Skocz do zawartości

Kemping Pod Lasem


KarawaningPl

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie za tydzień wybieramy się do Szklarskiej Poręby. To jak Ty jechałeś  - Wałbrzych nie jest po drodze do Bolkowa jadąc od Wrocławia. Piszesz o remoncie drogi - która i na jakim odcinku. Dostalem informacje o dużych korkach na A4 pod Wrocłwiem, więc chcę jechać A4 pod Brzeg potem na Strzelin Dzirzoniów  i Świdnicę, Świebodzice Bolkow i J. Góra. Czy na tym odcinku zahaczę o wspomnianą budowę? (Świdnica -Dobromierz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. I dlatego Google Maps sugeruje zjazd krótko przed samym rondem z S3 w dziury. Należy Google Maps zignorować i pojechać kawałek dalej. Wjazd na S3 i potem objazdy są dobrze oznakowane. Ale jak ktoś uwierzy GPS, to potem ma przejazd po dziurach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Akurat tu jestem więc może dorzucę swoje 3 grosze.

 

Dojazd:

Jadąc od Bolkowa - Wjechać w prawo w pierwszy znakowany z dk3 wjazd

Następnie dać w prawo na wewnętrzną drogę kempingową jedziemy jak po stole między brzózkami i wyjeżdżamy na szlaban przy recepcji

odnoga gruntówki w lewo też doprowadzi ale jest bardziej dziurawa

 

Jeśli chodzi o moją ocenę kempingu - nic dodać nic ująć - krótko mówiąc jest tu po prostu tak jak ma być na dobrym kempingu a jednocześnie nikt tu pod sznurek nie ustawia i pruskiego drygu nie stosuje co mnie osobiście b. odpowiada.

Super plus to b. duża życzliwość i elastyczność właścicieli

Tak się złożyło że dojeżdżałem tu ok. północy - zero problemu po uzg. tel. dostałem kod do szlabanu i wytyczne jak mam wjechać w mniej zaludniony obszar rano po uściśnięcie graby - no problem mogłem zmienić stanowisko jeśliby mi się gdzieś lepiej podobało

Duże uznanie dla Włascicieli5a270dbe792e1b25b1dc3034d5af0a40.jpg&key=f875dd844399ecb7320e6d176ff9ce7f2b33ba5c8c557f1e5edcad9e2bd2f27e

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



A właściciel do mnie "Przecież z karawaning.pl macie rabaty, to po co Pan pyta o inne". Aż zgłupiałem, bo nie zdążyłem jeszcze powiedzieć, że z forum. Ale pewnie naklejka na budzie swoje zrobiła.

Nie bardzo rozumiem zdziwienie
Tak się składa że kilka lat temu to właśnie ja korespondowałem z Robertem w tej sprawie - jest wątek na forum przyklejony w kąciku ogólnym. Odpowiedz Roberta to 3 post w watku
https://forum.karawaning.pl/topic/13669-rabaty-dla-cz%C5%82onk%C3%B3w-naszego-forum-udzielane-na-kempingach
Niestety w późniejszych latach czas nie pozwalał mi na zajmowanie się wątkiem rabatowym.

Paweł - pewnie masz przejściówkę ale info tak na zapas
Pod Lasem przyłacza prądu są cee17

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał po drodze to wal tu jak w dym - jest naprawdę super jako kamp

Miejsce dobre też jako baza wypadowa stąd zrobiliśmy całe Riese - 4 obiekty

Sam zamek Bolków, zamek Grodno

Przed przyjazdem dzwoń do Roberta bo praktycznie jest kilka załóg na całym terenie kampu i jak dziś nam mówił więcej siedzi na koparce niż w recepcji kamp się rozrasta w b. pozytywnym wydaniu

My niestety uciekamy jutro ok. południa do chałupy

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.