Skocz do zawartości

przechowanie przyczepy


sachez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Jak widać jestem nowy i nie wiem czy trafiłem na dobry wątek (jeżeli nie to podpowiedźcie gdzie szukać odpowiedzi na moje pytanie). Cepkę będę zimował na działce zadrzewionej, będzie to pierwsze jej zimowisko i nie wiem, czy zostawić ją pod chmurką, czy kombinować jakieś prowizoryczne zadaszenie np. jakaś folia rozpięta na linkach przywiązanych do drzew, żeby śnieg nie leżał bezposrednio na dachu budki (przy dużych opadach może być bardzo ciężki). Jak Wy to rozwiązujecie zakładając,że nie macie garażu, hali czy dużej wiaty. Czy leżenie ciężkiego śniegu na dachu może spowodować jego rozszczelnienie. Czy folia na linkach wystarczy, czy macie jakieś inne mądrzejszę pomysły. Pozdrowionka Piotr :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 6 miesięcy temu...

Witam, ostatnio miałem zaszczyt być na bardzo fajnym spotkaniu o tutaj  okazało się przy okazji że można tam

trzymać przyczepkę za 40zł za miesiąc przez cały rok, jednocześnie można sobie tam podjechać na weekend

jeżeli ma ktoś ochotę płacąc za prąd i osoby według cennika.

Ja że mam blisko już z tego skorzystałem, jeżeli ktoś jest z okolic lub ma niedaleko to też może skorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio miałem zaszczyt być na bardzo fajnym spotkaniu o tutaj okazało się przy okazji że można tam

trzymać przyczepkę za 40zł za miesiąc przez cały rok, jednocześnie można sobie tam podjechać na weekend

jeżeli ma ktoś ochotę płacąc za prąd i osoby według cennika.

Ja że mam blisko już z tego skorzystałem, jeżeli ktoś jest z okolic lub ma niedaleko to też może skorzystać.

Podebrałeś mi miejscówkę ! Też tam porzucę przyczepę i będę jeździł do pracy jak będzie pogoda. Ale to już raczej po urlopie teraz wpadnę na jakiś weekend przetestować miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podebrałeś mi miejscówkę ! Też tam porzucę przyczepę i będę jeździł do pracy jak będzie pogoda. Ale to już raczej po urlopie teraz wpadnę na jakiś weekend przetestować miejsce.

Też bym się skusił, gdyż cena jest naprawdę atrakcyjna.

Fajnie byłoby gdyby był monitoring - nawet za dopłatą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest non stop czynna recepcja !

Też bym się skusił, gdyż cena jest naprawdę atrakcyjna.

Fajnie byłoby gdyby był monitoring - nawet za dopłatą.

Chyba, że myślałeś o zimie bo nie wiem. Ja myślałem o sezonie żeby móc podjechać w każdej chwili kiedy nie bedzie mi się chciało spać w domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można podjeżdżać w każdej chwili, nie ma problemu dodatkowo jest tam dużo domków holenderskich

i wydaje się że ludzie jeżdżą tam cały rok tak więc nie obawiał bym się o przyczepkę.

 

P.S

No i można robić małe spotkania od czasu do czasu :]

Edytowane przez TOM3653 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witajcie,

 

Może ktos z Was się orientuje gdzie można znaleźć miejsce do parkowania przyczepy w okolicach Warszawy?

Chodzi mi o zamknięty teren, gdzie będzie zapewnione bezpieczeństwo mojej cepki.

Edytowane przez Tsport (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

poszukuję miejsca na przezimowanie przyczepy, pod zadaszeniem. w promieniu 100 no..150km od trójmiasta. gdyby ktoś miał jakiś namiar, proszę o wiadomość

 

również innych szukających w trójmieście, proszę o kontakt, jak się nas znajdzie więcej to możemy wynająć halęm magazyn itp.

Edytowane przez tokyo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla chętnych na zimowanie z okolic Warszawy, Łodzi, Radomia będę miał niedługo super propozycję na zimowanie przyczep w dużej ogrzewanej hali magazynowej (okolice Tarczyna). Na razie dogrywam szczegóły, hala jest świeżo po kapitalnym remoncie.Koszt będzie mniej więcej taki jak na płatnym parkingu pod chmurką. Hala jest wielka pomieści nawet 100 przyczep. W tej chwili walczymy z ubezpieczeniem nieruchomości od nieszczęśliwych zdarzeń, potrwa to kilka dni. Jak ruszymy założe oddzielny post na forum z wszystkimi szczegółami i promocją dla klubowiczów :)

 

Pozdrawiam

 

albi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla chętnych na zimowanie z okolic Warszawy, Łodzi, Radomia będę miał niedługo super propozycję na zimowanie przyczep w dużej ogrzewanej hali magazynowej (okolice Tarczyna). 

 

hmm, Gdańsk-Tarczyn 400km. hmm, jak będzie dobra cena to kto wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla chętnych na zimowanie z okolic Warszawy, Łodzi, Radomia będę miał niedługo super propozycję na zimowanie przyczep w dużej ogrzewanej hali magazynowej (okolice Tarczyna). Na razie dogrywam szczegóły, hala jest świeżo po kapitalnym remoncie.Koszt będzie mniej więcej taki jak na płatnym parkingu pod chmurką. Hala jest wielka pomieści nawet 100 przyczep. W tej chwili walczymy z ubezpieczeniem nieruchomości od nieszczęśliwych zdarzeń, potrwa to kilka dni. Jak ruszymy założe oddzielny post na forum z wszystkimi szczegółami i promocją dla klubowiczów :)

 

Pozdrawiam

 

albi

Jestem zainteresowany..czekam na info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla chętnych na zimowanie z okolic Warszawy, Łodzi, Radomia będę miał niedługo super propozycję na zimowanie przyczep w dużej ogrzewanej hali magazynowej (okolice Tarczyna). Na razie dogrywam szczegóły, hala jest świeżo po kapitalnym remoncie.Koszt będzie mniej więcej taki jak na płatnym parkingu pod chmurką. Hala jest wielka pomieści nawet 100 przyczep. W tej chwili walczymy z ubezpieczeniem nieruchomości od nieszczęśliwych zdarzeń, potrwa to kilka dni. Jak ruszymy założe oddzielny post na forum z wszystkimi szczegółami i promocją dla klubowiczów :)

 

Pozdrawiam

 

albi

 

Pomysł fajny i popieram. Powiedz jak będzie to sformalizowane wszystko? Będziesz podpisywać jakieś umowy, będziesz wystawiac FVAT za usługę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.