Skocz do zawartości

Spotkanie karawaningowe w grodzie rycerskim w dniach 20-22 kwetnia 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Bogdan, czyli trzeba przejechać przez ten dziedziniec i wyjechać drugą bramą i stoi się za grodem? I wtedy jak chcesz wejść do grodu to za każdym razem musisz go zdobywać?

Czy po jakiejś drabinie czy podkopem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fanklubie niewiadówek też temat zlotu zainicjowałem.

 

:yes::ok:

 

jakby byl problem z miejscem to sie auta wystawi przed grod a tylko cepki na podgrodzisku sie ustawi ;)

 

heh sam jestem ciekaw ile bedzie ludziskow... :hmm:

 

jesli frekwencja dopisze to trzeba bedzie zapomniec o przedsionkach ale jesli sie nie myle to chyba tam maja pawilon ogrodowy w razie niepogody

 

Bogdan, czyli trzeba przejechać przez ten dziedziniec i wyjechać drugą bramą i stoi się za grodem? I wtedy jak chcesz wejść do grodu to za każdym razem musisz go zdobywać?

Czy po jakiejś drabinie czy podkopem?

 

 

jako ze do najblizszej placowki pogotowia jest jakies 20kilometrów ... poprosze aby bramy nie zamykali....

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zwiedzanie Byczyny musowo musi być.

 

 

spokojnie pokaze Wam gdzie jest POLOMARKET i EKO MARKET, ŻABKA , itd... ;)

a jesli chodzi o atrakcje dla turystow to tez wiem gdzie mozna ich szukac... :boks::lol2:

 

zartowałem - atrakcje historyczne tez znam :hehe:

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgubiłem w moich postach i nie wiem, czy pisałem tu, że jak nie będziemy jechać na Zlot do Białego Brzegu, to przyjedziemy. A może pojedziemy tu i tam. Zajeży jak sobie zorganizuję pracę i robotę w poniedziałek - 30 kwietnia, na której muszę być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgubiłem w moich postach i nie wiem, czy pisałem tu, że jak nie będziemy jechać na Zlot do Białego Brzegu, to przyjedziemy. A może pojedziemy tu i tam. Zajeży jak sobie zorganizuję pracę i robotę w poniedziałek - 30 kwietnia, na której muszę być.

 

 

Andrzej - jak juz bedziesz wiedzial co i jak to daj znac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terenowiec -jak dobrze pokombinujesz to zaraz po grodzie dawaj na Rajd do Chorwacji. Najważniejsza jest dobra organizacja pracy, a jeszcze lepsza wypoczynku skromny.gif

 

 

weekend przed I Rajdem to dobra okazja na rozgrzanie sprzetu i zweryfikowanie czy sie wszystko ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak przez to grodowanie czy byczynowanie okaże się, że zapasy na Cro się wykruszą niewiem.gif.

Tydzień pracy to mało, żeby odrobić ewentualne straty :)

 

Jakoś nie widzę Focusa zapisanego - a przecież okazało się, że ten jego Fendt przejedzie przez bramę !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodzio, 30 kwietnia woda w Adriatyku na Istri zimna, dlatego jedziemy w Okolice Zadaru w czerwcu (dokładnie pod koniec). Lubimy się kąpać i pływać naszym pontonem. Stąd też maj odpada. Choć jak żona nie dostanie urlopu w czerwcu, to kto wie, czy się nie zdecydujemy na rajd z Wami. Wszak posłuchać śpiewugitara.gif Miodziowej - BEZCENNEwinner.gif

Edytowane przez terenowiec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodzio,

 

nie zapisuję się bo nie mam pewności co do terminu, że damy radę przybyć...

postaramy się być ale na chwilę obecną nic nie gwarantuję:niewiem:

 

 

spokojnie... na podejmowanie ostatecznych decyzji mamy czas.... lista jest otwarta i nikt jej narazie nie bedzie zamykal :D

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.