Skocz do zawartości

Węgry 2011 Hajdúböszörmény-Bogács


Wotr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam właśnie czytam cennik z ich strony i jest tam napisane cena parceli bez elektryczności

czy to prawda bo coś mi nie gra.:niewiem:

 

season 2012

 

pole namiotowe

 

HUF

 

EUR

Dorośli: 1200 4 (2-10 )Dzieci 900 3 Zwierzęta domowe: 300 1 bez elektryczności 40 m2 2500 8.3 60 m2 2800 9.3 80 m2 3100 10.3 100 m2 3500 11.6 Dodatkowe samochody 500 2 Podatek turystycz. 300 1 Wstęp na basen gratisgratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosica

Wrażena bardzo pozytywne.

Wg. nas najlepsze są parcele 80 m kw. Parcele nr 65,64,60,,59 nie maja tzw. "pleców" z żywopłotu i można wykorzystać plac w zagajniku dębowym (dostaniecie plan kempingu na recepcji). Między parcelami są słupki z lampką nocną (patrz zdjęcie) i po 4 punkty wodne i prądowe (wtyczki oczywiście "euro"). Do kranu można mieć nakrętkę plastikową i kawałek (około 50 cm) węża ogrodowego z zatrzaskiem. Jest po prostu wygodniej.

Można płacić kartą.

Są supermarkety TESCO, ALDI, LIDL, PENNY. Na recepcji dostaniecie plan maiasta i pokażą Wam gdzie są. Obok kempingu jest sklepik z podstawowymi produktami (piwo itp.). Jest również bazar czynny w środy i soboty (pokażą na planie w recepcji).

Bankomaty są napewno w TESCO (pierwszy zaraz za granicą w Satoraljauhely). Wymiana (mamy kartę bez prowizji) - 100 HUF = 1,54 PLN.

Sanitariaty bardzo czyste. Obok wejścia do hotelu jest ogólnie dostępne pomieszczenie z lodówkami i kuchenkami elektrycznymi.

My jechaliśmy trasą ciut dłuższą około 480 km (autostrada na Węgrzech -wineta 10. dniowa na autostradę) . Trasa T-bg, Dębica, Jasło, Barwinek, Svidnik (przez miasto bo obwodnica chyba płatna) Stropkov, Vranov n/Toplu, Trebisov, Satoraljuhely (tam przy TESCO w SHELLU można kupić winetkę na 10 dni za około 3000 forintów), Sarospatak , Miszkolc (przed Miszkolcem wjazd na autostradę - kierunek Debrecen) , zjazd na węźle 24 w Hajduboszormeny Obok jest TESCO i zimne piwo. Potem już za strzałkami na kemping. Można też krócej i taniej (około 440 km z T-bg) ale gorszymi drogami. Trasa : T-bg,...Sarospatak, Tokaj, Rakamaz, Tiszalok, Tiszavasvari, Hajdunanas, Hajduboszormeny.

 

Ziomk jest basen i zjeżdzalnie dla dzieci.

 

Tom 3653 w cenie jest elektryczność, woda i baseny odkryte.

 

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ,takich odpowiedzi oczekiwałem od Was ,wszystko ładnie wyjaśnione czyli Wasza relacja tylko potwierdziła słusznosć wyboru miejsca na sierpniowy wyjazd. My zawsze omijamy autostrade ,jedziemy bokiem nie słyszałem o płatnej obwodnicy Swidnika trzeba to sprawdzić ?? dziękujemy i pozdrawiamy ,idę do proboszcza zamówić pogodę...............................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom jak chcesz określony numer parceli to lepiej zarezerwować na ich stronie po polsku, parcela wtedy jest zagrodzona, my zawsze rezerwujemy, ale jak pisze elaola tłumów nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom jak chcesz określony numer parceli to lepiej zarezerwować na ich stronie po polsku, parcela wtedy jest zagrodzona, my zawsze rezerwujemy, ale jak pisze elaola tłumów nie ma.

 

Myślę że pojadę i dopiero coś wybiorę, tym bardziej że po drodze jedziemy jeszcze do Kotliny Kłodzkiej

na pole do rosołka potem Czechy Słowacja i dopiero Węgry tak więc nie wiem kiedy tam będę.

Pozdrawiam. :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem właśnie w Hajduboszormeny. Pogoda afrykańska, wolnych miejsc na kempingu sporo. Internet śmiga.

Zrobiłem w tym roku taką małą objazdówkę. Byłem już w Bogacsu (nie będę opisywał, bo Bogacs jest na forum opisany z każdej strony), Za dwie osoby i zestaw auto-pzryczepa zapłaciłem 7600 ft. Później pojechałem do Berekfurdo, ale nie spodobało nam się tam (baseny termalne bez płytek są niezbyt zachęcające), Cena za dobę naszego zestawu nieco niższa, chyba o ok 7-8 zł. Zajechaliśmy w takim razie do miasteczka Puspokladany. Kemping niewielki, spokojny, baseny za płotem (dostaliśmy zegarki na rękę otwierające furtkę). Na terenie kempingu jest jeden mały basen termalny z jakuzi. Stanęliśmy ok 20 m od niego, więc najczęściej w nim siedzieliśmy. Nie było tłoku na polu, internet śmigał. Minusem było to, że nie było praktycznie żadnych barów, nie miałem gdzie zjeść swojej ulubionej kiełbaski czy kaszanki. Była jedna restauracja obok recepcji, gdzie można było coś zjeść ale dań typowo barowych, czy langoszy nie było. Cena za dobę mojego zestawu to 4800 ft, czyli sporo taniej niż w Bogacsu, czy w Berek.

Tutaj w Hajduboszormeny też nie ma takiego zaplecza gastronomicznego jak w Bogacs ale langosza się zje :slina:. Cena za 2 os i zestaw (w zależności od wielkości wybranej parceli, my mamy małą 40m2) to

5500 ft.

 

Pozdrawiam, Piterek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cześć Piterek.

Z tego co piszesz to Hajduboszormeny jakoś niedrogo wychodzą w porównaniu z Bogacsem i Berekfurdo. Czy oprócz Langosza coś jeszcze obiadowego można zjeść na miejscu? Rozumiem że kemping na terenie basenów?

Aż tak słabo w Berekfurdo? Właśnie od Berek. miałem zacząć wypoczynek a potem Hajduboszormeny no i może Bogacs tradycyjnie ale tam teraz po remoncie to pewnie ceny podskoczyły nieco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.