Skocz do zawartości

Pomoc, ocena przyczepy


tomek_jaz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chcialbym sie poradzić na temat kupna owej przyczepki:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1848192759

 

Jestem świezy, nie znam kompletnie cen i jeszcze ani jednej przyczepy nie ogladalem na żywo. Jutro jak dobrze pójdzie jade oglądać tą przyczepę.

Rozmawijąc ze sprzedającym dowiedziałem się że wszystko jest sprawne i że jest sucha, jednak czytając juz sporo tematów jak i poradnik(wydrukowany) będę upierał się aby wszystko sprawdzić. Do przyczepy jest przedsionek, ogrzewanie gazowe, masa całkowita 1100. Dowiedziałem się że ona jest bardzo duża ponoc 6m i to mnie troszkę zniechęciło do niej bo boję się że jest ciut za duża jak na pierwszą przygodę z karawaningiem. Wczesniej patrzyłem na takie do 5m. Ale że mamy dwójkę chłopaków ( co prawda 2,5 roki i 1 rok) to spora będzie wygodniejsza. Cena jest wyzsza niż chciałem wydać, myślalem o ok 5-6 a nie 7-8tysków. Ale jak jest w dobrym stanie to jestem w stanie dołożyć tylko czy warto za ta cenę? Druga sprawa moj ciagnik czy mondeo 1.8TD taka dużą przyczepę da rade ciągnąć? Kolejna sprawa czy jest sposob na sprawdzenie czy hak(dość skorodowany) nie urwie się podczas ciągnięcia przyczepy( auto mam 2 lata i jeszcze nic nie ciągalem).

Tak więc byłbym wdzięczny za jakieś sugestie, rady itp.

Z góry dzieki i pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie kolego tą przyczepę.Jest zaniedbana .Popatrz na aneks kuchenny -tam gdzie jest małe okienko zostały dziury po roletach i moskitierach , mało tego odchodzi tapeta a uszczelka okienna jest nienaturalnie powyginana .Kolejna sprawa to różne kolory obić materacy, dalej- brak umywalki w łazience- przyczepa została ściągnięta z zagranicy (na kanapie leży tablica rejestracyjna ) podpicowana i wystawiona w poszukiwaniu naiwnego kupca - daruj sobie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh szybko poszlo(utemperowanie mojej opinie o niej :( tzn. patrzyłem w te zdjecia ze 100 razy wyszukując jakiś szczegółów na minus i nie wpadłem że umywalka w kibelku przydałaby się, uszczelke faktycznie widziałem że jakaś pofalowana. Jedno jest pewne już po Waszych pierwszych opiniach przynajmniej inaczej będe patrzec na nią. Bardziej jestem na nie, ale pojade z ciekawości aby jak najwięcej zobaczyć i mieć jakies porownanie jak inne będe ogladać. A przy okazji przyglądne sie jej poważnie.

Dzieks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodź jestem nowicjuszem jak i ty to podzielam opinie przedmówców. Mało zdjęć, dziwne zdjęcie aneksu kuchennego( ta uszczelka i te dziury), ta umywalka raz jest drugi raz jej brakuje. Uwaga na spostrzeżenia znawców, nie moje, są cenne i naprawdę trafione, korzystaj z tego ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy widzieliście ale umywalka jest chyba na drzwiach:P hehe a rady oczywiście cenne jak najbardziej przyjmuję i będe z nich korzystac:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witold49 propozycja funkcjonalnie i z opisu ciekawa ale powiem szczerze że nie jest to mój i żony styl wnętrza a wizualnie z zewnątrz też chciałoby sie ładniejszą. Chcialibysmy coś bardziej "nowoczesnego". wiem że za ta kase to trudno będzie ale dzieki za propozycje i czekam na więcej:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dla Nas też wydawała się atrakcyjna:

http://allegro.pl/wyprzedaz-tec-weltbummler495pietrowe-spanie5os-i1850727112.html

 

tylko już trzeba by ze 140 km pojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś takiego TECa jak również identyczne Hobby - dla twojego auta Hobby będzie lepsze - wierz mi sprawdzone przeze mnie na 110 konnym dieslu. Poza tym w Hobby masz kibelek + przedsionek a w TECu niema tych niezbędnych akcesoriów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj może jest ktoś z Koszalina lub Kołobrzegu. Ja osobiście byłem tam dwa lata temu i byłem zawiedziony wystawionym tam sprzętem, ale to są moje wrażenia i odczucia.

 

Tak będzie najrozsądniej .Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.