Skocz do zawartości

Dzikusek - Opinia dot. przyczepy


dzikusek

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcia trochę małe i nie za dużo można zobaczyć. Przed wyjazdem na oglądanie poprosiłbym o większe zdjęcia i wtedy spróbował ocenić. W tych angielkach trzeba zwrócić uwagę na łączony dach i jego szczelność. Przyczepa chyba warta obejrzenia. Nie wiem jaką macie odległość do pokonania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/sh...item=1905348141

 

a co powiecie o tej?

 

 

 

Super oferta, sprzedający zapewnia, że można jechać na kołach. A już byłem pewny, że przy cenie zimowej to tylko na płozach i tylko z górki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie nr 4 - popatrz na meble - jakieś strasznie łaciate ?

 

Zdjęcie nr 3, 4 - dziwne szpeja widać pod spodem przyczepy - trzeba by zaglądnąć w realu co to.

 

Zdjęcie nr.7 - coś klejone pod tablicą rejestracyjną.

 

Poza tym nic nie widzę. Cena niska - trzeba by dokładnie oglądnąć pod względem zawilgoceń

 

oraz zgodności i kompletności dokumentów. :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jedź na darmo po to by się tylko wkurzyć!!!

Foty zrobione tak by nie było na nich nić widać , a skoro nic nie widać to jest to po prostu "szajs".

Reguła jest jedna: Liche fotki = lichy towar.

Napisz gościowi że jesteś zainteresowany kupnem i zażądaj wyraźnych zdjęć WSZYSTKICH jej mankamentów, to wówczas podejmiesz decyzje o zakupie.

Jestem przekonany że fotek nie otrzymasz, więc daruj sobie taką "miłą obsługę" = żadna to okazja.

Aaaaaa, jeszcze... i nie daj się nabrać że to rocznik 199x

Edytowane przez Wojtek Chrysler (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

 

 

Nie jedź na darmo po to by się tylko wkurzyć!!!

Foty zrobione tak by nie było na nich nić widać , a skoro nic nie widać to jest to po prostu "szajs".

Reguła jest jedna: Liche fotki = lichy towar.

Napisz gościowi że jesteś zainteresowany kupnem i zażądaj wyraźnych zdjęć WSZYSTKICH jej mankamentów, to wówczas podejmiesz decyzje o zakupie.

Jestem przekonany że fotek nie otrzymasz, więc daruj sobie taką "miłą obsługę" = żadna to okazja.

Aaaaaa, jeszcze... i nie daj się nabrać że to rocznik 199x

Całkowicie się zgadzam. Popatrz na meble. Przecież to ruina. Jeżeli dach jest podobny to :no:beksa.gif

 

 

Bez dodatkowych zdjęć to bym nawet butów do tej budki nie założył.

 

Miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym zdjęciu z boku widać przez otwarte drzwi..jakiś mankament tych ..mebli. :) No i...w opisie jest namiot, a ..jednak go nie ma?...Dziwne..:)

Na priv...podałem Ci ..myślę niezłe rozwiązanie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym zdjęciu z boku widać przez otwarte drzwi..jakiś mankament tych ..mebli. :) No i...w opisie jest namiot, a ..jednak go nie ma?...Dziwne..:)

Na priv...podałem Ci ..myślę niezłe rozwiązanie. Pozdrawiam

czekam :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.