bardzo mocno zastanowić . Miałbym zgłowy problem z chowanie wózka do córeczki, i innych tobołów.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miłe państwo po 3 miesiącach przerwy. Moim zdaniem kamper dla przeciętnej rodziny w Polsce nie ma racji bytu. Raz, ze kosztuje trochę, 2 ile go będziesz używał, 3 gdzie go będziesz trzymał??????????????????????????????. Ja osobiście mam przyczepę LMC 535 F na campingu Rafael w Łebie i oprócz tego byłem na 14 dni w początku lipca w Bułgarii, w zimę na Kanarach 14 dni z Berlina, teraz jadę do Turcji na 1-2 tygodnie i to jest życie. Jak jesteś młody to takich tras nie pokonasz bez samolotu bo urlop za krótki. Poza tym wyloty z Niemiec ( z Berlina są o 30-40 % tańsze niż z Polski. Pozdrawiam i zyczę jak to zawsze u was bywa sykliwego języka na mnie. Pozdrawiam.

 

:):):) zbytnio nie kumam tej wypowiedzi.....???? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Artur chyba po prostu rozwinął swoją opinię o niekonieczności posiadania kampera.

Rozwinięcie tylko chwalić, podróże kształcą, ale czy to będzie droga krótka ?

Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja osobiście mam przyczepę LMC 535 F na campingu Rafael w Łebie i oprócz tego byłem na 14 dni w początku lipca w Bułgarii, w zimę na Kanarach 14 dni z Berlina, teraz jadę do Turcji na 1-2 tygodnie i to jest życie.

 

Jedno pytanie: czy Twoja przyczepka stoi na stałe na tym kempingu?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.