Skocz do zawartości

Jaka Nawigacja najlepsza jadąc z cepką?


Odrzutowy

Rekomendowane odpowiedzi

Cezarr, a jeździłeś coś na Automapa tak dla porównania?

Chociaż jeśli 50zł dotyczy rocznej subskrypcji to AM ma ceny masakryczne :(:
 

AutoMapa EUROPE (zawiera również mapę Polski):

  • 13 zł        - 7 dni
  • 46 zł        - 90 dni
  • 119 zł      - 1 rok
  • 189 zł      - 2 lata (drugi rok taniej o 41%)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomTom ma aktualizację darmową (znaczy się w cenie urządzenia) - co kwartał masz nową, którą ściągasz na urządzenie z netu.

No ale jeśli za urządzenie płacisz 500,- zł i używasz przez 5 lat to wychodzi 100,- zł rocznie - przy czym tak licząc urządzenie masz za friko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta mapa jest aktualizowana chyba co kwartał, ale to nie ma sensu bo wiele tam nie poprawią, ja jeżę do gościa który mi to
aktualizuje ale nie częściej niż raz na rok. Mam też AutoMapę ale na niej nie jeżdżę mogę zrobić test na niemieckich landówkach
tam gdzie objeżdżam autostrady i zobaczę czy będzie wskazywało dobrze, bo Igo też czasami pokazuje mi takie wjazdy że osobówka ledwo wjeżdzą
tak więc nie ma chyba idealnej nawigacji, ale według mnie Igo jest jedną z lepszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No będę musiał przetestować.

Tak na szybko:
Strona z Igo (nie rozgryzałem czy można pobrać jakieś demo - do sprawdzenia po pracy):
https://www.igonavigation.com/

Nawigacja była dołączana do urządzeń Navon i jest ciężko dostępna w PL - można szukać na ebay, lub kupić na węgrzech z tego co na szybko wyczytałem.

Na allegro jest dużo urządzeń z tą nawigacją w cenach od 350zł z dożywotnią gwarancją - kwestia tylko legalności (niby jest jakiś hologram iGo).

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, sailor69 napisał:

A gdzie to kupić? W sklepie Google Play jest tyko "zwykłe" iGO.

Na Allegro można razem z tabletem

https://allegro.pl/igo-primo-truck-tir-sygic-truck-tir-2018-2-mapy-i7384399825.html#thumb/1

Albo sam program

https://allegro.pl/igo-primo-truck-nawigacja-gps-tir-ciezarowe-2018-i7434809571.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele jadę do Niemiec sprawdzę też AutoMapę zobaczymy co to jest, drogę znam na pamięć tak więc będę wiedział
czy dobrze prowadzi czy nie, dodam tylko że dla mnie najważniejsze jest aby dobrze nawigacja pokazywała wysokość wiaduktów
tonaż jest do objechania, ale za niskiego wiaduktu nie pokonasz, a z tego co wiem to AutoMapa już u mnie nie widzi jednego niskiego wiaduktu.
No nic zobaczę w niedziele.

 

7 minut temu, sailor69 napisał:

Faktycznie - i mapy całkiem aktualne. Dzięki :)

https://www.olx.pl/oferta/wgrywanie-map-nawigacji-i-aktualizacja-automapa-igo-primo-truck-CID619-IDsVM41.html#793707396d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dzięki.

Ja tydzień temu nie znając wysokości przyczepy zobaczyłem znak 3,1m i byłem mocno zestresowany :D. Jak człowiek jeździ samymi osobówkami, to nie zdaje sobie sprawy z takich rzeczy :). Muszę zmierzyć i wytatuować na ręce lub tapicerce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Łza Włóczynutka napisał:

nawigacja iGo jest dostępna dla androidów w google play. Apka ma dosyć niskie oceny i niezbyt przychylne komentarze

 

Ale to jest iGo trucka czy jakaś zwykła, bo ja też mam w aucie jakąś iGo i faktycznie jest jakaś inna i nawet z niej nie korzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Łza Włóczynutka napisał:

nawigacja iGo jest dostępna dla androidów w google play

To jest ta "zwykła" z mocno nieaktualnymi mapami. Wyżej Cezarr podał linki do wersji "Truck" i aktualizacji.

Edytowane przez sailor69 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mandrol zmienił(a) tytuł na Jaka Nawigacja najlepsza jadąc z cepką?
  • Voku przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.