Skocz do zawartości

Panie/Panowie po czym poznać?


Sławcio

Rekomendowane odpowiedzi

Z samą jazdą nie było większych kłopotów,gorzej było z wypoziomowaniem i rozłożeniem przedsionka ,ale dzielne chłopaki z BRACI pomogli!!!,ja przyjechałem na gotowe i od razu mogłem się wygodnie rozsiąść i zająć:piwko:,gorąco to polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

..................... ,ale dzielne chłopaki z BRACI pomogli!!!,ja przyjechałem na gotowe i od razu mogłem się wygodnie rozsiąść i zająć:piwko:,gorąco to polecam!

 

Ja bym aż tak nie ryzykował z tą pomocą. :devil:

 

I dzielne ( pewnie jeszcze przystojne) i tak ochoczo pomogli cfaniaczek.gif:-]

 

 

Albo masz zaufanie do Kolegów albo masz brzydką żonę. :-]

 

Żartuję. piszę żeby było wiadomo.

 

Na pewno Koledzy są ,,wporzo,, i żonka niebrzydka. :ok:

 

Piszę bo Ci zazdroszczę - trochę :hehe:

 

Dobrej Nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Ani się nie chowam za plecami mojego męża, ani się nie wstydzę, bo nie mam czego, nie mam żadnych kompleksów. Piszę czasami ja bo niestety mąż nie ma na to czasu. Rejestrując się tu na forum nie myśleliśmy o tym kto z nas będzie pisać.

 

Sławcio, napisz proszę jaki widzisz problem w tym, że będę nadal pisać na koncie mojego męża podpisując się moim imieniem? Jaki sens w takim przypadku ma zakładanie nowego profilu, chyba tylko po to aby wzrósł wskaźnik zarejestrowanych użytkowników forum. Tym samym dojdzie następna martwa dusza, jakich tu i tak już nie brakuje. Czy o to chodzi w tym wszystkim, czy żeby było miło i sympatycznie? Pozdrawiam Ela

 

 

 

 

Zgadzam się z tym co napisała Ela. Ja równiez podpisuję sie pod tekstem /może na starcie zdarzyło się bez podpisu, ale teraz to mus/ i nie widze sensu zakładania konta, ale jeżeli kolegom tak bardzo zalezy i widzą w tym problem to założę. Poza tym mamy jeden zestaw, konto miało byc wspólne, ale takiej opcji przy zakładaniu nie ma, poszło na męża, a w praktyce okazało się, że to ja sie raczej wypowiadam. Poza tym jeżeli chcielibyśmy po samym nicku określac płec to jeszcze musielibyśmy zakładac je w formach męskich czy żeńskich, a nie np. aron/to tylko przykład/, bo to może być kobieta, która posłużyła się imieniem psa przy zakładaniu konta. Miłego dnia DOMINIKA

Edytowane przez marko75 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym co napisała Ela. Ja równiez podpisuję sie pod tekstem /może na starcie zdarzyło się bez podpisu, ale teraz to mus/ i nie widze sensu zakładania konta, ale jeżeli kolegom tak bardzo zalezy i widzą w tym problem to założę. Poza tym mamy jeden zestaw, konto miało byc wspólne, ale takiej opcji przy zakładaniu nie ma, poszło na męża, a w praktyce okazało się, że to ja sie raczej wypowiadam. Poza tym jeżeli chcielibyśmy po samym nicku określac płec to jeszcze musielibyśmy zakładac je w formach męskich czy żeńskich, a nie np. aron/to tylko przykład/, bo to może być kobieta, która posłużyła się imieniem psa przy zakładaniu konta. Miłego dnia DOMINIKA

 

Ale zakładając konto jest tam opcja wyboru pci, ba w ustawieniach też wystarczy tylko odpowiednio odznaczyć M lub K i z awatara wiadomo kto kryje się pod danym nickiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zakładając konto jest tam opcja wyboru pci, ba w ustawieniach też wystarczy tylko odpowiednio odznaczyć M lub K i z awatara wiadomo kto kryje się pod danym nickiem

 

 

ale widac to tylko wtedy jak wejdzie sie na profil tej osoby, podczas pisania nie widac czy to K czy M Dominika

Edytowane przez marko75 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, my również nie odznaczyliśmy K czy M w profilu - po prostu konto z założenia miało być wspólne, więc zaznaczanie tylko K lub M byłoby połową prawdy hehe%281%29.gif .Teraz piszę ja (Basia), ale mąż (Maciek) zerka tu jednym okiem, drugim oglądając mecz (ach, ta podzielność uwagi...). Najczęściej czytamy i piszemy na forum razem, stąd pierwsza osoba liczby mnogiej. Ale macie rację - od teraz więc będziemy podpisywać się pod pisanymi postami :yes: - pozdrawiam Basia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.