Skocz do zawartości

Proszę o pomoc w zakupie


krys999

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak będziesz potrzebował kogoś do pomocy w oględzinach możesz mnie zabrać. Jak będę miał czas podjadę. Trochę jeżdżę z przyczepą, jedną remontowałem, a swoją wybierałem jakiś czas więc może się przydam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kolego Witus na pewno skorzystam z twojej pomocy (dziękuję) bow.gif

Dziś będę przejeżdżał niedaleko to ją sobie zobaczę. claps.gif

Jak będziesz potrzebował kogoś do pomocy w oględzinach możesz mnie zabrać. Jak będę miał czas podjadę. Trochę jeżdżę z przyczepą, jedną remontowałem, a swoją wybierałem jakiś czas więc może się przydam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem fotki - wszystko wygląda ok jak na swoje lata. Myślę, że warto pooglądać.

Zwróć uwagę czy gdzieś nie zaczęła przemakać. Jeżeli jest bez większych wad warta jest tych pieniędzy szczególnie, że coś można jeszcze urwać z ceny końcowej. Ale nie napalaj się tylko pooglądaj dokładnie wszystkie zakamarki.

Życzę udanego zakupu tej lub innej budki. :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się otworzyć fotki. Nie bardzo jest sie do czego przyczepić. Szkoda, że nie widać lewej strony. Na pewno warto oglądać.

Na którejś fotce jest mocowanie prowadnicy rolety za pomocą takiego białego kwadrata. Warto zwrócić uwagę, czy przypadkiem nie przegniło w tym miejscu i ktoś nie zrobił przeróbki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wczoraj byłem oglądać przyczepkę.

 

Na moje niedoświadczone oko, ale po całej lekturze forum na temat zakupuużywanej przyczepy, przyczepa jest w stanie b. dobrym.

 

Rzeczy, które mnie zaniepokoiły to:

 

- schodząca farba? na przodzie przyczepy;

 

- wyciekające uszczelnie na górze przyczepy (czy to normalne) ?

 

- uszkodzona klamka w drzwiach do łazienki;

 

- delikatnie odchodząca tapeta w jednej szafce przy suficie (nie zauważyłemżadnych oznak wilgoci);

 

 

Zaglądałem w każdy zakamarek, każdą szafkę (wszystkie się delikatnieotwierają i zamykają), pod kanapy - ja nigdzie nic nie zauważyłem.

 

W załączeniu kilka zdjęć,

 

Proszę jeszcze szanownych forumowiczów o zerknięcie...

 

 

Ja chyba jestem zdecydowany - jak wrócę w poniedziałek z"długiego" weekendu - zakładam hak do samochodu.

 

Kolego witus jeśli twoja oferta jest nadal aktualna bardzo chętnieskorzystam z twojego doświadczenie jak po nią pojadę.

 

 

 

 

 

Witam

 

Wczoraj byłem oglądać przyczepkę.

 

Na moje niedoświadczone oko, ale po całej lekturze forum na temat zakupuużywanej przyczepy, przyczepa jest w stanie b. dobrym.

 

Rzeczy, które mnie zaniepokoiły to:

 

- schodząca farba? na przodzie przyczepy;

 

- wyciekające uszczelnie na górze przyczepy (czy to normalne) ?

 

- uszkodzona klamka w drzwiach do łazienki;

 

- delikatnie odchodząca tapeta w jednej szafce przy suficie (nie zauważyłemżadnych oznak wilgoci);

 

 

Zaglądałem w każdy zakamarek, każdą szafkę (wszystkie się delikatnieotwierają i zamykają), pod kanapy - ja nigdzie nic nie zauważyłem.

 

W załączeniu kilka zdjęć,

 

Proszę jeszcze szanownych forumowiczów o zerknięcie...

 

 

Ja chyba jestem zdecydowany - jak wrócę w poniedziałek z"długiego" weekendu - zakładam hak do samochodu.

 

Kolego witus jeśli twoja oferta jest nadal aktualna bardzo chętnieskorzystam z twojego doświadczenie jak po nią pojadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto dokładnie obejrzeć miejsce odchodzenia tapety. Zarówno od wewnątrz jak od zewnątrz. To, że nie ma oznak wilgoci, znaczy że jest sucho. Pytanie, czy jest przeciek - nadal pozostaje bez odpowiedzi. Przecież wystarczyło miejsce wysuszyć :-)

 

 

Wystający silikon jest w co drugiej starszej budce. Jeżeli ktoś dbał, to raz na jakiś czas ją doszczelniał. Warto obejrzeć z podwójną gorliwością miejsca gdzie silikon wyciekł - od środka.

 

Schodząca farba - hmm - wiek? Zawsze można pomalować. To kwestia estetyki. Ważne, żeby popękana nie była.

Oczywiście pamiętaj o przejrzeniu podłogi od spodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze parę fotek

Ale się to długo wczytuje

 

Zaglądałem pod miejsce odchodzenia tapety -nawet delikatnie oderwałem tapetę bardzie żeby zobaczyć i nic tam nie było - żadnych śladów.

O schodzącą farbę pytam - bo właśnie nie wiem czy to estetyka czy coś nie tak

Mnie to nie przeszkadza.

Jak dla mnie za te pieniądze budka jest super.

Układ w środku, wygląd zewn. (poza odchodzącą farbą), wygląd wewn. - nic nie jest jakoś nadmiernie zniszczone.

Warto dokładnie obejrzeć miejsce odchodzenia tapety. Zarówno od wewnątrz jak od zewnątrz. To, że nie ma oznak wilgoci, znaczy że jest sucho. Pytanie, czy jest przeciek - nadal pozostaje bez odpowiedzi. Przecież wystarczyło miejsce wysuszyć :-)

 

 

Wystający silikon jest w co drugiej starszej budce. Jeżeli ktoś dbał, to raz na jakiś czas ją doszczelniał. Warto obejrzeć z podwójną gorliwością miejsca gdzie silikon wyciekł - od środka.

 

Schodząca farba - hmm - wiek? Zawsze można pomalować. To kwestia estetyki. Ważne, żeby popękana nie była.

Oczywiście pamiętaj o przejrzeniu podłogi od spodu.

 

Następne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fotkach nie widzę nic niepokojącego. Możesz sprawdzić jeszcze czy nie ma luzów na suwadle i czy zawieszenie nie siadło { koła równo zagłębione w nadkola i nie za głęboko ( to ostatnie już trudno ocenić na oko )} . Powodzenia :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że byłem.

 

Totalna padaka po nieudolnym remoncie byle tanio i zamaskować. Przyczepa po przygodach. Po pierwsze krzywe urządzenie najazdowe więc przyczepa będzie za samochodem jechała bokiem ? wg sprzedającego był nad morzem i w niczym to nie przeszkadza. Blacha na dachu odklejona jedna od drugiej szczelina, że można palce wkładać na całej szerokości. Od wewnątrz podokręcane do sufitu wytapetowane płyty pewnie żeby zamaskować oryginalny sufit. Kedra też łączona w kilku miejscach pewnie po jakiś pseudo naprawach. Wszystkie klamki wewnątrz połamane.

 

Lepiej byłoby kupić ją uszkodzoną bo w takim stanie to nie wiadomo co autor chciał zamaskować bo fachowych napraw to nie przypominało.

 

 

Masakra jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.