Skocz do zawartości

IVECO - budowa kampera


Kogut69

Rekomendowane odpowiedzi

całkiem nieźle to wygląda - mam taki bambus na podłodze w łazience - coś ok 4 lat - wygląda jak nowy - jest polakierowany - nie wiem jak Twój.

 

ja osobiście zastanowiłbym się nad dawaniem tego na stół - jakieś okruchy powchodzą w szczeliny itd - po za tym piwo będzie mniej stabilnie stało....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za złe-- chyba żartujesz.:przytul: Troche opacznie minie zrozumiałeś, tapicerka ścian będzie wykonana z alcantary ,materac też będzie nią pokryty.Nad resztą jeszcze sie zastanawiam.To co wcześniej ci opisałem to tylko budulec szafek, blatów i scian łazienki.Oraz sposób ich mocowania.:thank:Z tego co Ty piszesz to też wnętrze wykonałeś z płyty meblowej oklejonej sztuczną okleiną.(Bo chyba ścian nie masz z desek pokrytych fornirem np.bukowym lub zabudowane szfkami z sosny rodem z Ikei.)Wszystkie kampery i przyczepy mają meble wykonane z prasowanych z klejem trocin i laminowane tworzywem sztucznym,blaty natomiast są z twardego laminatu,podłogi to też PCV,plus mase wytłoczek w łazience-plastikowe szafki,umywalki brodzik i wc.Gdzie TY widzisz tą naturę ? smirk%281%29.gif Można by wnętrze zbudować ze sklejki nie malowanej ,ew zapuszczonej tylko pokostem ,lub woskiem,materac wypełnić sianem,siedzenia trawą morską boki obić baranicą i innymi śierściuchami i budzić sie w super ekologicznym aucie.Ale po kilku latach nikt by tego nie kupił,nie mówiąc o tym ,że jestem uczulony na trawę i bym sie udusił podczas snu.:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie musisz polakierować tą trzcinę, małżonka pierwsze co to przetrze ją mokrą ścierką i szlak ją trafi ,nie mówiąc o masełku,dżemiku Itp.Bankowo kieliszek z szampanem musi sie wywrócić,Myśle ,że dla tego nikt jeszcze na to nie wpadł,no chyba,że położysz na to wszystko szybę, to powinno rozwiązać problem.Tylko czy szyba to dobre rozwiązanie na kempingu czyw dziczy,chyba nie.Wiesz co zastanów sie czy to dobry pomysł. Piszesz ,że łóżko na czas snu będzie podpierane stołem,a co będzie rano gdy z żoną zechcesz sie napić kawy? Ja cały czas myślałem,że po to budujesz całą konstrukcję wiszącego łóżka ,aby można było używać siedzenia i stół w momencie kiedy łóżka są rozłożone. I dzieci jeszcze śpią ,a ty masz ochotę coś zjeść lub napić sie przed dalszą podróżą W innym przypadku wystarczy zrobić jak wszyscy spanie na dole na siedzeniach i składanym stole ,bez dodatkowego obciążenia wiszącym łóżkiem.:niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winniczku ...nie da się na jednym poziomie zmontować wyrek ( oddzielnych ) dla chłopca i dziewczynki przy pozostawieniu jednego siedziska i możliwości swobodnego wychodzenia i wchodzenia do kampera a wszystko to w blaszaku i tylko jego przedniej części ..... no nie ma innej opcji jak tak jak jest teraz .....

Jak będę chciał wypić piwo to mam dostawkę do stołu , która będzie raptem 31 cm wyżej niż zazwyczaj ...stół 53x40 .... wystarczy na kawkę ...

 

 

 

Z polakierowaniem to pomyślę , czymś matowym by mi nie zalatywało starą łajbą .... testy zrobimy ..... ale tak sobie myślę , że na zwykłym stole czasami kładziemy takie maty w trakcie jedzenia , nie są chyba lakierowane a wystarczy je przetrzeć po herbatce rozlanej czy musztardzie ... sprawdzę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całości ??? mam zamówienia na 30 sztuk , potem zobaczymy czy czas będzie na jakieś tam crasch testy :swiety: :swiety: :swiety: testy robię teraz by mi zupa na stole nie wyciekała z talerza :policja:

post-8073-0-23987900-1327701805_thumb.jpg

Edytowane przez Kogut69 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś moim guru ,wszystko zrobię dla ciebie ,nawet w kapsle z Tobą zagram ,,,Adasiu ,super jesteś ludek ,lubię cię za to ,że nie ściemniasz i nie jesteś gumową podporą ,szacun ,kłaniam się po samą miskę olejową ,,jak mówi Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumową podporą??? Chłopaki, szalejecie... Oj szalejecie..... Gdybym Was nie znał, pomyślałbym że korzystacie z szyfru aby ustawiać kolejność występów na paradzie wolności czy tam równości. To jak na sezonie na misia - Darek "stawia swoje żołędzie że nic z tego nie będzie" a Adaś grzecznie pyta "a co na to Pańska żona?" i nikt z siedmio-letnich widzów już nie wie o które żołedzie chodzi....

Dobra, zmykam zarobić na szybszy most do MiniMilki. Zebyście przede mną nie dali rady uciec.... Albo żebym uciec zdążył ja.... Jak i mnie już zaczniecie kochać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sOBOTA ...... mrozik trzyma ostro .... klej schnie wolno .... bambusowe blaciki lekko przyklejone ale mimo tego zakończyłem stoły , teraz mogę zamówić odpowiedni podnośnik :swiety: a będzie miał co podnosić bo trochę ten stoliczek waży :gitara: wariantów ustawienia i wykorzystania jest kilka , odnośnie polakierowania tych szczebelków to sprawa już jest oczywista ...TRZEBA . :krzykacz:

post-8073-0-70885800-1327761597_thumb.jpg

post-8073-0-78353800-1327761650_thumb.jpg

post-8073-0-63854000-1327761790_thumb.jpg

post-8073-0-97096900-1327761840_thumb.jpg

post-8073-0-41258600-1327761870_thumb.jpg

post-8073-0-13570900-1327761882_thumb.jpg

post-8073-0-86689300-1327761895_thumb.jpg

post-8073-0-70847800-1327761922_thumb.jpg

post-8073-0-11875600-1327761956_thumb.jpg

post-8073-0-40081100-1327761969_thumb.jpg

post-8073-0-46280500-1327761985_thumb.jpg

post-8073-0-01696200-1327761998_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.