Skocz do zawartości

Panie/Panowie po czym poznać?


Sławcio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

 

Pozwolę sobie odpisać Dominice tutaj, aby nie zaśmiecać innego tematu, a nie wiem czy moderator nie przeniesie tu dyskusji.

 

Dominiko! właśnie zorientowałem się po podpisie że pisze DOMINIKA.

 

Absolutnie nie mam żadnych obiekcji i nie o to mi chodzi.

 

Zaręczam Ci że my z ,,mazowszanką,, na pewno byliśmy jednością 3 razy. Tak na co dzień różowo nie jest. Ona nawet próbuje mnie krytykować na forum :krzykacz::zlo:

 

Akurat w Twoim wypadku w profilu stoi Pan. To całkowita zmyła.

 

Pani Jaworkowa też miała dość tego ,,panowania,, i jest Jaworkowa.

 

Miłego Wieczoru.

 

P.S

 

Jacka to już znam na pamięć ale w profilu jest Pani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Pozwolę sobie odpisać Dominice tutaj, aby nie zaśmiecać innego tematu, a nie wiem czy moderator nie przeniesie tu dyskusji.

 

Dominiko! właśnie zorientowałem się po podpisie że pisze DOMINIKA.

 

Absolutnie nie mam żadnych obiekcji i nie o to mi chodzi.

Zaręczam Ci że my z ,,mazowszanką,, na pewno byliśmy jednością 3 razy. Tak na co dzień różowo nie jest. Ona nawet próbuje mnie krytykować na forum :krzykacz::zlo:

 

Akurat w Twoim wypadku w profilu stoi Pan. To całkowita zmyła.

 

Pani Jaworkowa też miała dość tego ,,panowania,, i jest Jaworkowa.

 

Miłego Wieczoru.

 

P.S

 

Jacka to już znam na pamięć ale w profilu jest Pani.

 

 

 

 

 

 

aż czy tylko ?

 

Sławek, wybacz nie mogłem się powstrzymać :dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Administrator się określił. :yes:

 

Od półtora roku coraz więcej Pań uczestniczy w życiu forum. Piszą tematy, posty itd.

 

Panie, kobiety, dziewczyny nie ukrywajcie się za plecami facetów. :devil:

 

Zakładajcie swoje profile. :ok:

 

Naprawdę będzie miło. :hehe:

 

Miłego wieczoru. :banan:

 

 

 

Żaden wstyd. :yes:

 

Trzy to wiem na pewno, bo przy różnych okazjach mi to przypomina. :nono:

 

Dość często próbuję się jednoczyć ale nie do końca wiem czy skutecznie. :look:

 

A tak ? Ja wiem ? Może lepiej nie pytać bo się człowiek kompleksów nabawi. :hmm::hehe:

 

:hehe::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy się na coś zdecydować. Albo na forum będziemy mieli "Biedroniów" i innych "Anna Grodzka", czyli w zasadzie "nie-wiadomo -kto-to" (w kwestii płci oczywiście), albo w końcu na zaczną funkcjonować "parytety". :palacz:

A może można ustawić obowiązkowy wybór "pci" w profilu?

Edytowane przez gfizyk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy się na coś zdecydować. Albo na forum będziemy mieli "Biedroniów" i innych "Anna Grodzka", czyli w zasadzie "nie-wiadomo -kto-to" (w kwestii płci oczywiście), albo w końcu na zaczną funkcjonować "parytety". :palacz:

A może można ustawić obowiązkowy wybór "pci" w profilu?

 

 

Grzesiu! z tego co pamiętam w starym skrypcie, który obsługiwał forum była taka opcja wyboru "pci" - pewnie nikt tam się nie "odhaczył" :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie wiesz czy skutecznie się jednoczysz? Albo dostajesz co chcesz albo nie. Proste.

Właśnie Administrator się określił. :yes:

 

Od półtora roku coraz więcej Pań uczestniczy w życiu forum. Piszą tematy, posty itd.

 

Panie, kobiety, dziewczyny nie ukrywajcie się za plecami facetów. :devil:

 

Zakładajcie swoje profile. :ok:

 

Naprawdę będzie miło. :hehe:

 

Miłego wieczoru. :banan:

 

 

 

Żaden wstyd. :yes:

 

Trzy to wiem na pewno, bo przy różnych okazjach mi to przypomina. :nono:

 

Dość często próbuję się jednoczyć ale nie do końca wiem czy skutecznie. :look:

 

A tak ? Ja wiem ? Może lepiej nie pytać bo się człowiek kompleksów nabawi. :hmm::hehe:

 

:hehe::banan:

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Ani się nie chowam za plecami mojego męża, ani się nie wstydzę, bo nie mam czego, nie mam żadnych kompleksów. Piszę czasami ja bo niestety mąż nie ma na to czasu. Rejestrując się tu na forum nie myśleliśmy o tym kto z nas będzie pisać.

 

Sławcio, napisz proszę jaki widzisz problem w tym, że będę nadal pisać na koncie mojego męża podpisując się moim imieniem? Jaki sens w takim przypadku ma zakładanie nowego profilu, chyba tylko po to aby wzrósł wskaźnik zarejestrowanych użytkowników forum. Tym samym dojdzie następna martwa dusza, jakich tu i tak już nie brakuje. Czy o to chodzi w tym wszystkim, czy żeby było miło i sympatycznie? Pozdrawiam Ela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

????? :dzieki:

 

 

 

Witam wszystkich.

 

Ani się nie chowam za plecami mojego męża, ani się nie wstydzę, bo nie mam czego, nie mam żadnych kompleksów. Piszę czasami ja bo niestety mąż nie ma na to czasu. Rejestrując się tu na forum nie myśleliśmy o tym kto z nas będzie pisać.

 

Sławcio, napisz proszę jaki widzisz problem w tym, że będę nadal pisać na koncie mojego męża podpisując się moim imieniem? Jaki sens w takim przypadku ma zakładanie nowego profilu, chyba tylko po to aby wzrósł wskaźnik zarejestrowanych użytkowników forum. Tym samym dojdzie następna martwa dusza, jakich tu i tak już nie brakuje. Czy o to chodzi w tym wszystkim, czy żeby było miło i sympatycznie? Pozdrawiam Ela

 

 

 

Noo, tak. Jak się rozpala ognisko to można się poparzyć. :oslabiony:

 

 

W starym forum pod awatarem był znaczek płci damskiej lub męskiej. Takie kółeczka z krzyżykiem lub ze strzałką. Nie pamiętam, ale mi się wydaje, że nawet w różnych kolorach.

 

Pytanie było do adminów, czy i na tym nowym, tak być może.

 

Admin odpowiedział że ,,nie,,

 

To był mój problem. :oslabiony:

 

Poza problemem.

 

Czytuję Ela Twoje wspomnienia, oglądam zdjęcia i jest wszystko ok.

 

Nawet jak czytam jacek65 to od razu mam właściwe skojarzenia ,,damskie,,

 

Nawaliłem w swój tekst, tyle tych ikonek śmiesznych, że zdawało mi się że lekko zostanie ten post odebrany.

 

Bardzo Przepraszam ale się pomyliłem. :blagac::blagac::blagac:

 

 

 

 

P.S

 

Ale problem podawania w ,,sieci,, fałszywej tożsamości i budowania na jej podstawie nieistniejącej realnej osoby ma wydźwięk społeczny. :hmm:

 

Dlaczego to zawsze obleśny pan siedzi i mówi że ,,ja też mam naście lat,, ?

 

Bo jak ładna Pani mówi w spocie : ,, rodzice kontrolujcie co dzieci robią w internecie,, to rodzice mają ( w większości) to za nic.

 

mazowszanka :hmm: to że ja dostaje to gdzie Ty tu widzisz jedność? :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.