Skocz do zawartości

Pomoc, ocena przyczepy


tomek_jaz

Rekomendowane odpowiedzi

Ten http://moto.allegro.pl/zadbany-beyerland-4os-przedsionek-stabilizator-i1837379771.html

 

jest ciekawy ale juz drogi. Chyba musze zacząć szukać po Polsce bo do tej pory szukałem najbliższe okolice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roboczowóz Mondeo mam w LPG, radzi sobie z ciężkim Knausem, też miałem obawy.

Jak długo szukasz sobie p-py? Dzień, dwa? To zdecydowanie za mało. Szukaj bez przerwy, ale nie napalaj się bo źle na tym wyjdziesz. Czytaj forum, to kopalnia wiedzy. Musisz nabrać odrobiny doświadczenia, tzn na tyle, by móc samemu dokonywać wstępnych weryfikacji. Jak za miesiąc, dwa pochwalisz się że właśnie kupiłeś, to będzie to optymalny i bardziej rozsądny zakup.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Miałem kilka dni przerwy w szukaniu bo strasznie duzo pracy miałem, Wczoraj jechałem do Warszawy i zatrzymywałem się po drodze ogladać co widziałem i ogladałem taka propozycję(niestety nie zaplanowałem tego wczesniej i nie miałem aparatu:

 

http://moto.allegro.pl/abi-przyczepa-kampingowa-campingowa-1990-91-i1851003751.html

 

Zdjęcia słabe, ale sprawdzałem piecyk działa, kuchenka tez, lodówka coś nie chciała ale goścchyba nie bardzo wiedział jak uruchomić:P ja tez. wewnatrz zero zacieków ale wydawała mi się nowa okleina na suficie, chyba ze w takim dobrym stanie bo nie było rysek itp. wszystko jak napisane było. Z zewnatrz pare niewielikich wgniecen. w jedym mijscu cosd było uszczelniene i podmalowane.

Przyczepa jest sprowadzona z Anglii i teraz pytanie jak wyglada rejestracja? Jest to dośc ciekawa opcja. Co powiecie na temat takiej Abi Angielki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kilka angielek, w każdej sufit był jak nowy z fabryki. Norma. Trzeba szukać przecieków, szczególnie w narożnikach i jeśli ich nie ma to jest to ciekawa propozycja. Salonkę szczególnie docenisz jak się raz dobrze wyśpisz :)

Z rejestracją nie będzie problemów jak będziesz miał umowę dwujęzyczną z Anglikiem i na ramie będzie wyraźnie nabity nr ramy (nie VIN) oraz tabliczkę znamionową z tymże samym numerem lub jego częścią, chyba że jest zarejestrowana w PL, to tylko przerejestrowanie bez problemów.

I na koniec jeszcze jedna kwestia: Ta przyczepa ma podany prawdziwy rok produkcji, a to się w moich ocenach naprawdę rzadko zdarza bo wszyscy kłamią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rejestracji to pytałem sprzedawce czy sa jakieś dokumenty a on że w Angli nie ma nic dodatkowego. I że dostanę umowę kupna-sprzedaży od niego, wystarczy pojechac na przegląd do komunikacji i sprawa załatwiona. Jak cos dowiem sie jeszcze w urzędzie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.