Skocz do zawartości

IVECO - budowa kampera


Kogut69

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wybucha prawie pusta butla z gazem:

 

 

 

 

A tak wybucha pełna:

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=vBxhJzLCNT8

 

 

 

Tylko kto sypia z termitem pod poduszką???

Edytowane przez Świstak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tu dogodzić? Mogę wyjechać a chciałbym podłubać, Ty możesz podłubać, a chciałbyś już wyjechać....

 

Po prostu musisz znowu wybrać do Adama, tym razem Lt-kiem, a na miejscu: Ty dłubiesz w Iwonie, Adam jedzie Lt-kiem do lasu i wszyscy zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogut69 widziałeś na allegro to iveco z 2go roku 19000zł ładne, równe, przelot rozsądny. Tylko otworów ma dużo nawet w miejscu tam gdzie ty masz fajne drzwi. Mebelki w nim słabiutkie ,szkoda że Świstak nie przerabia takiego jak Ty, było by to zaje fajnie pasjonujące.

Nie mniej jednak Świstaka pojazd to też oryginał w swojej klasie a zrobi z niego tak czuje fajnego Kamperka.

Edytowane przez Komplecik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ogłoszenie wisi od zawsze .... przez te mebelki auto jest droższe o 10 000 zł tyle , że to co tam jest nie przedstawia aż takiej wartości ..... ktoś miał zamysł i wizję , szkoda , że nie dokończył ...może wtedy nabrałoby to jakiejś zrozumialszej(przynajmniej dla mnie ) formy . By to auto ruszyć w PL trzeba jeszcze zainwestować w przekładkę , czyli 27 000 PLN i dalej mało się w środku zmieni ..... ja zmieniłbym wszystko ..... tyle , że BOB budowniczy bardzo już ograniczył możliwości następcy wycinając okienka ....... osobiście wolę sam je sobie wycinać tam , gdzie faktycznie są potrzebne .:swiety:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety , jak ktoś chce zbudować kampera , a brakuje mu doświadczenia w karawaningu to wychodzi taki "potworek". Pare razy myślałem o nim , ale jest tak sknocony , że brakuje mi pomysłu jak to odkręcić. Raczej sensownie sie nie da. Może ktoś go kupi ale jak na razie wisi i wisi, i nikomu nie przychodzi pomysł jak to uratować :niewiem:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no meble jasna sprawa musiały by opuscić pojazd, ale układ dla dwojga po wstawieniu w miejsce otomany stolika i wygodnych foteli byłby ok ,ja nie sledziłem przerabianych blaszaków na ogłoszeniach,Ivonka mnie zainspirowała ,a to ze jest od zawsze na alegro to lepiej ,napewno cenowo z dnia na dzień tańszy ,jak by go tak zabrać za 15000 lub mniej? ,popatrzyłem na ogłoszenia za 50dyszek coś mądrego, zywcem nie ma w co zęba wbić.

samemu podoba mi sie z niczego zrobić coś :slina:

Edytowane przez Komplecik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu bym mu wstawił drzwi by jakoś ratować furę ale tylko ładnie to wygląda .... drzwi potrzebują progu a próg wchodzi już w mocowanie resorów , czyli może być kiepsko , łóżko z tyłu podnieść max pod okno co da trochę bagażnika , kibelka tam nie widzę , więc musi być między umywalką i brodzikiem , obrotowy ...... firankę precz i drzwi suwane albo składane - problemik bo połowa drzwi wisi na skosie ściany .... pytanie jest zasadnicze czy to auto jest w środku ocieplone bo ta folia w ściane za umywalką wskazuje na jakąś symboliczną warstwę , a co z podłogą ???? sporo pytań w sprawie ...:niewiem:

post-8073-0-85439800-1329043390_thumb.jpg

Edytowane przez Kogut69 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo spokojnie Kogut69, 99% kamperów blaszaków nie ma dodatkowych drzwi, a Ciebie nie bardzo da się klonować:oslabiony: co Byś wrzystkim kamperki przerabiał jeczcze za fre,zaśmiecająć troszkę twój temat ,może coś w ramach zastanego obiektu podpowiemy Winniczkowi bo jest tym tematem tak jak ja i inni zainteresowany :,ocieplenie, okna w dachu, nowy uklad wnetrza, bez rewolucji,no :tuptup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz adoptować angola to drzwi z prawej normalnie muszą być .... to nie przyczepa angielka , stawiasz i tak jak ją postawisz tak używasz ..... kamper to samochód , nie zawsze jedziesz sam a prawie nigdy nie jedziesz sam , robi się łóżka "3"i "4" dla kogoś kto ma wychodzić z auta po stronie mijającej ciężarówki ? Drzwi są konieczne , wręcz obowiązkowe ... a jak ich nie ma to trzeba je wstawić ...proste . Może nie tanie ....ale nikt nikomu nie karze kupować angola ....:swiety:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

Brac Kujawska zaprasza Koguta69 wraz z jego załogą i oczywiście ,,Ivoną''na nasze spotkanie.

http://forum.karawan...omorza-i-kujaw/

Edytowane przez irek w (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypada mi tylko bardzo podziękować za zaproszenie ...... Wasze spotkanie (termin) pokrywa się z inną , już dawno zaplanowaną imprezą .

 

Mam nadzieję , że w nadchodzącym sezonie będziemy mogli się spotkać jeszcze nie raz i nie dwa .... pozdrawiam serdecznie życząc udanej zabawy :gitara: :gitara: :gitara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.