Skocz do zawartości
sachez

przechowanie przyczepy

Rekomendowane odpowiedzi

Jacek72

Witam

Może ktoś z szanownych forumowiczów będzie/jest zainteresowany przechowaniem przyczepy na wsi w stodole lub na terenie gospodarstwa to zapraszam na PW.Co prawda miejscowośc odległa bo woj.lubelskie 20km od Krasnegostawu ,no cóż daleko ale jeśli ktoś potrzebuje, moja tam już stoi a miejsce jeszcze się znajdzie :skromny: .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Malefisto

Poszukuje miejsca w Warszawie lub okolicy , zadaszonego parkingu , hali czy coś innego pod dachem do przechowania kamperka , wysokość 2,86m dlugosc 5,6 m

jeżeli macie jakiś namiar proszę o kontakt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
misiek69

Poszukuje miejsca w Warszawie lub okolicy , zadaszonego parkingu , hali czy coś innego pod dachem do przechowania kamperka , wysokość 2,86m dlugosc 5,6 m

jeżeli macie jakiś namiar proszę o kontakt

Jeśli nie znajdziesz pod dachem i koniec końców będziesz szukał ogrodzonego terenu ale bez dachu, daj znać na PW, bo czymś takim dysponuję.

Pozdrówka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Malefisto

Dzięki z propozycję , ale udało się znaleźć miejsce.

Dla zainteresowanych jest jeszcze wolne miejsce na 3-4 przyczepy - kampery ew. inne cuda.

garaż murowany, solidny, zadaszony z podlaczeniem do prądu 230v oraz 380V na ursynowie niedaleko real dojazd , dobra cena , wyjdzie około 200 zł za miesiąc.

Jak jest ktoś zainteresowany to proszę pisać do mnie , liczba miejsc ograniczona.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Roxy

Witam wszystkich,

może znacie jekieś miejsce gdzie można bezpiecznie pozostawić przyczepkę za rozsądną kaske w okolicach Legnicy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AKISSJG
Napisano (edytowane)

Cześć wiem że jeszcze do zimy daleko. Ale jeżeli ktoś z Dolnoślązaków poszukuje miejsca na przezimowanie przyczepy lub kampera przez zimę pod dachem, mam metę w okolicy Złotoryi . Zainteresowani na PW lub telefon jak w profilu. W tym roku stały tam, moja cepka i świstakowe kamperki, ale miejsca jest jeszcze sporo. Teren dozorowany z możliwością podłubania i przyłączenia do prądu.

Edytowane przez AKISSJG (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
allestandard

Akurat ja nie mam tego problemu,ponieważ mamy garażowaną przyczepe. Może nie jest to dosłownie garaż,ale duży budynek gospodarczy,gdzie przyczepa spokojnie się zmieści,więc zime spędza bardzo przytulnie i bezpiecznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BartekM

Witam,

Szukam zadaszonego miejsca w okolicach Trójmiasta Mogą być dalsze okolice :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
smook

Witajcie.

Mam prośbę. Niestety z powodów rodzinnych niezależnych ode mnie muszę zabrać przyczepę z miejsca gdzie miała stać cały roczek i gdzie mieliśmy spędzić dwa tygodnie dawno wyczekiwanego urlopu do którego zostały trzy dni. Lipa po całości. W związku z tym szukam miejsca i dobrego człowieka w okolicach Warszawy, gdzie chociaż mogłaby sobie cichutko stać i nikomu nie zawadzać.  

Za wszelkie sugestie góry dziękuję :)

Edytowane przez smook (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Speedy

Rozumiem ,że nie chodzi Ci o płatny parking strzeżony?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BartekM

odświeżam wątek.

Może zna ktoś w okolicach Trójmiasta (do 100km) miejsce gdzie można przezimować przyczepę??

Z góry dziękuję :skromny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mariusz724

Witam jeżeli ktoś z kolegów szuka miejsca dla przyczepy na zime teren ogrodzony ale bez prądu i zadaszenia czyli pod chmurką cena do dogadania.Teren 30 kil od Łowicza a 20 od Kutna przy trasie Warszawa-Poznań Kontakt przez PW Miejsca na 3-4 przyczepy moja też tam zimuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
allestandard

A możecie mniej więcej napisac jak kształtują cię ceny w kwestii przechowywania przyczepy? Ile życzy sobie np wlaściciel takiej stodoły za okres zimowania itd? Bo to bardzo często problem dla tych,którzy nie mają jej gdzie przechować w mieście,więc warto brac taką opcję pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bartekzg

nowa przyczepka nowe miejsce - skorzystałem z opcji Macieja68 - parking strzeżony za rozsądne pieniądze które warto zapłacić za spokój i dostęp 24h bez niepokojenia osób postronnych. 

post-3957-0-66537900-1378453828_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SpongeBob

Też tak miałem zimować przyczepkę, ale naczytałem się o wpływie wilgoci, mrozu i śniegu na budkę i zdecydowanie szukam miejsca zadaszonego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi