Skocz do zawartości

Bagażnik na rowery do niewiadówki


Serek

Rekomendowane odpowiedzi

no jasne , tylko Sowa mój to jest sedan i od srodka to mam tylko mały otwór na narty z kołnierzem :) , ale jak tak pomyslec :bzik: to moge włorzyc ubranka do bagaznika ... :D tego nie potrzebuje w trasie + itd

 

czy ktos ma taki Garb (bagażnik) na swoim aucie :ok:

 

czekam na opinie :ok::bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Podzielam opinie ŁYSEGO YETI odnośnie bagażników firmy THULE .Używam ich ponad 12 lat naprawde są idealnie dopasowane czyli bardzo bezpieczne i nie ma potrzeby ciągłego dokręcania oraz ZERO rdzy do dnia dzisiejszego.Fakt do tanich nie należą ale jak ja to mówie coś dobrego musi kosztować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad oknem było mocowanie ramienia. ktore sztywno wiązało ramę roweru z przyczepą a koła do szyny mocowane były paskami.

U mnie zamocowany był jeden rower.

Może zdjęcia się przydadzą, Niestety nie zrobię zdjęć szczegułów, bo już nie mam tej przyczepki.

post-18809-imported-f5b026b4-8aea-4e3a-a372-02708d6c5555_thumb.jpg

post-18809-imported-644ae92d-e696-4698-b5c5-e44edf11f351_thumb.jpg

post-18809-imported-f11d25be-ebe6-444d-af07-fb9043b150be_thumb.jpg

post-18809-imported-b7cf10a7-275e-4dcb-920d-065e30bb45e8_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem tą przyczepke już przeroboną na zawieszenie z resorami , amortyzatorami i piastami na "nowego makucha", koła 13&quot ;) . Nie mam więc porównania jak było przedtem. Poprzedni właściciel twierdził, że jest bardzo duża różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja też jestem na etapie planowania mocowania na rowery... kiedys przewoziłem zawsze w srodku w przyczepie ale zawsze jest pewne ryzyko ze coś sie uszkodzi co niestety mialo miejsce w moim przypadku, ale baze dachowa zabierałem z soba jak by mi przyszło gdzies sobie na wycieczke wyskoczyć a to miejsca malo zajmuje. Na dach samochodu niezakładam zwieksza to znacznie opór powietrza i jak kiedys tak jechałem to wyszło znacznie wieksze spalanie niz z sama przyczepa i nadodatek niemogłem sobie otorzyc dachu bo szum był niedowytrzymania :bukiet: Przypuszczalnie zaloże z przodu na dyszlu/nad kufrem bo z tyłu niechce mi sie kombinowac z światlami i tablica rej i jest jeszcze jeden plus mocowania z przodu przyczepki ...zawsze je widze w lusterku...a z tyłu chociaż zabezpieczone to i tak moga zmienic własciciela.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Konstrukcja ze zdjecia nie jest nowa, a uszkodzen na przyczepie nie widac wiec nie jest do konca tak z ta waga zle. Ponadto jakby chciec kupic ksztaltki aluminiowe i do tego placic za jego spawanie to kto wie czy nie wyjdzie tak samo albo tylko minimalnie drozej kopiujac gotowy bagaznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.