Jump to content
KarawaningPl

Kemping ECHO

Recommended Posts

RobiBona

I my mamy zamiar z końcem lipca tam zawitać  po drodze z Danowskich  :przyczepa:

Edited by RobiBona (see edit history)

Pierzasty

Jedyne co nie do końca mi pasowało na "Echo" to cena i drzewostan (lipa-chyba- nie znam się na drzewach), ogólnie lubię jak jest trochę sosny. Ach i któregoś dnia po ulewie popłynęło wszystko, a ze względu, że kemping jest położony na płaskim to dłuuugo woda stała, kopały się auta, trawa zaorana... Ale generalnie miejsce b. schludne.

AKISSJG

Rydzewo kojarzy mi się jednoznacznie z Czarnym Łabędziem jak ktoś tamtędy przejeżdża to "musi" odwiedzić tę knajpkę. Naprawdę smaczna może nie tania ale warta ceny.

P.S.

Wybaczcie małe OT ale nie mogłem się powstrzymać.

balthur

Polecam dzyndzołki z chreczką i soliankę :slina:

AKISSJG

Polecam dzyndzołki z chreczką i soliankę :slina:

oj tak tak

a gorąca baba pod pierzyną albo plyndze z omacką o ichniejszym piwku nie wspominając. Kurcze zaplułem się tak mi ślinka poleciała :jesc:

Edited by AKISSJG (see edit history)

maćki

oj tak tak

a gorąca baba pod pierzyną albo plyndze z omacką o ichniejszym piwku nie wspominając. Kurcze zaplułem się tak mi ślinka poleciała :jesc:

Artur , nie wspominaj tylko przyjedź

finger

Tu muszę przyznać , że Arturo jest oblatany w knajpach z jedzonkiem .

Wracając z Nieborowa przez CB Radio co chwilę informował mnie o dobrym jedzonku w trakcie mijania kolejnych jadłodajni .

Wymiana informacji o miejscach z dobrym żarełkiem to powinien być standard przy okazji wymiany spostrzeżeń o kempingu i jego najbliższej okolicy .

PS - Mi też poszło uziemienie :slina:

maćki

Tu muszę przyznać , że Arturo jest oblatany w knajpach z jedzonkiem .

Wracając z Nieborowa przez CB Radio co chwilę informował mnie o dobrym jedzonku w trakcie mijania kolejnych jadłodajni .

Wymiana informacji o miejscach z dobrym żarełkiem to powinien być standard przy okazji wymiany spostrzeżeń o kempingu i jego najbliższej okolicy .

PS - Mi też poszło uziemienie :slina:

Właśnie dlatego wybieramy się na początku lipca w kierunku Suwałk . Kartacze , serki i inne smakołyki

Suzu4x4

byliśmy na Majówce i polecam ten kemping. Schludnie, czysto i położenie nad samym brzegiem jeziora, jest plac zabaw dla dzieci i boisko. Fajna baza wypadowa na Mazury .

z minusów to  sanitariaty (czyste ale brak możliwości regulacji temperatury wody jak dla nas za gorąca, i te zasłonki z ceraty w kabinach przyklejające się do pleców jak ktoś wchodzi i zrobi się przeciąg :zolta: )

ogólnie gdyby nie te łazienki to bym nie miał żadnych zastrzeżeń , za to dostęp do ciepłej wody nielimitowany co na mazurach nie jest wcale standardem ;)

ceny nawet poza sezonem porównywalne z najdroższymi nadmorskimi kempingami w szczycie sezonu  (124 zł /doba za czteroosobową rodzinę  w tym nawet za niespełna dwuletnie dziecko liczone 15zł/doba - ceny maj 2018r)

Czarnego Łabędzia też polecamy, polecam w szczególności przystawkę do piwa smalczyk najlepszy jaki jadłem (gdyby nie zamówione danie główne zamówił bym jeszcze jedną porcję :brawo:)

Krzysztof75

Byłem w ostatni weekend na campingu Echo (po raz drugi) i stwierdzam,że to najlepsze jak dla mnie miejsce na Mazurach.Standard wysoki jak na polskie warunki.Ceny wysokie,ale to zagłębie motorowodniactwa a jak wiadomo ci ludzie mają kasę.Warto dodać,że Rydzewo to taki trochę "szpanerski"klimat i nie każdy to lubi.Kulinarnie polecam Marina Lester Club w Czarnym nie byłem.

vrs

Halo, halo... halo... echo, echo... echo.. ho ho. 

:)

Jest tam ktoś teraz? Jak obłożenie?

jacekzoo

siema @vrs ja jutro tam się melduję to dam znać :)

vrs

OK, czekam cierpliwie. Rozważamy ten kemping jako alternatywę dla Chorwacji.

Zrób dokumentacje foto jak możesz. ;)

jacekzoo
Posted (edited)

@vrs zapomnij 🤣 na ten moment full, pomieszali w rezerwacji i myśleli że kamper a nie zestaw z dużą budą. Stoimy na boisku 😤 jutro przestawiamy się bo zwalnia się w pierwszej linii od wody, gdyby nie to to byśmy stąd spadali. Jak jutro będę się meldował to podpytam czy przewiduje jakieś rozluźnienie czy będzie taki ścisk

Edited by jacekzoo (see edit history)

vrs

Dzięki za info z linii frontu. Na miejscu w pierwszym rzędzie przy wodzie mi nie zależy ale stanie obok boiska albo przy ognisku to żadna przyjemność. 

Ja mam rezerwację na tym kempingu od 17stego ale wiadomo jak z tym jest. 

Jak możesz to zrob pare zdjęć poglądowych tego co jest w tej chwili bo chciałbym zobaczyć co to znaczy że jest Full. Każdy to trochę inaczej interpretuje. My pewnie jutro podejmiemy finalna decyzje czy jechać na Mazury czy do Chorwacji.