Skocz do zawartości

PROŚBA OOCENĘ


wiluś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Jako że Ciągle jestem na etapie poszukiwań a zapał po moich wakacyjnych niepowodzeniach i przykrych przygodach w Holandii nieco ostygł to jakiś czas sie nie odzywałem, choć czytam forum na bieżąco i śledzę ogłoszenia to jednak nic nie przyciągnęło mojej większej uwagi.

Aż do teraz! Chciałbym żebyście zerkneli i wyrazili swoje opinie! Bardzo pomocne są mi tutaj rady gfizyka z którym czasami zamienię na PW kilka słów jednak przeważnie jak już sie dowiem na co patrzeć to po telefonie okazuje się że oferta już nie aktualna. Tak też może być i tym razem bo wydaje mi się fajną przyczepką godną uwagi!!

 

A co Wy myślicie???

 

http://allegro.pl/ca...1950966950.html

 

Pozdrawiam i czekam na opinie tym bardziej że bardzo podoba się mojej żonie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drzwiach w połowie okna jest wgniecenie - wygląda na delikatne.

Dosyć lekka jak na swoje wymiary.

Poza tym nic nie widzę. Wygląda na zadbaną. :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie mam zamiar zrobić jechać tam i ją pooglądać ale zanim zafunduję sobie kolejną już liczoną w setkach km. podróż to wolałbym poznać wasze opinie???

Może my Polacy jesteśmy bardzo podejrzliwi czasami aż za bardzo ale to niestety z czegoś wynika ale też się zastanawiam nad tą wagą no i ceną jak na ten rocznik? fajnie by było jakby to wgniecenie na drzwiach było jej jedynym mankamentem

Edytowane przez wiluś (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Jako że Ciągle jestem na etapie poszukiwań a zapał po moich wakacyjnych niepowodzeniach i przykrych przygodach w Holandii nieco ostygł to jakiś czas sie nie odzywałem, choć czytam forum na bieżąco i śledzę ogłoszenia to jednak nic nie przyciągnęło mojej większej uwagi.

Aż do teraz! Chciałbym żebyście zerkneli i wyrazili swoje opinie! Bardzo pomocne są mi tutaj rady gfizyka z którym czasami zamienię na PW kilka słów jednak przeważnie jak już sie dowiem na co patrzeć to po telefonie okazuje się że oferta już nie aktualna. Tak też może być i tym razem bo wydaje mi się fajną przyczepką godną uwagi!!

 

A co Wy myślicie???

 

http://allegro.pl/ca...1950966950.html

 

Pozdrawiam i czekam na opinie tym bardziej że bardzo podoba się mojej żonie!!

 

Witam, ja widzę dziwnie wysoko zadartą rączkę hamulca ręcznego i zbite szkiełko światła odblaskowego na prawym boku. Pozdrawiam. E.T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj - brak plastikowego nadkola (błotnika) lewego :niewiem: i być może to wina zdjęcia ale na lewej ścianie nad pierwszym oknem w lini pionowej światła obrysowego jakiś cień lub pofalowanie powłoki :hmm: ale poczekać trzeba na ocenę Gfizyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już pisał o uszkodzeniu drzwi i nadkolu.

Mnie też nie podoba się plama na lewej ścianie, dodatkowo jakoś wzdłuż listwy górnej. Obydwa zaznaczone.

 

Poza tym - fajny układ.

post-2768-0-60711800-1322515836_thumb.jpg

post-2768-0-45785200-1322515844_thumb.jpg

Edytowane przez gfizyk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Powiem Ci, że ze zdjęć ciężko wysondować, ale niestety - podejrzliwość z czegoś się bierze - ja kiedyś napaliłem się na podobną przyczepę (nie wiem czasami czy nie ten sam rocznik, na pewno też caravelair - tyle że z innym układem wnętrza), ze zdjęć było OK, więc zapylam prawie 400km a na miejscu okazuje się, że pan "zapomniał" wspomnieć, że przyczepa przecieka.... W środku potworne zacieki wewnątrz szafek, z przodu po lewej stronie.... Druga historia - chciałem kupić kampera - piękny knaus z delikatnym wgnieceniem prawej ściany - podjechał kolega z forum - a na miejscu? Wgniecenie to była "wyrwa" zapaćkana pianką montażową, brodzik zapadnięty, szafki pourywane itp. , a na zdjęciach cuuudo ;) . Może jest taka możliwość, żeby obejrzał przyczepę ktoś z kolegów z forum kto mieszka niedaleko? Nic niestety nie zastąpi "oglądu" , "wąchania" i "uciskania ścian" we wnętrzu... Moja rada - na zdjęcia nie licz za bardzo, bo jak widać na powyższym przykładzie - czasami super wygląd a pod spodem rzeczywistość skrzeczy - co nie znaczy, że tak jest w tym przypadku :) Pozdrawiam i życzę znalezienia super przyczepki :)

(Ja po swojego Knausa pobieżyłem aż do Wrocka ;) ale warto było - przekonało mnie też to, że przy oglądaniu poprzedni właściciel zostawił mnie w przyczepie i mówi - proszę sobie pomacać, pozaglądać gdzie tylko Pan chce, oraz uruchomił mi wszystkie sprzęta (ważne!!!))

 

Jeśli chodzi o tą przyczepkę - poprosiłbym o więcej zdjęć na maila, szczególnie tyłu przyczepy, więcej zdjęć sufitu, może wnętrza szafek , wnętrze kufra na butle itp.

Pozdrawiam

Pabloo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeśli chodzi o tą przyczepkę - poprosiłbym o więcej zdjęć na maila, szczególnie tyłu przyczepy, więcej zdjęć sufitu, może wnętrza szafek , wnętrze kufra na butle itp.

 

 

Też bym poprosił szczególnie że sprzedający na aukcji zaznaczył iż wyśle więcej zdjęć na maila zainteresowanym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.