Skocz do zawartości

Mover


szadok

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@kera76

Mam identyczny mover, chodzi jak zegarek. Polecam, sprawdził się na dwóch wyjazdach bez zastrzeżeń.

 

Majówka 2014 r. [ I ]  < m o v e r >  Pod niebem Chorwacji 2014 r.

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Moverem poruszałem się po obu kempingach przyjazd/wyjazd + wyjazd/wjazd do garażu przyczepą.

Wjazd do garażu mam pod górkę, ~15-20 metrów zawsze bez problemów.

Dobrze,że pozytywnie oceniasz ten model bo już się balem negatywnych odpowiedzi.A masz wiedzę czy ten model przenosi napęd za pomocą zębatek czy łańcucha jak w niektórych enduro(tak gdzieś wyczytałem)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kera76

Przeważnie mamy dwa zagraniczne wyjazdy w roku = kemping przyjazd/wyjazd + wyjazd/wjazd do garażu przyczepą.

U nas przyczepa z moverem przemieszcza się średnio ~100 m/rok.

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Nasz mover jest przekładnią  łańcuchową, wybór był świadomy.

Wyjazd/wjazd i parkowanie w garażu przyczepy z moverem to poprostu super wygoda.

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

 Powiedzcie mi czy warto zakupić takie ustrojstwo(z tego co widzę to ma rolki cierne=chyba)http://allegro.pl/mover-uzywany-do-przyczep-kempingowych-i4546628008.html

Za te pieniądze to by tego nie kupił. Teraz sezon się kończy trochę jeszcze doskładasz a zimą (będą promocje) za nowego Movra dasz tylko trochę więcej. Do tego nowy i z gwarancją. Wie co piszę sam się naszukałem i w końcu kupiłem nowy. Montowałem sam zresztą nie tylko sobie.

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te pieniądze to by tego nie kupił. Teraz sezon się kończy trochę jeszcze doskładasz a zimą (będą promocje) za nowego Movra dasz tylko trochę więcej. Do tego nowy i z gwarancją. Wie co piszę sam się naszukałem i w końcu kupiłem nowy. Montowałem sam zresztą nie tylko sobie.

a jaki masz model napędu?Mogę wźąśc enduro nowy ten co wcześniej podlinkowalem,ale sam nie wiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te pieniądze to by tego nie kupił. Teraz sezon się kończy trochę jeszcze doskładasz a zimą (będą promocje) za nowego Movra dasz tylko trochę więcej. Do tego nowy i z gwarancją. Wie co piszę sam się naszukałem i w końcu kupiłem nowy. Montowałem sam zresztą nie tylko sobie.

święte słowa... sam miałem dokładnie ten sam problem, aż dołożyłem kasy i kupiłem nówego enduro 2 za ok 1000zł więcej. Aktualnie ma za sobą 2 lata jazdy, 2 przyczepy i pewnie powoli zbliżam się do kilometra przebiegu :) niedługo mogę kręcić licznik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To ja Panowie, może znów zacznę ten nieszczęsny temat.

Co prawda cepka jest, ale bez napędu. Te wszelkie "promocje" nowych Moverów, to nie na moją kieszeń.

 

Teraz praktycznie dwa tygodnie w cepce nic nie robię - gdyż  "odpoczywam".

Żarty-żartami, ale nie odpoczywam, lecz leżę!!! Przyczepkę przyprowadziłem niedawno i troszkę się z nią szarpałem - czyli byłem koniem pociągowym... Kilka razy pod blokiem, na działce u szwagra i na parkingu.

4 lata temu miałem zabieg na przepuklinę pachwinową i robili mi już na tzw. siatkę - gdyż mięśnie i te inne sprawy były dość słabawe.

Teraz ciągając ponad te 1000kg,i mając już po nad 50-tkę na karku, dało mi się we znaki - raczej przepuklinie i dlatego leże i odpoczywam a i zapis do chirurga też jest!!!

 

Tutaj moje pytanko....

-czy movery "używki" zdają egzamin?

-gdzie tego szukać? -- przyznam iż u wuja Alle... szukałem, lecz są same nówki i chyba jedna /niekompletna/ "używka" za ok. 600zł.

Może nie potrafię szukać u "wuja"?

Możecie mi coś podpowiedzieć lub dać jakieś namiary na konkretne osoby z "używkami"? i co w ogóle sądzicie o używkach?

 

Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

798406397 kupiłem od tego gościa mieszka w Angli i systematycznie przyjeżdża do Polski jak kupi przyczepkę. Kilka razy już widziałem jego aukcje na allegro moverów. Kupiłem w bardzo dobrym stanie poniżej 2.000 zł, ciężko się dodzwonić bo ma wyłączony telefon jak coś ma to daje na aukcje i włącza telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

 

Dzięki, jak pisałem ten post, to jego jeszcze nie było. Pokazała się niedawno chyba w weekend i już ją widziałem /wygląda nawet na zadbany/.

A co myślisz o takich używkach?

Na co zwracać uwagę przy kupnie, jeśli mover nie jest zamontowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.