Skocz do zawartości

Zarys I Rajdu Karawaning.pl


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Focus - za tłusto jadasz, dlatego w młodym wieku skleroza Ci grozi.

 

Będę negocjował:

- zwrot kosztów przejazdów (paliwo + winiety)

- darmowe wifi w cenie

- śniadania i obiadokolacje po 1,5 kuny

- wino gratis

- co drugi dzień ognisko wraz z darmowym prosiaczkiem (jeden na 2-3 przyczepy)

- ciepła woda w basenie

- w okolicznych sklepach zniżki do 70%

 

Może jeszcze jakieś sugestie ?

No problemos - tylko dajcie mi proszę jakiegoś asa do rękawa :)

 

Ale takie rzeczy to tylko w Erze (chorwackiej Erze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Będę negocjował:

- zwrot kosztów przejazdów (paliwo + winiety)

- darmowe wifi w cenie

- śniadania i obiadokolacje po 1,5 kuny

- wino gratis

- co drugi dzień ognisko wraz z darmowym prosiaczkiem (jeden na 2-3 przyczepy)

- ciepła woda w basenie

- w okolicznych sklepach zniżki do 70%

 

Może jeszcze jakieś sugestie ?

 

 

Woda w morzu ma mieć nie mniej jak 30 stopni ,kamienie nieostre,zaokrąglone.Jeżowce wypłoszone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodzio jak nie masz asa jak maszhehe%281%29.gif

 

jak coś będą nosem kręcić przy negocjacjach powiedz, że nie przyjedziemy jednak do nich bo warunki słabe.....:bzik:

 

 

 

 

 

 

 

Bodzio myślałem o tym aby kamperem cepkę ciągnąć - niby mogę 1800kg ale nie mam haka i prawka....:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie patrząc na poprzednie wpisy w tym temacie - jest szansa. Myślę, że wielu jeszcze si e waha - a decyzję podejmie w II połowie kwietnia. Sam zastanawiałem się, czy się deklarować - skoro jeszcze dużo może się wydarzyć.

 

pytanie też co z pogodą - jak będzie wyglądała w kwietniu, jakie będą możliwości przygotowanie sprzętu, czy też wiosennych wyjazdów rozpoczynających sezon.

 

Do tego ciągle niepewny kurs euro i drożejące paliwo, i pewnie jeszcze dziesiątki innych zmiennych - wpływają na taki a nie inny wynik na dzień dzisiejszy.

 

ja myślę, że rajd będzie sukcesem - jeżeli więcej niż 10 załóg stawi się w CRO, ja ze swojej strony zrobię wszystko aby moja rodzina tam dotarła, a czeka mnie jeszcze dużo prac przy przyczepie, sprawdzenie nowego przedsionka, przeróbka instalacji elektrycznej auta i przyczepy i dziesiątki spraw... - mam nawet ich listę :]

 

ja jestem tym tematem bardzo pozytywnie zakręcony - nawet rano odkopując auto z 50 cm śniegu w okół i niewiele mniej na nim - pocieszam, się że za 2,5 miesiąca ruszamy :]

 

Edycja...

 

widzisz - ja tu piszę, a już kolejna załoga na liście - aktualnie 15 pozycji....

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maarec - euro prawdopodobnie będzie na obecnym poziomie i paliwo też.

Przygotowania spokojnie zrobisz, tak jak ci wcześniej pisałem Brynek mamy w połowie drogi między sobą a ja w kwietniu już na pewno bez wyjazdu nie wytrzymam... Bo marca nie jestem pewien patrząc w tej chwili za okno skromny.gif.

 

Ale prawdopodobne jest, że tak jak piszesz, że dużo załóg ostateczna decyzję podejmie właśnie w kwietniu.

Zresztą u mnie też żona zaskakuje mnie co dzień nowymi informacjami - jedziemy w piątek, sobotę .... albo w niedzielę... Ale jedno jest pewne - jedziemy :) My chyba zostaniemy parę dni dłużej i w powrotnej drodze o coś zahaczymy.

Planowanie trwa waytogo.gif.

 

Tylko nie wiem czy brać gitarę żonie, jak tam ogniska nie będzie można palić. Jak grać i śpiewać bez ogniska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapisuje się bo nie mam pewności oslabiony.gif... Chciałbym bardzo ale w kwietniu zaczynam budowę domu i nie wiem czy będę mógł ją zostawić sick.gif

 

Na początku właśnie możesz zostawić bo tylko dziurę kopią i kilka pustaków do przemurowania na ławie - możesz kazać fotki dowodowe zrobić :-)

 

koszty zlotu są niebanalne bo ja kalkuluję jak na poniższej tabelce (zakładam że ojro po 4,30) i paliwo średnio po 7 złotych. i wychodzi 6500pln (bo dzieci gratis). Jak ktoś mi wyjaśni jak wstawić tabelkę Excela to wkleję ............. ale nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś mi wyjaśni jak wstawić tabelkę Excela to wkleję ............. ale nie działa.

 

Maćku po otworzeniu excela musisz mieć zaznaczone aktywne okienko i do dzieła Prawy ALT + Prawy SHIFT + PRINT SCR potem otwierasz Paint lub inne oprogramowanie graficzne i naciskasz CTRL + V i zapisujesz po czym wstawiasz zdjęcie.. :) Powodzenia.

Sorrki za nie w temacie ale obserwuje temacik i kibicuje wam zazdroszcząc jednocześnie (oczywiście w pozytywnych aspektach). :dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszty zlotu są niebanalne bo ja kalkuluję jak na poniższej tabelce (zakładam że ojro po 4,30) i paliwo średnio po 7 złotych. i wychodzi 6500pln (bo dzieci gratis).

 

 

:look: Wstaw proszę tabelke bo za tyle to ja jestem cały miesiąc w sezonie na droższym kempingu :niewiem: , oczywiście z przejazdem itp.

Jeśli wychodzi to 6500zł ja dziękuje i rezygnuje z Rajdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku właśnie możesz zostawić bo tylko dziurę kopią i kilka pustaków do przemurowania na ławie - możesz kazać fotki dowodowe zrobić :-)

 

koszty zlotu są niebanalne bo ja kalkuluję jak na poniższej tabelce (zakładam że ojro po 4,30) i paliwo średnio po 7 złotych. i wychodzi 6500pln (bo dzieci gratis). Jak ktoś mi wyjaśni jak wstawić tabelkę Excela to wkleję ............. ale nie działa.

 

 

nie powiem, że Twoje 6500pln trochę mnie szokuje. Rozumiem, że paliwo uśredniając po 7 zł - ale ile go spalisz? licząc na okrągło ok 3000km ? może tu jest różnica, chyba że masz jeszcze opłaty za wagę zestawu wyższe ? ja mam DMC ok 3170kg całość.

 

bardzo chętnie poznałbym te koszty - bo może ja o czymś nie wiem :(

 

ja zakładałem, że w 3000zł to się zmieszczę i to z założeniem jadania obiadów w knajpach.

 

u mnie paliwo i winiety liczę na max 1450zł (gaz - uśredniłem po 3,00zł - może wyjdzie ciut drożej i spalanie 13 litrów - ja mam bliżej liczę 2700km) do tego ok 500-550 za camping (2+1free). i ok 1000zł na miejscu

 

pewnie różnice duże będą na miejscu - pod względem zwiedzania - u nas pewnie ograniczy się to do wycieczek autem i spacerów po miastach okolicznych, gdyż z niespełna 2 latkiem nie będziemy zwiedzać wielu płatnych atrakcji - jak jaskinie itd bo to bez sensu - to za kilka lat :]

 

na pewno będę chciał wypożyczać rowery - mam nadzieje, że mają foteliki dla dziecka w wypożyczalni - skoro w PL są to w Europie pewnie też :]

 

pozdrawiam i czekam :tuptup: na Twoje wyliczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komu ~2000 temu ~2000 , u mnie to raczej ~3000 (zależy po ile euro będzie) plus ~600 kemping no i z 600euro w kieszeń na wszelki wypadek ......... wychodzi 6500 mniej więcej

3000km * 15 litrow * 7zł (bezpiecznie) - jak zostanie to fajnie ale wolałbym żeby nie zabrakło wtedy będę tylko mile zaskoczony.

znaczy muszę zarezerwować 6500 (jest szansa że ze 2tys zostanie ale to nic pewnego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wychodzi mi podobnie, paliwo 1000zł + kemping 500zł wieć gdzie pozostałe 5tys :niewiem: , chyba coś żle w exelu zaznaczyłeś

.

 

no tak ,pewnie polecisz przez niemcy więc całość paliwa przeliczasz w euro

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.