Skocz do zawartości

przechowanie przyczepy


sachez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Może ktoś z szanownych forumowiczów będzie/jest zainteresowany przechowaniem przyczepy na wsi w stodole lub na terenie gospodarstwa to zapraszam na PW.Co prawda miejscowośc odległa bo woj.lubelskie 20km od Krasnegostawu ,no cóż daleko ale jeśli ktoś potrzebuje, moja tam już stoi a miejsce jeszcze się znajdzie :skromny: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Poszukuje miejsca w Warszawie lub okolicy , zadaszonego parkingu , hali czy coś innego pod dachem do przechowania kamperka , wysokość 2,86m dlugosc 5,6 m

jeżeli macie jakiś namiar proszę o kontakt

 

 

 

Jeśli nie znajdziesz pod dachem i koniec końców będziesz szukał ogrodzonego terenu ale bez dachu, daj znać na PW, bo czymś takim dysponuję.

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki z propozycję , ale udało się znaleźć miejsce.

 

Dla zainteresowanych jest jeszcze wolne miejsce na 3-4 przyczepy - kampery ew. inne cuda.

 

garaż murowany, solidny, zadaszony z podlaczeniem do prądu 230v oraz 380V na ursynowie niedaleko real dojazd , dobra cena , wyjdzie około 200 zł za miesiąc.

Jak jest ktoś zainteresowany to proszę pisać do mnie , liczba miejsc ograniczona.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Cześć wiem że jeszcze do zimy daleko. Ale jeżeli ktoś z Dolnoślązaków poszukuje miejsca na przezimowanie przyczepy lub kampera przez zimę pod dachem, mam metę w okolicy Złotoryi . Zainteresowani na PW lub telefon jak w profilu. W tym roku stały tam, moja cepka i świstakowe kamperki, ale miejsca jest jeszcze sporo. Teren dozorowany z możliwością podłubania i przyłączenia do prądu.

Edytowane przez AKISSJG (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witajcie.

Mam prośbę. Niestety z powodów rodzinnych niezależnych ode mnie muszę zabrać przyczepę z miejsca gdzie miała stać cały roczek i gdzie mieliśmy spędzić dwa tygodnie dawno wyczekiwanego urlopu do którego zostały trzy dni. Lipa po całości. W związku z tym szukam miejsca i dobrego człowieka w okolicach Warszawy, gdzie chociaż mogłaby sobie cichutko stać i nikomu nie zawadzać.  

Za wszelkie sugestie góry dziękuję :)

Edytowane przez smook (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam jeżeli ktoś z kolegów szuka miejsca dla przyczepy na zime teren ogrodzony ale bez prądu i zadaszenia czyli pod chmurką cena do dogadania.Teren 30 kil od Łowicza a 20 od Kutna przy trasie Warszawa-Poznań Kontakt przez PW Miejsca na 3-4 przyczepy moja też tam zimuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możecie mniej więcej napisac jak kształtują cię ceny w kwestii przechowywania przyczepy? Ile życzy sobie np wlaściciel takiej stodoły za okres zimowania itd? Bo to bardzo często problem dla tych,którzy nie mają jej gdzie przechować w mieście,więc warto brac taką opcję pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.