Jump to content

skad dobrac brodzik

ljanowski
 Share

Recommended Posts

poszukuje brodzika

Jesli dobrze rozumuje to brodzik ma miec 50x60cm??

Nadkole troche miejsca zabiera. Poszukaj moze w tym samym modelu przyczepy no chyba ze tworzysz nową łazienke?

Kiedyś kupilem kabine prysznicową razem z toaletą do samodzielnego wmontowania... ale na jachtach..:(

Może być problem znaleźć brodzik na wymiar. Rynek używanych sprzetów do przyczep i kamperów dopiero raczkuje w Polsce.

A może skusisz się na wymodelowanie własnego brodzika z żywicy epoksydowej np na formie ze styropianu? :niewiem:

Wtedy możesz sobie zrobić jaki tylko zechcesz kształt i wymiar. Ja bym spróbował :sciana:

Pozdrawiam

Edited by Adam1988 (see edit history)

przerabialem ten temat...:

http://forum.karawan...wa/page__st__30

brodzikow jest duzo na rynku... najlepiej upewnij sie najpier co do brodzika a nastepnie planuj reszte...

jesli chodzi o kabine prysznicowa - szukaj takie z wypelnieniem pcv - rozbierasz profile i je skracasz - ja kabine musialem na wysokosci skrocic....

pamietaj ze wysokosc brodzika aby wlazlo pod niego nadkole mozesz jeszcze regolowac na nogach, nalezy rowniez pamietac aby odplyw brodzika nie wypadl ci w miejscu gdzie pod podloga idzie rama :D

Edited by bodzioklb (see edit history)

nie ma o takich wymiarach nic :( znalazłem wannę która po przycięciu by pasowała tylko nie wiem nadal co z nadkolem..:(