Skocz do zawartości

Dzikusek - Opinia dot. przyczepy


dzikusek

Rekomendowane odpowiedzi

 

Reguła jest jedna: Liche fotki = lichy towar.

Napisz gościowi że jesteś zainteresowany kupnem i zażądaj wyraźnych zdjęć WSZYSTKICH jej mankamentów, to wówczas podejmiesz decyzje o zakupie.

Jestem przekonany że fotek nie otrzymasz, więc daruj sobie taką "miłą obsługę" = żadna to okazja.

 

 

Jeszcze powinien zażądać aby Rolsem po niego przyjechał sprzedający!

 

Mówimy o przyczepie za dwie średnie krajowe netto, więc wymaganie perfekcji jest co najmniej nie na miejscu.

 

Warto dodać że buda jest robiona na Europę kontynentalną, a to też plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze powinien zażądać aby Rolsem po niego przyjechał sprzedający!

 

Mówimy o przyczepie za dwie średnie krajowe netto, więc wymaganie perfekcji jest co najmniej nie na miejscu.

 

Warto dodać że buda jest robiona na Europę kontynentalną, a to też plus.

 

 

A kto wymaga perfekcji????

Ja wymagam PRAWDY o przedmiocie a nie perfekcji i żadnym Rollsem jechać oglądać przekłamanego badziewia nie mam zamiaru.

Nie ważne za ile krajowych jest towar. Mam prawo jako kupujący poznać przedmiot zakupu taki jaki on jest, a Sprzedający ma autoobowiązek udzielić wyczerpujących informacji, w tym również zdjęcia, jeśli zdjęciami do sprzedaży się posługuje na każde żądanie zainteresowanego. Jeśli tego nie zrobi lub nakłamie to nie sprzeda , więc jaki inny cel?

Taka sprzedaż jaką widać zawiera szereg wad które dany zakup wykluczają.

No ale skoro lubisz tracić czas, pieniądze, nerwy, to zamiast żądać lepszych zdjęć, jedź. Twoja sprawa.

Jak dla mnie, wersja kontynentalna nie odgrywa żadnej roli, wolę p-pę wartą zakupu i niekoniecznie prawą stronę drzwi.

Edytowane przez Wojtek Chrysler (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto wymaga perfekcji????

Ja wymagam PRAWDY o przedmiocie a nie perfekcji i żadnym Rollsem jechać oglądać przekłamanego badziewia nie mam zamiaru.

Nie ważne za ile krajowych jest towar. Mam prawo jako kupujący poznać przedmiot zakupu taki jaki on jest, a Sprzedający ma autoobowiązek udzielić wyczerpujących informacji, w tym również zdjęcia, jeśli zdjęciami do sprzedaży się posługuje na każde żądanie zainteresowanego. Jeśli tego nie zrobi lub nakłamie to nie sprzeda , więc jaki inny cel?

Taka sprzedaż jaką widać zawiera szereg wad które dany zakup wykluczają.

No ale skoro lubisz tracić czas, pieniądze, nerwy, to zamiast żądać lepszych zdjęć, jedź. Twoja sprawa.

Jak dla mnie, wersja kontynentalna nie odgrywa żadnej roli, wolę p-pę wartą zakupu i niekoniecznie prawą stronę drzwi.

 

:] racja.....a co do tej przyczepy dałem sobie spokój,kolega z forum szuka mi tej" wymarzonej", w Holandii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko.Cena proporcjonalna do jakości.Jeśli listwy ozdobne maskujące podsufitkę są choćby lekko pordzewiałe (zaśniedziałe) to wiadomo.Toaleta spartańska,narożniki w boxach pod spaniem do GRUNTOWNEGO przejrzenia....zresztą znajdzie się tego tyle,że....i właśnie taka a nie inna jest cena.Poza tym ISTOTNA informacja,sprzedający daje na wszystkie przyczepy 'zimową cenę'.Większość przyczep z wysp jest na skraju rozpadu (w tej cenie) oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAKUP ZROBIONY .Przyczepa : CARAVELAIR BAMBA 330 z 1993 roku(szczegóły wkrótce w odpowiednim dziale).Serdeczne podziekowania koledze Mariuszowi (NICKT)za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, widzę, że się udało :) Gratulacje :)

musiało :smirk:

 

 

jak to żonka powiedziała......"nie jedziemy ogladać przyczepę,jedziemy przyczepę kupić''

 

jeszcze tylko :pub: aby się nie rozeschła i.....czekamy do pierwszego wyjazdu

Edytowane przez dzikusek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.