Skocz do zawartości

Przyczepa angielka proszę o ocenę


hakembery

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka moich uwag do pierwszej. Z przodu - być może kosmetyka. Pod lewą szybą przednią (czołową).

post-2768-0-99148000-1322166277_thumb.jpg

Dwa otarcia z przodu - blacha nie przecięta.

post-2768-0-11329500-1322166268_thumb.jpg

Z tyłu narożnik.

post-2768-0-35046300-1322166287_thumb.jpg

Gorzej, że ramka tylnego okna już chyba próchnieje.

post-2768-0-19067400-1322166296_thumb.jpg

Warto rzucić okiem na narożniki. Jakieś odbarwienia są, ale to może być cień, więc nawet nie wrzucam fotek środka/przodu.

 

Zaraz obejrzę tę drugą. Ale nie napalałbym się na nią...

Edytowane przez gfizyk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wojtek :-) :banan:

Druga budka zaliczyła jakąś przygodę.:google:

Nie zaznaczałem wszystkich retuszy. W zasadzie już jedna ingerencja w fotkę sprzedawcy dla mnie oznacza chęć oszukania. Ale to widać pięknie. Chyba ją do galerii wrzucę. Dawno tak pomazanej budki przeze mnie nie było.:palacz:

 

Ale co ja tam wiem ;-) :swiety:

 

Takie lubię, takich proszę więcej ;-) Bo już mi się takie, gdzie niewiele widać znudziły :-)

post-2768-0-67969900-1322168032_thumb.jpg

post-2768-0-07884000-1322168043_thumb.jpg

post-2768-0-98390700-1322168053_thumb.jpg

post-2768-0-16023100-1322168064_thumb.jpg

post-2768-0-04964300-1322168074_thumb.jpg

post-2768-0-26372800-1322168085_thumb.jpg

post-2768-0-13895900-1322168095_thumb.jpg

post-2768-0-64036000-1322168107_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRAWO!!!

Ja dostrzegłem co prawda tylko "zamalowane" rysy w dolnej części p-py po stronie drzwi, ale grunt że potwierdziło się u Grześka to, co dostrzegłem.

Edytowane przez Wojtek Chrysler (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam od razu lata! Fotki Wam maluję od pół roku dopiero ;-)

Wojtek - ja zrzucam fotki na dysk i dopiero oglądam. Na portalowych - nie zawsze wszystko widać ;-)

 

Szafa - zajrzyj do mojej galerii. Życzę miłego oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ze swojej strony mogę napisać tak. Jeżeli te angielki były na wyspach dłużej niż 10 lat to niestety są szroty. Taka jest niestety prawda o pięknych angielkach. Jestem posiadaczem swifta i wiem co mówię. Mój też jest z 91 roku. Była piękna na zdjęciach i w realu. Jest sucha zero zapachu wilgoci, a mimo wszystko ma do wymiany cały szkielet. Najprawdopodobniej jak przetrwa ten sezon zimowy, to pójdzie na jakąś działkę dokończyć żywota. Najbardziej sprawdzałbym dach i ściany narożniki, lufciki itd. Szczerze nie kupowałbym żadnej angielki. Cena kusi ale wolałbym teraz dołożyć 10 tyś i kupić naprawdę coś dobrego. Do kupna przyczep polecam Austriaków oni naprawdę mają tanie przyczepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam angielke 12 letnia , niedawno ja kupilem . wszystko zalezy od poprzedniego wlasciciela , jezelii ktos dba to przyczepka moze sluzyc dlugie lata :)

 

zgadzam się z tą wypowiedzią, zależy kto jak szanował :przyczepa:. Jeżeli jeździł jak szalony po bezdrożach to nawet Buerster nie wytrzyma takiego tyrania.

Za 5-7 lat jak będę zmieniał to na pewno będzie to angielka.

 

Ale ta angielka przeszła swoje.. i ktoś nieźle się bawi photoshopem. Nieźle porozmywał łuskę, i powycierał silicon, szkoda że nie dobrał odpowiedniego koloru pipetą.. :swiety:

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...większość angielek niestety jest po wielu przejściach,poza tym aura na wyspach nie rozpieszcza.Sam mam angielkę i wiem " ile wyszło" po czasie.Z tym musimy się liczyć,z resztą z każdą przyczepą nie tyko angielką.Patrząc na łazienkę to pod brodzikiem na pewno rosną już grzybki,opadnięty lekko dach to norma w przyczepach z Anglii.Też mam ten mały problem.Szkielet dachu w moim przypadku jest zdeformowany na jednej listwie.Szczęście jedno,że w miejscu listwy jest łączenie podsufitki.Trochę zdolności manualnych i po kłopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jeszcze taką, cena kusi ale morze się ktoś czegoś dopatrzy i mi pomorze spojrzeć zimnym okiem na nią

http://moto.allegro....1949399893.html

Jak zwykle, liche fotki = lichy towar.

Drugie foto: Jakieś nowatorskie połączenia szafek z sufitem?

Modny obecnie trójwymiar w tapetach jest i w tej przyczepie, ale na pewno nie jest to zamierzony fabryczny efekt :)

Okolice kinkietu i blatu z kranem.

Oj nie chciej żeby te fotki Grzesiek opisał ;)

Sorry, tak sobie ironizuję.

Edytowane przez Wojtek Chrysler (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.