Skocz do zawartości

W Poznaniu też będą targi...


Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie, CamperTeam będzie przy tych targach zajmował sporo powierzchni, ale są jeszcze miejsca!

 

We współpracy z organizatorami I Ogólnopolskiego Salonu Caravaningowego oferujemy jeszcze 30 dodatkowych miejsc na zlot!

W cenie 50 zł jest: podłączenie do prądu, wstęp do wszystkich pawilonów, udział w imprezach i 2 darmowe wejściówki na ekspozycje umożliwiające wielokrotne wchodzenie! Do dyspozycji gości oddane będą pobliskie sanitariaty.

 

Zgłoszenia do dnia 23.03.2012 r. przyjmuje Piotr Klauz, tel. 58 777 01 25-28 wew. 307, e-mail: prenumerata@polskicaravaning.pl

 

 

Do zobaczenia na targach! :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Faktycznie, CamperTeam będzie przy tych targach zajmował sporo powierzchni, ale są jeszcze miejsca!

 

 

 

ciekawe jest to co piszesz ...na CT lista rezerwowa prawie równa się tej podstawowej .... możesz zdradzić pochodzenie i wiarygodność tej informacji o wolnych miejscach ?:dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jest to co piszesz ...na CT lista rezerwowa prawie równa się tej podstawowej .... możesz zdradzić pochodzenie i wiarygodność tej informacji o wolnych miejscach ?:dzieki:

 

dokładnie :niewiem: , jakiś czas temu myślałem o pojechaniu ale jak zobaczyłem że lista rezerwowa jest podobna do głównej to zrezygnowałem - bo znając życie zaraz całe Sekcja Łódzko -Mazowiecka by sie zapisała :brawo::gitara:

 

ale może coś się zmieniło - autora prosimy o wyjaśnienia :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizator targów przyznał nam, jako Patronowi Medialnemu, dodatkowe miejsca na zlot. To informacje przecież z pierwszej ręki. Szczegóły również w marcowym wydaniu "PC", który na dniach idzie do druku

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zabierzemy ze sobą nasze flagi forumowe , po piwku i odwiedzimy kolegów z CT.

 

 

Piotrusiu, jak tam przygotowania do odwiedzin?

 

Chętnie się z Wami spotkam na Motor Show. Wybieram się z moją Janeczką.

Czy jeszcze ktoś z kolegów jest zapisany? Ktoś się wybiera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że mnie nie będzie. Czas temu odmówiłem już rezerwację. Niestety muszę być w piątek i w sobotę na miejscu w pracy.

 

(w sobotę i w niedzielę mam też zajęcia ale to dałoby radę przeskoczyć)

 

Patryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dla Janeczki i Bogusia za gościnę. Miło było połazić i trochę znajomych spotkać.

Same targi, ( biorąc pod uwagę że Polska w dziedzinie targów karawaningowych jest w czarnej d...) to całkiem nieźle. Z przyczep dużo Fendta, Hobby i Burstnera, Niewiadów (ale kupa ta duża buda, z takimi designerami to daleko nie zajadą). Była chyba jedna Adria i Weinsberg. Mnóstwo kamperów i fajna atrakcja w postaci sypalni na dachu audi a6.

P.S. Miasteczko CT robiło wrażenia, ale rozpalanie grilla węglowego pomiędzy upchanymi jak śledzie kamperami, powinno być zakazane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Cathay wspomniał same targi były na całkiem niezłym poziomie :ok: Z wystawionych przyczep designersko najlepiej moim zdaniem wypadło Hobby :brawo: wyglądaja naprawde pięknie Pozatym były marki bardziej i mniej znane, włącznie z Naszym rodzimy Niewiadowem Jakos tylko Knausa nie widziałem, może przeoczyłem :niewiem: Ogólnie jak to nowe sprzety wszystko piękne i cacy lecz mam wrażenie że delikatne i liche Powszechnie stosowane są wszelakie tworzywa laminaty oraz oświetlenia ledowe i alufelgi :slina: Znalazł się również akcent wyprawowy oraz jeden przedstawiciel namiotów dachowych ... było kilka stanowisk na których było można kupić akcesoria oraz prezentacje wydawnictw tematycznych Warto wspomnieć że fajnym akcentem był zlot CamperTeamu ... przykro troszke że Nasze forum nie uczestniczyło w tej imprezie :oslabiony:

 

 

 

Aaa i jeszcze mała wstawka ze zlotu CT :brawo:

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do odwiedzających targi .

Czy Niewiadów pokazał jedynie ten model przyczepy ze zdjęć KiT'ka ?

Szału się nie spodziewałem (syndyk w firmie) ale liczyłem na coś nowego . Widzę , że jak prezentowano FREEDOM w roku 2009 to tak już zostało .

 

PS - Ciekawe czy choć trochę sugerowanych przez nas zmian dodano (był taki wątek). Ta wersja z fotki KiT'ka jest ogolona z bagażnika na rowery (przód). Czy przyczepa ta doczekała się przedsionka ?

 

Fotki z Niewiadowa (rok 2009)

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.