Skocz do zawartości

Przyczepa kempingowa NIEWIADÓW N 520 B Sport


Cytrus

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem ją zaraz po wyprodukowaniu :)

 

IMO cena zaporowa ... tylko zimna woda, bez prysznica (i tłumaczenie w salonie firmowym, że w przyczepie tego nie potrzeba itd) 

Ciekaw jestem czy chociaż stabilizator został założony bo fabrycznie nie miała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Prysznic i woda to kwestia gustu, mi np nie potrzeba w budzie, ale piętrowe łóżko bez żadnego okna ani wentylacji to poważny błąd projektanta i całkowita dyskwalifikacja budy.

 

Wysłane z telefonu.

 

Tam w ogóle poskąpili na okna chyba. W dachu też tylko jedno okienko a z tyłu zero. Przecież to głupota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówią że polska stoi inzynierami, projektantami i tak w ogóle to och i ach :o

 

Wysłane z telefonu.

pytanie kto nad tym pracował  :hmm:

te przyczepy były robione dla kabe, pod nazwą eximo i może od nich wyszedł projekt ?

 

carado-vs-eximo.jpg

 

wersja skandynawska ;)

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabe, czy Polary również nie dopuszczał ilością okien, za to wykonaniem tak.

Widziałem te Niewiadówki podczas składania w fabryce. Szkielet wydawał się solidny, sam montaż również. Oszczędności było widać w zabudowie wnętrza. Delikatniej wykonane od skandynawskich odpowiedników, mniej komfortowo i ubogo. Ale z Adrią czy Hobby śmiało może konkurować.

 

Zalinkowany egzemplarz ma fajny układ, dla mnie poza prysznicem i ceną by odpowiadała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te współczesne próby Niewiadowa wyglądają nieźle, tylko to nadal prototypy i jednostkowa manufaktura, stare N375 teraz raczej wyglądają jak nieudane próby zrobienia czegoś "zachodniego" w czasach kryzysu materiałowego.

 

Wysłane z telefonu.

A 375 to nie jest kopia caraveli ? Bo podobne taki

Niewiadow sam to robił czy znowu jakaś licencja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A 375 to nie jest kopia caraveli ? Bo podobne taki

Niewiadow sam to robił czy znowu jakaś licencja ?

 

 licencja Niewiadowa była od kogoś, czy od caraweli czy od steckmana czy czort jeden wie od kogo.

ale też nie ma pewności czy to była licencja czy tylko udawanie

 

w każdym razie nawet w czasie produkcji były one strasznie prymitywne w środku , bo z zewnątrz nawet ładnie się prezentowały 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

licencja Niewiadowa była od kogoś, czy od caraweli czy od steckmana czy czort jeden wie od kogo.

ale też nie ma pewności czy to była licencja czy tylko udawanie

 

w każdym razie nawet w czasie produkcji były one strasznie prymitywne w środku , bo z zewnątrz nawet ładnie się prezentowały

Teraz tez w romansie z eximo tez bida w środku

ale może taki był zamysł producenta - taka Dacia karawaningowa ;)

 

W każdym razie szkoda ze produkcja nie ruszyła, zawsze to jakaś alternatywa

Okno można by dołożyć, zwłaszcza ze z tego co pamietam to były takie same jak w laminatach

I szkoda się freedom nie wszedł do produkcji, bo to była fajna budka

Choc zapotrzebowanie na takie małe cepki jest chyba znikome

Niech lepią laminaty bo to im dobrze wychodzi

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko, że nowa, że Polska ...

 

Bez ciepłej wody

bez prysznica (czasami się jednak przydaje)

układ przy tej długości raczej do ... trzeba składać duże łóżko żeby usiąść do stołu 

 

ja rozumiem, bariery językowe itd ... ale z DE można przywieźć na prawdę świetną przyczepę od pierwszego właściciela i wychodzi znacznie taniej niż u nas ... wiem coś o tym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.