Skocz do zawartości

W Poznaniu też będą targi...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Arku była jeszcze taka budka Niewiadowa ... ale jej jakoś i wykonanie pozostawia wiele do życzenia :oslabiony: równo 20 lat do tyłu :oslabiony:

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

targi super ..... niestety najsłabszym akcentem na hali z kampami i cepkami to stanowisko Niewiadowa .... naprawdę wstyd i trudno uwierzyć , że firma z takimi tradycjami może produkować takie buble .... kamperów za 200 000 brutto było sporo , wśród nich i ten z Niewiadowa ( kolejna wersja zresztą ) ale wykonanie to naprawdę lipa wielka ... nie ma w tej firmie fachowców , niestety smutne to bo za taką kasę mozna było przebierać w tańszych odmianach firmówek wykonanych i estetycznie i dokładnie .... ale za to prezesów na krzesełkach zawsze było kilku , puszyli się jak by oferowali coś markowego ... Panowie , może nowe okulary i zobaczycie co pokazywaliście .... :gitara:

 

 

dziękuję za odwiedziny , już się pogubiłem kto z K.pl a kto z innych "zgromadzeń turystycznych " ... było miło i to się liczy ....

Edytowane przez Kogut69 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja wrzucę kilka fotek, które robiła Magda :ok: Ja byłem w tym czasie... hmmm... :hmm: powiedzmy zajęty :D

Dziękuję załogom bb.tulipan i brams za poczęstunek i gościnę :ok:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do odwiedzających targi .

Czy Niewiadów pokazał jedynie ten model przyczepy ze zdjęć KiT'ka ?

 

 

Niewiadów pokazał dwie przyczepy i kamperka. Obie przyczepki nie przewidują możliwości kąpieli i nie posiadają prysznica z brodzikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze było spotkać się ze starą wiarą.

Bylo więcej koleżeństwa lecz nie zawsze człek miał w glowie focenie na bieżąco.

 

Pozdrawiam wszystkich nie zależnie od tego czy są na fotach czy też nie. :bukiet:

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Edytowane przez b.b tulipan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł mnie najbardziej rozczarowało poszycie, które miało w założeniu być taflą w wyszło sfatygowane Mogli zastosować łuskę czy trapezy a nie gładką blache w połysku którą ciężko na takiej konstrukcji i powierzchni utrzymać w tafli Po drugie sam kształt budki odstaje od konkurentów, którzy mimo przyjemniejszych kształtów stosują dodatki by jeszcze uatrakcyjnić wygląd Chociaż tu na plus trzeba przyznać Niewiadowowi że ma bardzo pochyloną ściane przednią co zmniejsza opór powietrza, i może to było ważniejsze od estetyki Stylistyka środka jest prosta ale to się jeszcze może podobać (np mi) ale kwestia braku różnych półeczek i odpowiedniego oświetlenia jest już niewybaczalna To co posiadała to totalne minimum Tak samo okucia (tj uchwyty, zawiasy) poprostu mogły by być lepszej jakości a widać że są poniżej przeciętnej No i taki pierdółek na który zwróciłem uwage to fronty szafek nie równo przylegały tak samo jak nie równe były szczeliny miedzy nimi To takie moje spostrzeżenia choć jakoś szczegółowo jej nie oglądałem bo pierwsze wrażenie mnie zniechęciło ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze parę odlotów z Poznania .... na tej tapecie gość ma swój dom nad jeziorkiem , z prawej strony jest widok od jeziora a z lewej od drogi , to był jego pierwszy wyjazd tym czymś po oklejeniu , kamper ma 8 metrów długości a 1m2 oklejenia kosztował 150 pln .... ot taki pomysł na zabieranie domu ze sobą wszędzie i zawsze .....

Ten srebrny to nie zawsze taki był .... kolega( lakiernik ) miał wizję i go pooklejał na maxa ... jest jedyny na świecie i coś w sobie ma ...

 

Ciężarówkę wszyscy już oglądali na różne sposoby ... w środku gośc ma coś w rodzaju kominka narożnikowego tyle , że zamiast paleniska jest truma .... fajną też mają sypialnię , na jednym wielkim wyrku pięć poduszek i wszyscy razem .... pojazd jest ciągle w trakcie budowy ale w tłumie już nie zginie , nie ma szans .....facet robi wszystko sam , kabine malował 10 lat temu i tak stało wszystko w krzakach bo to wywrotka była , niedawno wpadł na pomysł posadzenia na aucie cepki i tak to wyszło .....

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bardzo dziękuję za odpowiedzi na pytanie , które zadałem wcześniej .

W pędzie nie dałem rady wcześniej tego zrobić .

Dzięki . :ok:

 

PS - Mimo kilku rzeczy , które wg mnie i Was mogą obniżać notę czepki to chciałbym jednak spróbować się na wyjeździe z taką , przede wszystkim nową przyczepą .

Moooooże kiedyś ??? :)

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Chciałem założyć temat dotyczący Poznań Motor Show 2013. Jednak po wizycie na nich zrezygnowałem. Wystawcy przywieźli łącznie trzy przyczepy kempingowe!!!

Kamperów trochę więcej, ale ogólnie porażka straszna. Szkoda. Nawet nie chce mi się zdjęć obrabiać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.