Skocz do zawartości

mini LOKALIZATOR GPS w cycepce


pwtwsw

Rekomendowane odpowiedzi

Do starego tel można włożyć karte Plusa np. taką, potem uruchomić usługę gdzie jest dziecko i już mamy lokalizację. Może nie tak dokładną jak z GPS ale działająca.

 

Telefon po 2-5 dniach się rozładuje i szlag trafi lokalizator.

Chyba jednak zastąpmy litery GPS literami AC i problem będzie rozwiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon po 2-5 dniach się rozładuje i szlag trafi lokalizator.

Chyba jednak zastąpmy litery GPS literami AC i problem będzie rozwiązany.

 

Z AC to chyba problem dopiero się zacznie jak będą wyceniać stratę :) Ciekaw jestem ile ja bym dostał za swoją z 70 tego roku.

Wiem , takich nie kradną i to jest moje bezpieczeństwo :lol:

 

Telefon można podłączyć do akumulatora pokładowego i będzie chodził 2 lata co nie znaczy że hołduje temu rozwiązaniu "pilnowania" przyczepy.

Co do usługi "gdzie jest dziecko " to nie wymaga ona akceptacji "namierzanego" w czasie wysłania zapytania - lokalizowania?

Bo o ile pamiętam usługa podobna w orange tego wymagała kiedyś.

 

Najtaniej zabezpieczać przyczepę na okres zimy przez uniemożliwienie łatwego odholowania. Postawić na dodatkowych podporach , zdjąć koła i złodziej będzie zniechęcony ryzykiem przyłapania przy czasochłonnym doprowadzeniu do jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim przypadku jaki napisałem nie trzeba miec właczonej zadnej usługi. Wystarczy działajacy tel i znajomośc IMEI. W razie deaki podajesz go odpowiednim organom w po sprawie. Co do rozładowania to chba wiesz ile pociagnie bateria :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do usługi "gdzie jest dziecko " to nie wymaga ona akceptacji "namierzanego" w czasie wysłania zapytania - lokalizowania?

Bo o ile pamiętam usługa podobna w orange tego wymagała kiedyś.

 

Zgdę trzeba jedynie wyrazić podczas aktywacji usługi. Potem już nie. Jedynie podczas sprawdzania lokalizacji otrzymywany jest przez śledzonego SMS że nr XXX XXX XXX uzyskał dane o położeniu twojego telefonu. Jedyna wada tego "systemu" to dokładność położenia. W zależności od ilości BTS promień koła położenia może sięgać 3km.

 

Jeżeli chodzi o lokalizacje samego aparatu tel. za pomocą IMEI to chyba jest możliwe jedynie przez służby albo przez zaprzyjaźnionego pracownika sieci tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takich z 70 tego może i nie kradną ale - fajna pochodnia ;) , co do gsm czy gps musiał bym w mojej cepce na dachu montować, bo w środku ani gps nie ma zasięgu, ani komórka, a jak już znajdzie zasięg to trzeba uciekać na zewnątrz jak ktoś zadzwoni, bo zaraz go zgubi, cepka jest cala do okola wraz z dachem obłożona blacha, który robi za ekran, nawet antenę radiowa trzeba było wywalić na dach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jeżeli chodzi o lokalizacje samego aparatu tel. za pomocą IMEI to chyba jest możliwe jedynie przez służby albo przez zaprzyjaźnionego pracownika sieci tel. "

 

 

 

 

I o to chodzi. Bo jak ci dzibna cepke to idziesz do policmajstra i zgłaszasz. Mówisz ze masz komóre schowana, taki i taki IMEI. , robia namiar i po sprawie :tuptup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 2 lata później...

ja tam wolę własne "wdzwanialne" a nie jakiś tam gość siedzi i sprawdza gdzie jestem. 

Nikt nie sprawdza gdzie jesteś - masz podany adres strony, login i hasło sobie zmieniasz. Aby szybko zlokalizować pojazd wystarczy zadzwonić pod numer z karty sim. Następuje rozłączenie i już masz pozycję sms-em i dodatkowo na mapie on-line. 

Jest specjalny moduł umożliwiający podłączenie na stałe np od tyłu do gniazdka zapalniczki samochodowej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.