Skocz do zawartości

Mam i ja


Cezarr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 554
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tylna ścianka do góry aby była bardziej w pionie bo teraz cały syf z dachu leci Ci na ściankę.Jak jest przedsionek za duży to tak właśnie wygląda . Ideałem jest aby taśma nad okienna w przedsionku zgrała się z nad okienna listwą alu w budzie zarówno z przodu jak i z tyłu. Wtedy mamy bardzo bobrze dobraną wielkość przedsionka do budy.Klin z przodu zawiń między  przedsion a budę. Z przednią ścianką też odjechałeś dołem za bardzo na zewnątrz co widać po środkowej rurce. Fartuchy tego typu jakie masz zawijamy do środka .Dolne naciągi zostawiamy  z zewnątrz tak jak to zrobiłeś  a od wewnątrz w fartuch pakujemy szpilki i na to kładziemy wykładzinę.Z tyłu tez powinieneś mieć klin a przez przedsionek widzę ,że tam nic nie ma :hmm: .

Na koniec kliny zapinamy z  dolnym fartuchem przyczepy + osłona  na koło i jest OK.

post-7306-0-77676700-1495732711_thumb.jp

post-7306-0-84616300-1495732696_thumb.jp

Marku bardzo dziękuje za uwagi, ja pełnego przedsionka prawie w ogóle do tej pory nie rozkładałem przeważnie używałem takiego letniego.

Ten który pokazałem faktycznie może być troszeczkę za duży, dlatego postaram się go poprawić według Twoich wskazówek, i mam nadzieję

że będzie OK. A kliny są z dwóch stron, tylko jak napisałeś tego drugiego nie widać.  Co do pochylenia to myślę że zewnętrzne rurki troszkę opuszczę

ale nie za bardzo można ponieważ te uchwyty które łączą te rurki są tak wykonane że już dają taki kąt  nachylenia, dlatego może tak to wyszło. :hmm:

 

No to dostałeś burę od Marka...hehe, leser przedsionka nie chce się mu dobrze rozłożyć.

Ja to chyba po 2 latach dopiero poprawnie przedsionek rozłożyłem. Sztuka ta zaowocowała w PL kiedy za oknem + 12 i deszcz, no i trzeba jakoś żyć.

Jacek człowiek całe życie się uczy i gupi umiera :]  a ja i tak tego przedsionka prawdopodobnie więcej już nie rozłoże

bo mam letni z Julii i on mi pasuje najbardziej.

 

Tomek i fajny "pas sztormowy" używasz :)

Prawda że jest gustowny i profesjonalny, dziękuje że zauważyłeś :ok:   :ok:   :ok:

 

Proszę wstać!!! .....Loża szyderców idzie :laugh:  :laugh:  :laugh:

Andrzej tutaj na forum nikt z nikogo się nie wyśmiewa :nono:  to jest nie profesjonalne zachowanie

forumowiczów którzy zawsze i bezinteresownie służą dobrą radą i pomocą. :ok:   :ok:   :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Nie, moja też pyli. Widać mazaje na kolorze.

Moja rada tylko dla ciebie bo mnie zeżreją.

Umyj budę cifem obficie spłukując, zaraz potem szamponem, a na końcu nawoskuj.

Będzie...jak psu jajca

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem też ciemne zacieki na narożnikach z listew aluminium, na plastikach, na uchwytach. Wszystko się puściło i ... Efekt nas olśnił. Czapkę zdjąłem przed żoną bo to był jej pomysł. ,, Miut-malyna,, .

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.