Skocz do zawartości
kit

Pierwsze relacje ze zlotu

Rekomendowane odpowiedzi

kit

Dotarliśmy dzis z rana na miejsce zlotu :-] i przywitały Nas tu załogi Thorna i Sowa77 :banan: a zaraz za nami dotarł Radwan i Lepciaki :przytul:

Miejsce przepiekne i ciekamy na reszte załóg :-] dalsze ralacje będą w późniejszym czasie ...

post-1137-0-55042100-1314869880_thumb.jpg

post-1137-0-65118300-1314869975_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
paulos

Hello!

Kurka wodna muszę zasuwać bo miejsca dla mnie nie wystarczy!! ;)

Będziemy na miejscu po południu. Możecie już chłodzić napoje :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tomii

Dotarliśmy dzis z rana na miejsce zlotu :-] i przywitały Nas tu załogi Thorna i Sowa77 :banan: a zaraz za nami dotarł Radwan i Lepciaki :przytul:

No tak tacy to pożyją waytogo.gif, a ja niestety się nie wyrabiam z robotą pad.gif więc albo zarwę dziś nockę, albo wyjazd będzie w sobotę z rana sciana.gif.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spablo1

Miejscówka wygląda sympatycznie. Jutro z samego rańca meldujemy się na jajeczniczkę :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
skrool

Ja mam w planach start w piątek około 14. Miejsca chyba nie braknie. Do zobaczenia na miejscu. My na zlocie będziemy pierwszy raz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
paulos

Ja mam w planach start w piątek około 14. Miejsca chyba nie braknie. Do zobaczenia na miejscu. My na zlocie będziemy pierwszy raz.

Hello!

Spokojnie, miejsca nie zbraknie. A jeśli nawet to będziemy piętrowo ustawiać ;):D

A jeśli chodzi o TEN pierwszy raz, to całkiem miło go wspominam (nie mam na myśli pierwszego zlotu) :]

Edytowane przez paulos (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Luksiak

a nasza załogo życzy miłej imprezki :) i dużo :gitara::piwo::sex: i :biwak: . z opisywanych w różnych tematach powodów nie możemy z wami być :(

do zobaczenie jeszcze gdzieś w tym roku :yay:

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
misiek2

Właśnie się do Was wybieramy i zastanawiamy się czy tam jest WI FI ,czy też macie "prywatny internet?"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
paulos

Właśnie się do Was wybieramy i zastanawiamy się czy tam jest WI FI ,czy też macie "prywatny internet?"

Hello!

Na kempingu nie ma WI FI.

My ruszamy za pół godzinki, po drodze w Tucholi wstąpimy tradycyjnie do sklepu dla biedaków po niezbędne zakupy (czytaj napoje)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
skrool

Skoro my pierwszy raz wybieramy się na taką imprezę to mam pytanie. Co powinniśmy zabrać ze sobą jako "zestaw obowiązkowy"? Nie mamy doświadczenia w tym temacie. Proszę o podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
paulos

Skoro my pierwszy raz wybieramy się na taką imprezę to mam pytanie. Co powinniśmy zabrać ze sobą jako "zestaw obowiązkowy"? Nie mamy doświadczenia w tym temacie. Proszę o podpowiedzi.

Hello!

Odpowiedź masz tutaj: http://forum.karawaning.pl/topic/7579-przedzlotowe-dyskusje-sugestie-uwagi/page__pid__210893__st__90#entry210893

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kit

miejsca dla wszystkich starczy :thank: a co do wi-fi to nie ma i tylko prywatnie można dostać się do sieci :-]

aha co do bramy wjazdowej to jest spora i nawet najwyższe kampery przejadą :ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
przemek70

Jak ja Wam zazdroszczę, ciężko wysiedzieć w pracy z myślą,

że bym już mógł być z Wami i piwko pić :piwko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
b.b tulipan

Załoga Bogusia życzy udanego zlociku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ADRIAn

Wyruszamy dzisiejszej nocy. Do zobaczenia nazajutrz !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi